0



Opinie, dają rade?

1

@barcelonaLM i elegancko, i wiadomo o kogo chodzi.

0

@FCB24 Piła .

0

@barcelonaLM jak się nazywa ten ambasador?

3

Czyli do 2026 Atletico żegna się z mistrzostwem po wzięciu "talizmanu"

0

@Kessie Matthew Perry to jest as

0

@BARCA1899Messi podejrzewam, że chłop wcześniej nie zrozumiał pytania. Że chodzi Ci zapewne o mecz z Celtą odnośnie duetu Pique - Chadi.

5

Czyli nie wiadomo, i nie ma odpowiedzi na pytanie w tytule

1

@kubix05 wojna bedzie, przed wojno tyz był

1

@kinioo tak, "najwierniejszym"

4

@escarabajo brazylijski też nie gra, a mają więcej goli :P

1

@ciema Antonio Nusa z Brugii jedną

2

@tristan87 milik z benficą

0

Piękny Marek na okładce asa

1

@ProMILs on już jechał zanim Lewy przyszedł, Real top, gotowy produkt nawet jak grali kupę, Barca jak dobrze zagrała to trzeba poczekać

1

@ProMILs już jakiś czas temu się odkleił i pitoli farmazony, obrósł w piórka od tego ciągłego klepania go po plecsch i mu odwaliło.

0

@michal26 styczeń, mecz z Sociedad bodajże

3

@Pilka_jest_okragla ja tu widzę 12 punktów na koniec fazy grupowej

0

@Kinginiesta nieważne, ale potrafił ustawić

1

@Janiama 2:4 .

2

@MarianoItalianoVero na flashscore pisze że przez korki w mieście

2

@Borow34 w zdrapkę lub kupon lotto, ewentualnie w browara

0

@AFA90 Boniek jest ryży

3

@kuz jako że mamy 21 wiek, to 28 lat w 28 wieku to dużo

1

@hayek może chłop wykłada

0

Benzema nie trafił, czy bramkarz obronił?

3

@xvcWinterSoldier byle nie swoje

0

@Messi1992 Jezus w Arabii

1

@kubix05 pamiętak jakby to było wczoraj

3

@barcelonista80 viaplay

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?