aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk pamiętam reklamy bez internetu
0
@AlexDark00 @neeed mimo wszystko słabo wychodzi Barcelonie sprzedawanie
2
Jak to jest że Sevilla sprzedaje swojego Brazylijczyka do Aston Villi za 30 baniek, a Barcelona swojego za 20 i jeszcze się cieszy że to dobry deal. Obaj w podobnym wieku.
1
@Pogba niedawno były 4 z Małopolski
1
@kubix05 skodillak
0
@Medium mogą zrobić tak jak z Mbappe jak go brali z Monaco. Najpierw wypożyczenie, a za rok wykupienie.
0
@BART97 dobrze że Twój komentarz jest mądry
0
@Bogan przez długi czas subskrybowałem i oglądałem jegi filmiki, ostatnio zrezygnowałem. Nie wiem, może mi się chłop "przejadł".
0
@Bogan imo, jak Ćwiąkała coś mówi to jest odwrotnie, taki Sasin dziennikarstwa sportowego.
0
@tristan87 w sumie jest ich kilku, wyżej wymienieni, Ćwiąkała, Święcicki, Urban, czy Maja Strzelczyk o Borku nie wspominając.
0
@tristan87 i Babiarz, duma Przemyśla
1
Za 3 lata kupimy go za 50 milionów
0
Czyli to taka młodsza wersja Sergiego Roberto?
1
@VamosRakieta i Zenka
0
@A4ron jednak wolałbym spacer
0
@HypeR dla mnie odwrotnie
1
@Janiama 1:2. . .
1
@MesQueUnClub96 była zaraz po multilidze
1
I bardzo ku... dobrze, brawo Pawie.
1
@hayek zniósłbym i tego Rudzkiego, byleby PL dalej była na C+
0
@kubix05 jogibabu
0
@szopen779 a jednak zostanie
0
@Herato bo w kadrze grali z najlepszymi, a w klubie nie
0
@FabregasOnlyInMyHeart jak Mbappe zostanie to po co tam Dembele.
1
@LioMessi10 mi bardziej przypomina Jamiego Vardiego
0
@Emhyr zwłaszcza że między Barceloną a Londynem jest godzina różnicy ;-)
0
@maroon jestem za
1
@Toretto ostatnio na topie Wyspy Zielonego Przylądka
0
@Emhyr raczaj jak piłkarze z lat 90tych z Polski
0
@Katalonbar i jeszcze pewnie usypiający Ćwiąkała za mikrofonem