15

Eleganckie to śledztwo, niczym ojciec Mateusz

0

@FC1899Barca nooooo, 2 dni i urlop

0

@PatrychoO Alba niezbyt szczęśliwy

1

@mateusz1989VeB myślałem że "inne cuda" to np. wino czy nalewki ;-)

0

@DonMatteo901 w kisielu będzie się bić?

0

@Ojciec5tkidzieci wybił się chłopak w Mielcu

1

@VamosRakieta
1. 1 Miejsce
2. 31 bramek
3. 89 punktów
4. 94 bramki
5. 29 bramek

0

@mateusz1989VeB niektórzy robią soki, czy przetwory na zimę, nie tylko bimber.

1

Wedle retoryki larambli, powinni go oddać za darmo, ma rok kontraktu, zasłużył się dla Chelsea, za rok odejdzie za darmo, a tak to oszczędzą na pensji.

1

@gumaz ojcem chrzestnym

0

@Inko już widzę jak siedzina ławce, rura zmięknie i będzie chciał odejść. Zwłaszcza że MŚ za pasem. A sens jest taki żeby pokazać innym że klub jest na pierwszym miejscu, a nie widzimisię piłkarza. Za chwilę co drugi będzie chciał odejść za friko, bo ma tylko rok kontarktu.

0

@tbas ludzie to chyba nie wiedzą skąd się biorą pieniądze.

1

@Sysia11 no tak, to dlaczego nie poszedł gdzie indziej? Dostał możliwość grania w jednym z najlepszych klubów, mieszkał w jednym z najlepszych miast, za darmo też nie grał. Daj spokój, Barcelona to nie Caritas, ma zarabiać, a nie puszczać bokiem duże pieniądze, bo łaskawca Depay, czy inny Brajtłat tak chce.

4

@Sysia11 oczywiście, a potem płacz że nie ma pieniędzy na inne potrzeby. Biznes jest biznes, nie ma miejsca na sentymenty.

0

A Barcelona oddaje za damski wuj

3

Ci co piszą o odejściu Depaya za darmo to chyba ciągle kieszonkowe dostają i nie wiedzą skąd bierze się pieniądze.

2

"Puig odejdzie za darmo, a Barça zachowa prawo do jego odkupienia", elegancka opcja.

4

@Hubsao jak ogląda jak patrzy się gdzie indziej

4

@miladi kartki .

0

@Waslak12 a co ma być?, wejściówki są darmowe

9

Za darmo to uczciwa cena

2

https://zapodaj.net/b782ac31413bb.jpg.html

Dwa tysiące culesów, ale trafiłem

3

@Kgorecki2500 zabrakło Kounde i o

1

@arasz1819 i pierwszy piłkarz który dał nam puchar europy

0

@arasz1819 ale kadencji jako trenera, czy piłkarza?

0

@maroon kombajnem

0

@Kgorecki2500 ale że basen

1

@Pawel13sz a po dwóch latach 25

0

@sokot pewnie ma niski kontrakt, ciekawe jakby tyle zarabiał jak np. Umtiti, czy by odszedł.

0

@Fido66 nie, nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?