2

@zuo999 niby tak, ale nie przekonaliśmy się bo nie zagwizdał

2

@sokot co ma piernik do wiatraka? Messiego nie ma i nie będzie, era się skończyła i trzeba się z tym pogodzić.

1

@Pilka_jest_okragla a może to Barcelona zaciągnęla Messiego?

3

@hayek żeby się chłop nie przepracował tylko.

0

@Fenelon było, fajna sprawa

0

@Momals11 @maciar dobrze że przyszedł, bo chociaż mistrza odzyskali

4

@Momals11 no, a teraz z Neymarem, Mbappe, Hakimim i spółką tylko mistrzostwo Francji

5

@Janiama obrońcą? Panie Janiama

1

@AmigoBlancos nie, nie mamy

1

@kakusus obie dobre

7

@AmigoBlancos niesamowite

0

@hasan 7 i komentarz pana Tomasza

0

@Pawel13sz to krótko, przyzwyczajaj się do kiepskich okresów

0

@Zawsze_Wierny piszą prosta bo pan redaktor komentator spod Krosna tak pitolił przez większość mecU, tacy to znawcy.

0

@Pawel13sz ile lat oglądasz Barcelonę chłopaku? Była Barcelona wcześniej, będzie i teraz

7

Za tydzień można przedłużyć serię

2

Dobra, mam deja vu, będzie 5:1, strzelimy w 60tej na 1:1

1

Dziewczyny lubią to

1

@VamosRakieta może się myje? Może nie wejdzie na drugą połowę?

0

@Filipfcb2000 ale czy by trafił?

0

@Pawel13sz albo nawet dwa

16

Po 3 punkty i względny spokój w top 4

13

Jak podpisze to uwierzę.

0

@eosz C+ premium

0

@BaroPodertos tak rozjechali boisko? szok.

15

@Kapitan hawk a Miranda? czy Bellerin?

1

@lukaszbrk podejrzewam że ligę angielską będzie chciało więcej ludzi oglądać i może być problem. Mecz Barcelony z Eintrachtem był fatalny pod względem jakości.

0

@jacobFCB u mnie bez zacięć

1

@lukaszbrk akurat walka była w idealnej jakości

0

Oby walka trwała dłużej niż dojście do ringu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?