0

@FCB24 żużel .

0

@Nazio87 niekoniecznie, np. w takiej Japonii pojutrze będzie czwartek

0

@Ferran to z dzisiejszego meczu?

0

@Stagiryta kurde, myślałem że tylko u mnie

0

0:2, niebezpieczny wynik

1

@Janiama 1:2 dla gości

0

@panczo albo Stali Mielec

0

@maroon szkoda mostu

0

@MesQueUnClub96 Wzięli chłopa z Niecieczy to grają jak Nieciecza

1

Giżycko ?

0

@fart nie sądzę

0

@Objectivo też piknie

0

@Objectivo ja liczę na Słońca

0

To chyba już po frytkach

1

Plotki, ploteczki, plotunie

0

@Kgorecki2500 Zieliński Piotr

0

La bamba narzeka na skład, czyli łatwe 3 punkty

7

Przekombinowane jak dla mnie

0

@Barca1992 a gdzie mecz Stal - Śląsk?

0

@kamyk_23 ropucha przeżyła?

1

@Songo91 tak, grało

0

Ośmiu napadziorów, będą strzelać aż miło

1

@Pawci023x szlachta nie pracuje

1

@msmsms jak ktoś mieszka we dworze to wychodzi na pole, jak ktoś mieszka na polu to idzie na dwór.

4

Dzisiaj Leeds wyjaśnia City i Liverpool autostrada do mistrzostwa.

1

@norbi77 ostatnio pierdzieli od rzeczy

2

@PatrykBarca dokładnie mam to samo wrażenie, a tłumaczy proste sprawy jak dla upośledzonych.

0

@Freudysta für Deutschland

0

@Bykunn i u nas trochę pieniążków zostawili

25

Roberto to ten transfer Hiszpana co już grał w Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?