1

@kubix05 Aśka to przebabka

0

@Survier @Emhyr , może nie było komentarza do tweeta

2

@Katalonbar no bo tak jest, z zawodu jest fryzjerem

9

@RosjaninBut Arabusy zjedzą Niemców od środka

0

@barcelonaLM raczej nie będzie chciał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Sulimo podobnie, jedna z najbardziej drażniących mnie aktorek

3

@Bartas7VeB będzie świetne, bo nie przepłacą

0

@Bobo25 czy jesteś hetero, czy nie to nie ma znaczenia, pan trener z panem dziennikarzem są w konflikcie, więc raczej pan Cesiu, bez względu na tego tweeta pana Kurowskiego, raczej nie byłby rad udzielić mu wywiadu. Być w konflikcie, znaczy być pokłóconym, żywić do siebie urazę, czy niechęć.

0

@Ferran wygrałeś talon, na kur.ę i balon

0

@Bobo25 przecież oni kosę mają

1

@Kamilos84 czy to Czesław był, taki chudziutki?

0

@DonMatteo901 i sędzia Marciniak z włosami

0

@Kgorecki2500 na Szczeciniankę?

7

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@ViscaelBarca2007 Marsylia to Marsylia

0

@ViscaelBarca2007 tam respekt, nie miałby życia w Marsylii

0

@Ojciec5tkidzieci panie, 90% użytkowników tej strony nie było wtedy na świecie.

1

@PatrychoO tylko czysta, popita kolą

17

Na drodze stoi FdJ który nie chce odejść

4

@Jaca96 @Mario96w za Pedro Victor Sanchez Mata, za Valdesem Albert Jorquera, tak mi się wydaje.

0

@El dominatore ciągle

1

@kubix05 Muslera dopiero 36 lat? Myślałem że w Urugwaju broni od zawsze :-)

3

@MarioVeB! Dobrze że znawcy z rambli załatwiliby sprawę w dwa dni

1

@Hubsao salceson, szynka z przeszkodami

0

@MysticCat to antracyt

0

@FC1899Barca na trawie lepiej by mu poszło

3

@Pawlusek Francja już wcześniej wyznaczyła trend, w 1998 zdobyli MŚ, w 2002 nie wyszli z grupy.

1

@Gall może, alw najlepiej jakby była zgodna z opinią większości;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?