0

@Gibbon_FCB same dzbany i Lajonel ;-)

0

@MILOSZ_F22 w jaką twarz?, w klatkę piersiową, za twarz to się Enzo złapał

0

Pocelował .

0

Czyli opuści mundial

1

@kubix05 skasuj kropkę ;-)

1

@jacobFCB nie tylko Ty, pan alfa i omega, nie rozumiem jego fenomenu

0

@Walker piękny to był mundial, i te przestrzelone karne Włochów w finale

1

@Faro były piłkarz, były reprezentant Polski

2

@Lanosss Summerville lepszy

1

@RosjaninBut było, było coś hak Cliff Young z Australii
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cliff_Young

0

@NeroTFP1 a to nie komentuje Radosławł Gilewicz?

1

@FcPortoFan1999 zrobili zmiany i ruszyło

0

@kubix05 a wspominałeś dzisiaj o urodzinach najważniejszego prezesa w Polsce? ;-)

1

@kubix05 Rafa Mir, to ten co go ostatnio skazali na 8 lat pierdla

1

@Marusek o 22 raczej

0

Upalił Dżordańczyk

0

CRolnado jak nic, dzisiaj minimum cztery

0

@Encore fajnie grywał już w Leeds

0

Infantino musi być dumny z tego meczu

1

@Kozinho. Pitoli jak mały Kazio po dużym piwie

1

25 milionów brzmi jak promocja

3

@kubix05 "a tam, cicho być!"

1

@Dobryknyp szycie żywicą epoksydową

0

@MagFCB Vitinha

27

100% Vitinha .

0

@Criss18Barca od 1/4

3

@Luciano99 widzę że wróciłeś ze spaceru

0

@PatrychoO nie wiem, ale Lacoste wygrał kiedyś 3 x turniej na kortach im. Rolanda Garrosa, może dlatego

1

@kubix05 no i nakręcił też Porno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?