0

@VeB 1899 mecz pucharowy to pewnie nigdzie

5

Ale Orłowskiego boli Traore

5

Był Kepa, została kupa

0

@zeko0 normalnie u mnie

10

/photo/1

Kamil

0

@VirtuoZ dziękuję

1

@DCHX nie przez jednego, tam takich dzbanów nie brakuje.

1

@patry295 może miał trzech pracowników

0

@kuz szczęściarz

2

Człowiek kupuje telewizory 4K, super hiper ultra hd i odpala viaplay, a tam jakość jak na trzeciej lidze peruwińskiej.

0

@AmigoBlancos 2AngryMen TV?
Warto podać źródło

0

@Chaoss raz na jakiś czas

0

@kamyk_23 wykrakałeś :(

1

@Emhyr polecam film Święcickiego na temat psg na youtube

0

@DonMatteo901 co to za as?

1

Auuu Majorkaaa .

1

@kubix05 sir Charles

0

@tristan87 a Kapela?

0

@Zoker za tydzień chyba

0

@Momals11 nie ma gola

1

@HighestInTheRoom United, Leeds United

1

@KapiFCB śmiga to im kasa z konta

1

@Przemek2323 wedle naszego czasu, to wczoraj skończył

0

Trzeba było jednak zgłosić Daniego do LE.

0

@BOSSS85 u mnie 43

0

@Clue viaplay tylko

0

@mokrychlopiec nie, nie ma prawa robić takich błędów, nie na tym poziomie, chłop się nie nadaje na ten moment

0

@Naturopata pomienimy za Couthinio

0

@VamosLenglet w niedzelę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?