aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB same dzbany i Lajonel ;-)
0
@MILOSZ_F22 w jaką twarz?, w klatkę piersiową, za twarz to się Enzo złapał
0
Pocelował .
0
Czyli opuści mundial
1
@kubix05 skasuj kropkę ;-)
1
@jacobFCB nie tylko Ty, pan alfa i omega, nie rozumiem jego fenomenu
0
@Walker piękny to był mundial, i te przestrzelone karne Włochów w finale
1
@Faro były piłkarz, były reprezentant Polski
2
@Lanosss Summerville lepszy
1
@RosjaninBut było, było coś hak Cliff Young z Australii
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cliff_Young
0
@NeroTFP1 a to nie komentuje Radosławł Gilewicz?
1
@FcPortoFan1999 zrobili zmiany i ruszyło
0
@kubix05 a wspominałeś dzisiaj o urodzinach najważniejszego prezesa w Polsce? ;-)
1
@kubix05 Rafa Mir, to ten co go ostatnio skazali na 8 lat pierdla
1
@Marusek o 22 raczej
0
Upalił Dżordańczyk
0
CRolnado jak nic, dzisiaj minimum cztery
0
@Encore fajnie grywał już w Leeds
0
Infantino musi być dumny z tego meczu
1
@Kozinho. Pitoli jak mały Kazio po dużym piwie
1
25 milionów brzmi jak promocja
3
@kubix05 "a tam, cicho być!"
0
@LeoMessi1994
https://www.fcbarca.com/136229-lowca-jeleni.html
Poczytaj
1
@Dobryknyp szycie żywicą epoksydową
0
@MagFCB Vitinha
27
100% Vitinha .
0
@Criss18Barca od 1/4
3
@Luciano99 widzę że wróciłeś ze spaceru
0
@PatrychoO nie wiem, ale Lacoste wygrał kiedyś 3 x turniej na kortach im. Rolanda Garrosa, może dlatego
1
@kubix05 no i nakręcił też Porno