aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Eleganckie to śledztwo, niczym ojciec Mateusz
0
@FC1899Barca nooooo, 2 dni i urlop
0
@PatrychoO Alba niezbyt szczęśliwy
1
@mateusz1989VeB myślałem że "inne cuda" to np. wino czy nalewki ;-)
0
@DonMatteo901 w kisielu będzie się bić?
0
@Ojciec5tkidzieci wybił się chłopak w Mielcu
1
@VamosRakieta
1. 1 Miejsce
2. 31 bramek
3. 89 punktów
4. 94 bramki
5. 29 bramek
0
@mateusz1989VeB niektórzy robią soki, czy przetwory na zimę, nie tylko bimber.
1
Wedle retoryki larambli, powinni go oddać za darmo, ma rok kontraktu, zasłużył się dla Chelsea, za rok odejdzie za darmo, a tak to oszczędzą na pensji.
1
@gumaz ojcem chrzestnym
0
@Inko już widzę jak siedzina ławce, rura zmięknie i będzie chciał odejść. Zwłaszcza że MŚ za pasem. A sens jest taki żeby pokazać innym że klub jest na pierwszym miejscu, a nie widzimisię piłkarza. Za chwilę co drugi będzie chciał odejść za friko, bo ma tylko rok kontarktu.
0
@tbas ludzie to chyba nie wiedzą skąd się biorą pieniądze.
1
@Sysia11 no tak, to dlaczego nie poszedł gdzie indziej? Dostał możliwość grania w jednym z najlepszych klubów, mieszkał w jednym z najlepszych miast, za darmo też nie grał. Daj spokój, Barcelona to nie Caritas, ma zarabiać, a nie puszczać bokiem duże pieniądze, bo łaskawca Depay, czy inny Brajtłat tak chce.
4
@Sysia11 oczywiście, a potem płacz że nie ma pieniędzy na inne potrzeby. Biznes jest biznes, nie ma miejsca na sentymenty.
0
A Barcelona oddaje za damski wuj
3
Ci co piszą o odejściu Depaya za darmo to chyba ciągle kieszonkowe dostają i nie wiedzą skąd bierze się pieniądze.
2
"Puig odejdzie za darmo, a Barça zachowa prawo do jego odkupienia", elegancka opcja.
4
@Hubsao jak ogląda jak patrzy się gdzie indziej
4
@miladi kartki .
0
@Waslak12 a co ma być?, wejściówki są darmowe
9
Za darmo to uczciwa cena
2
https://zapodaj.net/b782ac31413bb.jpg.html
Dwa tysiące culesów, ale trafiłem
3
@Kgorecki2500 zabrakło Kounde i o
1
@arasz1819 i pierwszy piłkarz który dał nam puchar europy
0
@arasz1819 ale kadencji jako trenera, czy piłkarza?
0
@maroon kombajnem
0
@Kgorecki2500 ale że basen
1
@Pawel13sz a po dwóch latach 25
0
@sokot pewnie ma niski kontrakt, ciekawe jakby tyle zarabiał jak np. Umtiti, czy by odszedł.
0
@Fido66 nie, nie jest