aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 za Polki
0
@tomek8756 Stanisław Anioł i Miećka Aniołowa
0
@Comentateiro a cukier w wodzie?
0
@Comentateiro a suchy chleb?
1
@michal26 żeby chociaż Przemyśl ominęli, o Jarosławiu nie wspomnę.
1
@Firestone najlepiej 3
0
@Czak18 do dzisiaj, dzisiaj był ostatni trening przed MŚ, masz artykuł na głównej
0
@michaelson8 dostałem dzisiaj
0
@tristan87 za gilganie się po nosie
1
@tristan87 jak.studio to Kruki, jak stadion to pewnie Urban, syn swojego ojca
1
@Janiama OP 2:4 FcB
2
@Jakchcesz Ryszard?
0
@SelloutCrowd metr siedemdziesiąt w kapeluszu
0
@Messiah10 przy Mielcarskim wygląda jak chłopak z podstawówki przy licealiście
2
@Kapitan hawk zwłaszcza zagranie do Pique w poprzek boiska było elaganckie
0
@pt9 na C+ sport studio od 20stej
0
@Volk i MVP w ataku
1
@kubix05 tak technicznie, to oznaczaj ludzi w pierwszym komentarzu, bo już kilka razy przegapiłbym pierwszą część. :-)
1
@barcanawieki ogolić kłaki pod pachami
0
@notevenclose na ekipy z 2go miejsca w grupie z Ligii Europy
0
@T^L Chłodna kalkulacja.
0
To co? Powrót Messiego coraz bliżej?
1
@mariosss20 najgorsi to byli komentatorzy
0
@AmigoBlancos no cóż, dobre i to.
3
@AmigoBlancos ale do wielkanocnego?
0
@Mns21 tak właśnie
1
@Janiama 1:3 dla FcB
7
Wedle moich obliczeń Barcelona ma 100% szansy na awans do 1/16 LE.
0
Prowadź kapitanie, po 3 punkty!
6
Wszystko ustalone, można się rozejść