5

Fifa, obrońcy cnót wszelakich

0

@Freakly tylko szkoda że dał się objechać Rashfordowi przy bramce

2

Pedri out, Gavi out, słabo przed rewanżem

1

@LukaszFan w Anglii jest 20sta

3

Oj, trudno, co zrobić

6

@arasz1819 problemem Valencii jest raczej właściciel niż np. Gattuso

0

@tristan87 szok i niedowierzanie

1

@mrboom jak zero, jak nadepnął mu na stopę

0

@barteggg08 noo, i ma własny browar

1

@Comentateiro na Twej liście brakuje

1

@Comentateiro a gdzie Radomiak - Stal Mielec?

0

@kubix05 Bolo łącznik

0

@ObiwanKenobi może się ktoś pojawi, albo będzie taka potrzeba

0

@Recha_0684 i zwolnie jedno miejsce dla zawodnika z Barcy B

0

@FCB24 wiadomo gdzie przechodzi?

0

@kejdzi noo, ze dwa komentarze może się pojawią

1

@esem91 jest trochę lepszy obraz, ale wydaje mi się że słabszy dźwięk. Natomiast zwykle 4k przycina, dzisiaj widzę jest odwrotnie.

Oczywiście mówię o C+online na tv, bo dekoder mam podłączony do starszego telewizora

1

@esem91 mi czasem zacina 4k, na hd nie było raczej problemu.
Ok, na tv eleven 1 i 3 nie odpala się wcale, natomiast 2 i 4 działa, eleven1 4k też działa

0

@esem91 ale hd, czy 4k?

0

@arsenallondyn0 był kiedyś Manute Bol i Gheorghe Muresan, obaj 231 cm wzrostu.

0

@Tasde a ja żeby poprawił

0

@El dominatore można i tak

0

@El dominatore skąd wziąłeś tego Ferrana dzisiaj?

0

@El dominatore Ferran?

0

@IronSanHybrid stare to chyba jest

0

@Pawlusek zaloguj się danymi z c+ do aplikacji viaplay, powinieneś dostać linka aktuwującego

0

@tristan87 na podkarpaciu

0

@wojtekwojtkowski999 losowanie, a tam mecz i rewanż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?