aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Rust_Cohle to kury pieją? Myślałem że koguty.
0
@AmigoBlancos pełnoletni to są urodzeni w 2003, z 2004 to ci urodzeni do 25 stycznia póki co, chyba że źle liczę
3
@Bunk420 @Kurkmen na waciki dla Szakiry
1
@FCB24 w rozbieranego
1
@kubix05 Kießli g to ten co strzelił bramkę przez dziurę w siatce chyba.
0
Intencją Dembele jest pozostanie w Bracelonie, ale do końca czerwca 2022.
0
@Encore co tam Europa, czy świat jest gotowy?
1
@DonAndrzejos 33 lata w sierpniu, boczny obrońca, nie wiem czy to dobry pomysł.
0
@Criss18Barca randka w ciemno
0
@bartas97 zależy jaki gaz
1
@kubix05 wpis kolegi " ku pamięci, niech Ci diabeł łeb ukręci" XD
1
@kubix05 tu byłem Tony Halik
0
@kuz viapaly wybiera?
0
Jak to brzmi "zgromadziła już", chyba dopiero.
0
Pierwszy raz dobrze gada
2
@Kitek1640 bo mu trawa przeszkadzała
2
@Roobo Azja też ma eliminacje
2
@głardiola reprezentacje w Ameryce
2
@VamosRakieta a Sevilli?
2
@LeoMesjasz przecież ligi nie grają
0
Sędzia czas!!!!!!
0
@amanter przecież sraczki dostał XD
1
@etobzyk tak, reprezentacje w Ameryce
1
Będzie dzisiaj w wywiadach o cierpieniu?
0
Dobrze że jest ta przerwa na reprezentacje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Peniu nie ma już nc+go, teraz jest c+ online
3
@Medrzakoo01 mecze reprezentacji w Ameryce
0
Lecą po 3 punkty
0
@stone80 niby Kane popchnął Silvę