1

@Janiama 3:0 .

0

@cules100pro Powrót Króla

1

Jak tak dobrze idzie, to niech rejestrują od razu na dwa lata.

0

@szkutnik91 ufff Roberto, kamień z serca.

0

@Pawlusek nie, to samo

0

@marcin62 Czarnek?

1

@Kazragore a to nie jest tak, że rejestruje się tylko nowych zawodników?

0

@tristan87 taa, mąż stanu

0

@Firestone za dwa lata dopiero

1

@szoch6 na dwóch bodajże

0

@Kidd ja używam petzla

1

@Sensible no widzisz, ja nie zauważyłem oficjalki, a śledzę dość regularnie ruchy transferowe. A dzisiejsze Mundo Deportivo czyta w moich myślach ;-)

1

@Cule1234 Lecha oglądają

1

@Sensible szukam tej oficjalki i nie mogę znaleźć, podeślij linka jak masz.

0

@Sensible umknęło mi to, w takim razie może nie dadzą rady go zarejstrować XD

0

Skoro nie przyszedł Azpilicueta to może Bellerin? Zwłaszcza że Arsenal che rozwiązać z nim kontrakt.

0

@HighestInTheRoom do wyboru nie było Stathama z tego co widzę

2

@The_Man dziury ozonowej nie ma

0

@Ptasior dżon łik

0

@Emhyr barceloński koń trojański

0

@Songo91 pojechał do Girony na zakupy

0

@TaKeSe Wiczy Szaniec odwiedziłem jak byłem na wakacjach w Giżycku, Malbork przy innej okazji.

0

@sonek termy Szaflary zobacz

0

@tbas wystaczy jak będziemy ich rozwalać 1:0

0

@blue_shark wszystko jak najbardziej ok, używam na telewizorze

1

@Kondziubarca dla niego był

2

@Pawel13sz a to nie sąd ma potwierdzić i wydać wyrok?

0

@Deviler kiedyś prawko było od 17tego roku życia

0

@TaKeSe byłem, też polecam, robią wrażenie te bunkry.

3

@TaKeSe jak nie byłeś to warto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?