1

@Kapitan hawk pamiętam reklamy bez internetu

0

@AlexDark00 @neeed mimo wszystko słabo wychodzi Barcelonie sprzedawanie

2

Jak to jest że Sevilla sprzedaje swojego Brazylijczyka do Aston Villi za 30 baniek, a Barcelona swojego za 20 i jeszcze się cieszy że to dobry deal. Obaj w podobnym wieku.

1

@Pogba niedawno były 4 z Małopolski

1

@kubix05 skodillak

0

@Medium mogą zrobić tak jak z Mbappe jak go brali z Monaco. Najpierw wypożyczenie, a za rok wykupienie.

0

@BART97 dobrze że Twój komentarz jest mądry

0

@Bogan przez długi czas subskrybowałem i oglądałem jegi filmiki, ostatnio zrezygnowałem. Nie wiem, może mi się chłop "przejadł".

0

@Bogan imo, jak Ćwiąkała coś mówi to jest odwrotnie, taki Sasin dziennikarstwa sportowego.

0

@tristan87 w sumie jest ich kilku, wyżej wymienieni, Ćwiąkała, Święcicki, Urban, czy Maja Strzelczyk o Borku nie wspominając.

0

@tristan87 i Babiarz, duma Przemyśla

1

Za 3 lata kupimy go za 50 milionów

0

Czyli to taka młodsza wersja Sergiego Roberto?

1

@VamosRakieta i Zenka

0

@A4ron jednak wolałbym spacer

0

@HypeR dla mnie odwrotnie

1

@Janiama 1:2. . .

1

@MesQueUnClub96 była zaraz po multilidze

1

I bardzo ku... dobrze, brawo Pawie.

1

@hayek zniósłbym i tego Rudzkiego, byleby PL dalej była na C+

0

@kubix05 jogibabu

0

@szopen779 a jednak zostanie

0

@Herato bo w kadrze grali z najlepszymi, a w klubie nie

0

@FabregasOnlyInMyHeart jak Mbappe zostanie to po co tam Dembele.

1

@LioMessi10 mi bardziej przypomina Jamiego Vardiego

0

@Emhyr zwłaszcza że między Barceloną a Londynem jest godzina różnicy ;-)

0

@maroon jestem za

1

@Toretto ostatnio na topie Wyspy Zielonego Przylądka

0

@Emhyr raczaj jak piłkarze z lat 90tych z Polski

0

@Katalonbar i jeszcze pewnie usypiający Ćwiąkała za mikrofonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?