0

Emocje jak na grzybach

1

@Janiama Majorka 1:2 Barcelona

0

@Gaucho puchary na zachętę

1

@kazbychu potwierdzam, oglądam po raz enty

0

@TheNekro94 I Brunet wieczorową porą

0

@DaPidejpi Barca jedną utargała :-P

0

@PatrykBarca Arsenal podłączył

0

@Ojciec5tkidzieci szok, szok i niedowierzanie. Jebaniutcy, już wtedy sylwestra mieli, Bolek Chrobry zapewne napitalał z fajerwerków.

0

@Barca1992 pozazdrościć

0

@Ojciec5tkidzieci a to mieli już kalendarz gregoriański wtedy?

0

@SkyWalkerr patrzy na rodeo

0

@Muszynianka rotę

0

Zaraz po nas będzie Milano, a potem chłopaki z Ekstazy

0

@IronSanHybrid już dawno wygrana, teraz powiedzą kto

0

@Sulimo jak kiedyś byłem nad Firlejem to mówili Perla

0

@Nazio87 w spodniach jest to nie widać

0

25 lat temu disco relax w polsacie, teraz w tvp, znak czasów,co poszło nie tak.

2

@Mixtape tak ma

2

@Kwiatek1899 dobrze docencie Furman

0

@Nolife1899 na Żoliborzu

0

A już za rok na sylwestrze marzeń Ed Sziran, honorarium opłaci orlen z kghm

1

@jordus100 Lambrusco, albo prosecco

0

@jaras121 lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród najgorszych. Plebiscyty i kłótnia o nie to bezsens, liczą się trofea. A jak kto je uznaje za najważniejsze to już inna sprawa, to jak z dupą i punktem widzenia, każdy ma swoją.

0

@Swistus172 tak. .

0

@Don-Corleone czyli największym sukcesem w piłce nożnej jest liczba zdobytych złotych piłek? Ciekawe.

3

@Messiah10 miałem podobnie rok temu, zdrowia dla rodziny

0

@Criss18Barca Adamiakowej lepiej

0

@Messiah10 dzień jak co dzień ;-)

3

@DonAndrzejos pierwszy i ostatni z listy i będzie elegancko

1

@pele1282 za problemy finansowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?