aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 mecz pucharowy to pewnie nigdzie
5
Ale Orłowskiego boli Traore
5
Był Kepa, została kupa
0
@zeko0 normalnie u mnie
10
Kamil
0
@VirtuoZ dziękuję
1
@DCHX nie przez jednego, tam takich dzbanów nie brakuje.
1
@patry295 może miał trzech pracowników
0
@kuz szczęściarz
2
Człowiek kupuje telewizory 4K, super hiper ultra hd i odpala viaplay, a tam jakość jak na trzeciej lidze peruwińskiej.
0
@AmigoBlancos 2AngryMen TV?
Warto podać źródło
0
@Chaoss raz na jakiś czas
0
@kamyk_23 wykrakałeś :(
1
@Emhyr polecam film Święcickiego na temat psg na youtube
0
@DonMatteo901 co to za as?
1
Auuu Majorkaaa .
1
@kubix05 sir Charles
0
@tristan87 a Kapela?
0
@Zoker za tydzień chyba
0
@Momals11 nie ma gola
1
@HighestInTheRoom United, Leeds United
1
@KapiFCB śmiga to im kasa z konta
1
@Przemek2323 wedle naszego czasu, to wczoraj skończył
0
Trzeba było jednak zgłosić Daniego do LE.
0
@BOSSS85 u mnie 43
0
@Clue viaplay tylko
0
@Orlik00 https://liveonsat.com/club-uefa-europa-league.php
0
@mokrychlopiec nie, nie ma prawa robić takich błędów, nie na tym poziomie, chłop się nie nadaje na ten moment
0
@Naturopata pomienimy za Couthinio
0
@VamosLenglet w niedzelę