1

@donleoJR fajnie będzie jak wygramy

1

@Roobo C+ Pełka i Ćwiąkała, Eleven Święcicki i Chabiniak

1

@kubix05 krupnik zdecydowanie

1

Nie, to wrażenie nie było dobre, było wujowe.

0

Latający Holendrzy ewidentnie pod formą ostatnio.

1

Ta gra to już nawet nie jest parodia westernu.

1

@Jankes94 spokojnie, zaraz się rozkręci :D

0

@dasouzar11 Słońca

0

@Rewolucja123 to sory, myślałem że jestem na stronie Barcelony.

0

@Rewolucja123 nie, jutro

0

@HighestInTheRoom coś nie pykło

1

Newcastle mogłoby go wziąć.

0

@ranger3120 hascovir w tabletkach, nie chyba nic lepszego póki co.

0

@haryveb944 mam tak z Misiem

2

@Kamilos84 a ja chłopa lubię, tylko dlatego oglądam mecz na tvp zamiast na polsacie.

1

Hiszpania w finale, ale kto dołączy do nich dzisiaj? Francja, czy Belgia?
Obstawiam Belgię, nie lubię żabojadów.

3

No to jadą świry, po 3 punkty!

0

Gadali by wszyscy, tylko robić nie ma komu.

2

@Sau_Ron dobre :-)

2

Dawać Szrojdera

0

@Janiama oby nie tak jak w lidze

2

@Arczi88 światełko było, tylko okazało się że to pociąg.

2

@barcelonaLM do tego Firpo

0

Komentarz usunięty

0

Jest jeden plus, dzisiaj na zero z tyłu.

0

Ewidentnie Riki Puć gra na zwonienie Koemana.

0

Wenger nie chce do Barcelony?

0

@don'T.R.I.P.e @Klaudix @Gaz ale więcej szumu zawsze było jak nie grał, niż teraz jak zagrał :-)

5

Ale o Rikim cicho, w końcu zagrał i cisza w komentarzach.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Barcelona straci gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?