aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zuo999 niby tak, ale nie przekonaliśmy się bo nie zagwizdał
2
@sokot co ma piernik do wiatraka? Messiego nie ma i nie będzie, era się skończyła i trzeba się z tym pogodzić.
1
@Pilka_jest_okragla a może to Barcelona zaciągnęla Messiego?
3
@hayek żeby się chłop nie przepracował tylko.
0
@Fenelon było, fajna sprawa
0
@Momals11 @maciar dobrze że przyszedł, bo chociaż mistrza odzyskali
4
@Momals11 no, a teraz z Neymarem, Mbappe, Hakimim i spółką tylko mistrzostwo Francji
5
@Janiama obrońcą? Panie Janiama
1
@AmigoBlancos nie, nie mamy
1
@kakusus obie dobre
7
@AmigoBlancos niesamowite
0
@hasan 7 i komentarz pana Tomasza
0
@Pawel13sz to krótko, przyzwyczajaj się do kiepskich okresów
0
@Zawsze_Wierny piszą prosta bo pan redaktor komentator spod Krosna tak pitolił przez większość mecU, tacy to znawcy.
0
@Pawel13sz ile lat oglądasz Barcelonę chłopaku? Była Barcelona wcześniej, będzie i teraz
7
Za tydzień można przedłużyć serię
2
Dobra, mam deja vu, będzie 5:1, strzelimy w 60tej na 1:1
1
Dziewczyny lubią to
1
@VamosRakieta może się myje? Może nie wejdzie na drugą połowę?
0
@Filipfcb2000 ale czy by trafił?
0
@Pawel13sz albo nawet dwa
16
Po 3 punkty i względny spokój w top 4
13
Jak podpisze to uwierzę.
0
@eosz C+ premium
0
@BaroPodertos tak rozjechali boisko? szok.
15
@Kapitan hawk a Miranda? czy Bellerin?
1
@lukaszbrk podejrzewam że ligę angielską będzie chciało więcej ludzi oglądać i może być problem. Mecz Barcelony z Eintrachtem był fatalny pod względem jakości.
0
@jacobFCB u mnie bez zacięć
1
@lukaszbrk akurat walka była w idealnej jakości
0
Oby walka trwała dłużej niż dojście do ringu