aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Pjanic do Turcji, okno zamyka się tam za tydzień .
0
@Gosciuu @Anonymus0608 @Nazio87 @Hosh @!34RC3!_0N4 chłopaki wiem jak działa, bardziej mi chodzi o to, gdzie miałby odejść np. Depay.
0
W Niemczech i we Włoszech okienko już zamknięte, we Francji zamyka się o 23:00, coraz mniej opcji.
0
Ktoś już Pulisicia obstawiał?
1
@Sensible niezły ze mnie jasnowidz :-)
0
@Vebrol który Marcelo?
1
@malicinho tak, i opłacać pensję jednego i drugiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Sulimo no sezon 2021/22 się skończył
1
@Nowy1103 do Milanu to Dest, Alba do Interu
0
@gaq jutro.....
0
@AdiKingu96 za chwilę może brakować B.Silvy
0
@Emhyr albo truskawka hajtowa
0
@DamianBarcaCule na viaplay
0
@Fido66 ja oglądam bezpośrednio na tv z aplikacji C+online.
Na dekoderach 4K UltraBox+ Viaplay jest na pozycjach od 981 do 987. Konieczne jest podłączenie urządzenia do Internetu.
0
@TR3YWAY pojawiają się z 2 minuty przed meczem, przynajmniej u mnie na tv
0
@Emhyr a daj pan spokój
2
@Kaamilos87 viaply pojawia się na c+ online z 2 minuty przed meczem.
Ale tylko u tych co mają C+ satelitarny
0
@Ironman żebu mu dupa nie ścierpła czasem
1
@Pawlak1992 pamiętaj, w poziomie się wszystko wyrównuje
0
@teacherakademicki amen.
0
Xavi znowu ta sama stylówka
0
@Kgorecki2500 nic, zapytałem tylko.
1
@don'T.R.I.P.e odśwież stronę
0
@Kgorecki2500 herbata?
1
@Janiama 4:1 .
5
Ekskluzywna ławka
10
A w hameryce dopiero piątek, a tu już sobotnia prasówka.
5
To dobrze, bo pojutrze mecz
2
@Firestone skandal, że w ogóle się tu znalazł