aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 żużel .
0
@Nazio87 niekoniecznie, np. w takiej Japonii pojutrze będzie czwartek
0
@Ferran to z dzisiejszego meczu?
0
@Stagiryta kurde, myślałem że tylko u mnie
0
0:2, niebezpieczny wynik
1
@Janiama 1:2 dla gości
0
@panczo albo Stali Mielec
0
@maroon szkoda mostu
0
@MesQueUnClub96 Wzięli chłopa z Niecieczy to grają jak Nieciecza
1
Giżycko ?
0
@fart nie sądzę
0
@Objectivo też piknie
0
@Objectivo ja liczę na Słońca
0
To chyba już po frytkach
1
Plotki, ploteczki, plotunie
0
@Kgorecki2500 Zieliński Piotr
0
La bamba narzeka na skład, czyli łatwe 3 punkty
7
Przekombinowane jak dla mnie
0
@Barca1992 a gdzie mecz Stal - Śląsk?
0
@kamyk_23 ropucha przeżyła?
1
@Songo91 tak, grało
0
Ośmiu napadziorów, będą strzelać aż miło
1
@Pawci023x szlachta nie pracuje
1
@msmsms jak ktoś mieszka we dworze to wychodzi na pole, jak ktoś mieszka na polu to idzie na dwór.
4
Dzisiaj Leeds wyjaśnia City i Liverpool autostrada do mistrzostwa.
1
@norbi77 ostatnio pierdzieli od rzeczy
2
@PatrykBarca dokładnie mam to samo wrażenie, a tłumaczy proste sprawy jak dla upośledzonych.
0
@Freudysta für Deutschland
0
@Bykunn i u nas trochę pieniążków zostawili
25
Roberto to ten transfer Hiszpana co już grał w Barcelonie?