aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Emocje jak na grzybach
1
@Janiama Majorka 1:2 Barcelona
0
@Gaucho puchary na zachętę
1
@kazbychu potwierdzam, oglądam po raz enty
0
@TheNekro94 I Brunet wieczorową porą
0
@DaPidejpi Barca jedną utargała :-P
0
@PatrykBarca Arsenal podłączył
0
@Ojciec5tkidzieci szok, szok i niedowierzanie. Jebaniutcy, już wtedy sylwestra mieli, Bolek Chrobry zapewne napitalał z fajerwerków.
0
@Barca1992 pozazdrościć
0
@Ojciec5tkidzieci a to mieli już kalendarz gregoriański wtedy?
0
@SkyWalkerr patrzy na rodeo
0
@Muszynianka rotę
0
Zaraz po nas będzie Milano, a potem chłopaki z Ekstazy
0
@IronSanHybrid już dawno wygrana, teraz powiedzą kto
0
@Sulimo jak kiedyś byłem nad Firlejem to mówili Perla
0
@Nazio87 w spodniach jest to nie widać
0
25 lat temu disco relax w polsacie, teraz w tvp, znak czasów,co poszło nie tak.
2
@Mixtape tak ma
2
@Kwiatek1899 dobrze docencie Furman
0
@Nolife1899 na Żoliborzu
0
A już za rok na sylwestrze marzeń Ed Sziran, honorarium opłaci orlen z kghm
1
@jordus100 Lambrusco, albo prosecco
0
@jaras121 lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród najgorszych. Plebiscyty i kłótnia o nie to bezsens, liczą się trofea. A jak kto je uznaje za najważniejsze to już inna sprawa, to jak z dupą i punktem widzenia, każdy ma swoją.
0
@Swistus172 tak. .
0
@Don-Corleone czyli największym sukcesem w piłce nożnej jest liczba zdobytych złotych piłek? Ciekawe.
3
@Messiah10 miałem podobnie rok temu, zdrowia dla rodziny
0
@Criss18Barca Adamiakowej lepiej
0
@Messiah10 dzień jak co dzień ;-)
3
@DonAndrzejos pierwszy i ostatni z listy i będzie elegancko
1
@pele1282 za problemy finansowe