aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 3:0 .
0
@cules100pro Powrót Króla
1
Jak tak dobrze idzie, to niech rejestrują od razu na dwa lata.
0
@szkutnik91 ufff Roberto, kamień z serca.
0
@Pawlusek nie, to samo
0
@marcin62 Czarnek?
1
@Kazragore a to nie jest tak, że rejestruje się tylko nowych zawodników?
0
@tristan87 taa, mąż stanu
0
@Firestone za dwa lata dopiero
1
@szoch6 na dwóch bodajże
0
@Kidd ja używam petzla
1
@Sensible no widzisz, ja nie zauważyłem oficjalki, a śledzę dość regularnie ruchy transferowe. A dzisiejsze Mundo Deportivo czyta w moich myślach ;-)
1
@Cule1234 Lecha oglądają
1
@Sensible szukam tej oficjalki i nie mogę znaleźć, podeślij linka jak masz.
0
@Sensible umknęło mi to, w takim razie może nie dadzą rady go zarejstrować XD
0
Skoro nie przyszedł Azpilicueta to może Bellerin? Zwłaszcza że Arsenal che rozwiązać z nim kontrakt.
0
@HighestInTheRoom do wyboru nie było Stathama z tego co widzę
2
@The_Man dziury ozonowej nie ma
0
@Ptasior dżon łik
0
@Emhyr barceloński koń trojański
0
@Songo91 pojechał do Girony na zakupy
0
@TaKeSe Wiczy Szaniec odwiedziłem jak byłem na wakacjach w Giżycku, Malbork przy innej okazji.
0
@sonek termy Szaflary zobacz
0
@tbas wystaczy jak będziemy ich rozwalać 1:0
0
@blue_shark wszystko jak najbardziej ok, używam na telewizorze
1
@Kondziubarca dla niego był
2
@Pawel13sz a to nie sąd ma potwierdzić i wydać wyrok?
0
@Deviler kiedyś prawko było od 17tego roku życia
0
@TaKeSe byłem, też polecam, robią wrażenie te bunkry.
3
@TaKeSe jak nie byłeś to warto