aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Idąc tokiem myślenia co niektórych użytkowników, to Lewy powiniem przyjść do Barcelony za friko, z Borussi do Bayernu odchodził za darmo. A tu Niemce wzięli za niego niemałe pieniądze, nie ładnie, nie szanują legendy.
0
@dziaraka i stroje
0
@Kazragore Zygmunt Staszczyk
1
@Pawel13sz noo, ale piłka leciała i płakała
5
@AllBundy byle nie w Barcelonie
0
@Nazio87 a tak sobie dałem 150 herba, prawie po 5 latach
0
@Marcelinho99 stary, słaby i z Madrytu
0
@dariooo na którym kanale?
0
@Geble https://media2.pl/l/n/167834
0
@kowalzmc @Rust_Cohle prowadzi chyba
0
@MarcelNJ11
https://media2.pl/l/n/167834
0
@Arab_ek w dekoderze 4k jest
Jak masz to wyłącz i włącz do prądu
1
@Cadafaz wyłącz i włącz do prądu dekoder
0
@Comfortable_ przecież cała angielska jest na C+online z Viaplay plus 3 meczebundesligi
Poza tym C+ ma mecz drugiego i trzeciego wyboru przez satelitę
0
@sejtan mi działa, ale na C+ online
3
@Rust_Cohle kawalarz pierwszej klasy.
2
@kubix05 choć nie jestem detektywem, zawsze znajdę budkę z piwem
2
@MesQueUnClub96 jaki to klasyk mawiał?
4
Dla polskich ekip powinni reaktywować Puchar Intertoto.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris https://media2.pl/l/n/167834
dekoder 4k ultrabox+
0
@taris na C+ online
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dzemix111 legenda
0
@Suzu prawie jak Everton
0
@czółkovsky mina Martina " i co ja robię tu...?"
0
@Borneo nie z nim, tylko obok niego
0
@mindbender84 miłość miłością, ale na koncie musi się zgadzać
1
@SzfarnyFan
"Brak jednak na to jakichkolwiek dowodów. Sprawa nie trafiła do sądu, a UEFA twierdzi, że nic nie wie o takim spotkaniu ani ewentualnej prośbie. The Athletic nie precyzuje też, czy chodzi o zapłatę za ulgowe traktowanie Barcelony czy też należyte dociśnięcie "klubów państwowych"."
Jak mają dowody to na policję, czy prokuratury, a nie szukanie sensacji dla kliknięć.
0
@Arkon oddali w zamian za transfer Twarowskiego ;)