aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaz przecież oni tam są 24 godziny na dobę
0
@tristan87 tak, dwa lata temu już pisali o tym ;-)
0
@Katalończyk 99 może być
1
@macio_944 ja tam rok temu w żałobie nie byłem, tak jak teraz nie jestem w euforii.
0
@FcBarcelonaFanMSN nawet jak się sfinalizuje, to za 10 lat będziesz miał to w pompie
0
@Katalończyk 99 a jak ktoś kibicował przed Messim?
0
@MesQueUnClub96 nie słyszałem
2
@HarveySpecter a ja pamiętam ten mecz o którym piszesz z tego, że napjerdalał mnie ząb jak cholera. A po bramce Iniesty na chwilę zapomniałem o bólu.
0
@Janiama szybciej idą niż większość biega
0
@barcelonaLM to redaktorzy z C+, ale im za to płacą
2
@ikar34 czyli na akord
0
@Cule1234 a potem kurs na Barcelonę
9
@michal26 tutaj siedzi towarzystwo wzajemnej adoracji, kilkadzsiąt osób spamuje 24h na dobę
2
@kubix05 Henryk Bałuszyński panie kubix05
4
@Zip to tak jak za Guardioli
0
@Encore niedoszły zdobywca złotej piłki wg jednego pana redaktora
0
@jeyx77x co to są meandry płaczu i łez?
2
@Transu96 @Kgorecki2500 kilka razy bardzo dynamicznie i głęboko pooddychać, żeby zwentylować płuca.
12
Agent za odejściem, prowizja czeka
0
Na meczykach, czy weszło piszą że szejki z pSG chcą kupić Espanyol, coliekawe.
0
@Mixtape jakie szambo, to tylko atencjusze szukają poklasku, myśląc że są zabawni.
0
@kiper09 kopnął w mur z wolnego
1
@Azi czeka na dźwignie
1
Punkt na wyjeździe trzeba szanować
0
@Firestone zdrowy jest
0
@BKSChemik Rennais ma 20% od następnego transferu
0
@Ojciec5tkidzieci ta nasza ekstrakasa jest tak opakowana przez C+ jak gówno w złoty papierek.
0
@mint tego to nawet najstarsi szamani nie wiedzą
0
@Emhyr i dwóch obrońców, wychodzi średnio 14,5 mln za zawodnika
0
Taki grojek i to za darmo.