1

@Kgorecki2500 w domu niczym, w gościach trzy łyżeczki cukru, ale nie mieszam.

1

@Colon piękny to był koncert

0

@koksik2700 obyś miał rację:-)

0

@KrwawiaceoczyVEB eleven, Viaplay, kanał sportowy

1

@kubix05 karrrramba!

0

@koksik2700 i poradzi sobie?

0

@Szreko tak jakby

2

@LS nie, ale białego Marcina Lutra Kinga bym zobaczył

0

@Adamski69 pewnie nagrany już był jakiś czas temu

0

@Janas11224 i reprezentacji Francji

2

@Image 25 sierpnia

0

@Janiama a ja na Polska Niemcy, ech ten Wawrzyniak

0

Gra i buczy. .

0

@Piorun może w końcu Messiego zarejesyruje

1

@doc @Sysia11 jak ma być Best, jak Premierleague jest od 1992 roku

0

@JohnnyBarca no i gdzie on niby odejdzie?
Chyba czeka kto awansuje do LM z eliminacji

1

@Kamilos84 artykuł faktu z 17.01.2014 roku

5

@arcziFCB noo było, 48 minut temu, parę postów niżej

2

@Jacu327 Neymar by leżał z tydzień

0

@Sysia11 no raczej nikt spod sklepu nie kupuje klubu :-P

0

@vangoor Roberto przedłużyli, a transferu Azpilicuety póki o nie ma

1

Najlepszy światowy strzelec, ciekawe czy tak powiedział

1

@Kondziubarca @MesQueUnClub96 @vangoor tak mi strona podpowiada

0

Rozpocznij dyskusję

0

@HERORICH2 Ronaldo kupuje i gra w podstawie i wali rekordy w LM

1

@kamyk_23 to już wiadomo po co ta dodatkowa bateria ;-)

3

@kamyk_23 znaczy jesteś zwykły podglądacz

1

@kubix05 Świat Młodych, internet młodości

1

@FCB_dimiC na meczykach wcześniej był

0

@MICHU2 tak jak Superpuchar Francji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?