aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Opinie, dają rade?
1
@barcelonaLM i elegancko, i wiadomo o kogo chodzi.
0
@FCB24 Piła .
0
@barcelonaLM jak się nazywa ten ambasador?
3
Czyli do 2026 Atletico żegna się z mistrzostwem po wzięciu "talizmanu"
0
@Kessie Matthew Perry to jest as
0
@BARCA1899Messi podejrzewam, że chłop wcześniej nie zrozumiał pytania. Że chodzi Ci zapewne o mecz z Celtą odnośnie duetu Pique - Chadi.
5
Czyli nie wiadomo, i nie ma odpowiedzi na pytanie w tytule
1
@kubix05 wojna bedzie, przed wojno tyz był
1
@kinioo tak, "najwierniejszym"
4
@escarabajo brazylijski też nie gra, a mają więcej goli :P
1
@ciema Antonio Nusa z Brugii jedną
2
@tristan87 milik z benficą
0
Piękny Marek na okładce asa
1
@ProMILs on już jechał zanim Lewy przyszedł, Real top, gotowy produkt nawet jak grali kupę, Barca jak dobrze zagrała to trzeba poczekać
1
@ProMILs już jakiś czas temu się odkleił i pitoli farmazony, obrósł w piórka od tego ciągłego klepania go po plecsch i mu odwaliło.
0
@michal26 styczeń, mecz z Sociedad bodajże
3
@Pilka_jest_okragla ja tu widzę 12 punktów na koniec fazy grupowej
0
@Kinginiesta nieważne, ale potrafił ustawić
1
@Janiama 2:4 .
2
@MarianoItalianoVero na flashscore pisze że przez korki w mieście
2
@Borow34 w zdrapkę lub kupon lotto, ewentualnie w browara
0
@AFA90 Boniek jest ryży
3
@kuz jako że mamy 21 wiek, to 28 lat w 28 wieku to dużo
1
@hayek może chłop wykłada
0
Benzema nie trafił, czy bramkarz obronił?
3
@xvcWinterSoldier byle nie swoje
0
@Messi1992 Jezus w Arabii
1
@kubix05 pamiętak jakby to było wczoraj
3
@barcelonista80 viaplay