7

@Rust_Cohle to kury pieją? Myślałem że koguty.

0

@AmigoBlancos pełnoletni to są urodzeni w 2003, z 2004 to ci urodzeni do 25 stycznia póki co, chyba że źle liczę

3

@Bunk420 @Kurkmen na waciki dla Szakiry

1

@FCB24 w rozbieranego

1

@kubix05 Kießli g to ten co strzelił bramkę przez dziurę w siatce chyba.

0

Intencją Dembele jest pozostanie w Bracelonie, ale do końca czerwca 2022.

0

@Encore co tam Europa, czy świat jest gotowy?

1

@DonAndrzejos 33 lata w sierpniu, boczny obrońca, nie wiem czy to dobry pomysł.

0

@Criss18Barca randka w ciemno

0

@bartas97 zależy jaki gaz

1

@kubix05 wpis kolegi " ku pamięci, niech Ci diabeł łeb ukręci" XD

1

@kubix05 tu byłem Tony Halik

0

@kuz viapaly wybiera?

0

Jak to brzmi "zgromadziła już", chyba dopiero.

0

Pierwszy raz dobrze gada

2

@Kitek1640 bo mu trawa przeszkadzała

2

@Roobo Azja też ma eliminacje

2

@głardiola reprezentacje w Ameryce

2

@VamosRakieta a Sevilli?

2

@LeoMesjasz przecież ligi nie grają

0

Sędzia czas!!!!!!

0

@amanter przecież sraczki dostał XD

1

@etobzyk tak, reprezentacje w Ameryce

1

Będzie dzisiaj w wywiadach o cierpieniu?

0

Dobrze że jest ta przerwa na reprezentacje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Peniu nie ma już nc+go, teraz jest c+ online

3

@Medrzakoo01 mecze reprezentacji w Ameryce

0

Lecą po 3 punkty

0

@stone80 niby Kane popchnął Silvę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?