aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@donleoJR fajnie będzie jak wygramy
1
@Roobo C+ Pełka i Ćwiąkała, Eleven Święcicki i Chabiniak
1
@kubix05 krupnik zdecydowanie
1
Nie, to wrażenie nie było dobre, było wujowe.
0
Latający Holendrzy ewidentnie pod formą ostatnio.
1
Ta gra to już nawet nie jest parodia westernu.
1
@Jankes94 spokojnie, zaraz się rozkręci :D
0
@dasouzar11 Słońca
0
@Rewolucja123 to sory, myślałem że jestem na stronie Barcelony.
0
@Rewolucja123 nie, jutro
0
@HighestInTheRoom coś nie pykło
1
Newcastle mogłoby go wziąć.
0
@ranger3120 hascovir w tabletkach, nie chyba nic lepszego póki co.
0
@haryveb944 mam tak z Misiem
2
@Kamilos84 a ja chłopa lubię, tylko dlatego oglądam mecz na tvp zamiast na polsacie.
1
Hiszpania w finale, ale kto dołączy do nich dzisiaj? Francja, czy Belgia?
Obstawiam Belgię, nie lubię żabojadów.
3
No to jadą świry, po 3 punkty!
0
Gadali by wszyscy, tylko robić nie ma komu.
2
@Sau_Ron dobre :-)
2
Dawać Szrojdera
0
@Janiama oby nie tak jak w lidze
2
@Arczi88 światełko było, tylko okazało się że to pociąg.
2
@barcelonaLM do tego Firpo
0
Komentarz usunięty
0
Jest jeden plus, dzisiaj na zero z tyłu.
0
Ewidentnie Riki Puć gra na zwonienie Koemana.
0
Wenger nie chce do Barcelony?
0
@don'T.R.I.P.e @Klaudix @Gaz ale więcej szumu zawsze było jak nie grał, niż teraz jak zagrał :-)
5
Ale o Rikim cicho, w końcu zagrał i cisza w komentarzach.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Barcelona straci gola