1

@Gaz przecież oni tam są 24 godziny na dobę

0

@tristan87 tak, dwa lata temu już pisali o tym ;-)

0

@Katalończyk 99 może być

1

@macio_944 ja tam rok temu w żałobie nie byłem, tak jak teraz nie jestem w euforii.

0

@FcBarcelonaFanMSN nawet jak się sfinalizuje, to za 10 lat będziesz miał to w pompie

0

@Katalończyk 99 a jak ktoś kibicował przed Messim?

0

@MesQueUnClub96 nie słyszałem

2

@HarveySpecter a ja pamiętam ten mecz o którym piszesz z tego, że napjerdalał mnie ząb jak cholera. A po bramce Iniesty na chwilę zapomniałem o bólu.

0

@Janiama szybciej idą niż większość biega

0

@barcelonaLM to redaktorzy z C+, ale im za to płacą

2

@ikar34 czyli na akord

0

@Cule1234 a potem kurs na Barcelonę

9

@michal26 tutaj siedzi towarzystwo wzajemnej adoracji, kilkadzsiąt osób spamuje 24h na dobę

2

@kubix05 Henryk Bałuszyński panie kubix05

4

@Zip to tak jak za Guardioli

0

@Encore niedoszły zdobywca złotej piłki wg jednego pana redaktora

0

@jeyx77x co to są meandry płaczu i łez?

2

@Transu96 @Kgorecki2500 kilka razy bardzo dynamicznie i głęboko pooddychać, żeby zwentylować płuca.

12

Agent za odejściem, prowizja czeka

0

Na meczykach, czy weszło piszą że szejki z pSG chcą kupić Espanyol, coliekawe.

0

@Mixtape jakie szambo, to tylko atencjusze szukają poklasku, myśląc że są zabawni.

0

@kiper09 kopnął w mur z wolnego

1

@Azi czeka na dźwignie

1

Punkt na wyjeździe trzeba szanować

0

@Firestone zdrowy jest

0

@BKSChemik Rennais ma 20% od następnego transferu

0

@Ojciec5tkidzieci ta nasza ekstrakasa jest tak opakowana przez C+ jak gówno w złoty papierek.

0

@mint tego to nawet najstarsi szamani nie wiedzą

0

@Emhyr i dwóch obrońców, wychodzi średnio 14,5 mln za zawodnika

0

Taki grojek i to za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?