aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 jak możesz, to weź mnie oznaczaj w tej serii
1
@Gwyn i skończą serię 30 listopada 2022
0
@Kamilos84 paniee, wczoraj leciało, nawet zerkałem
7
@Ojciec5tkidzieci oni lubią się dzielić, zwłaszcza nie swoim tylko cudzym
0
@PatrykBarcelona tam właściciel jest odklejony
0
@martin3131 kto to wie jak było
0
@martin3131 zerwał się z łańcucha to szaleje
0
@Transu96 jaka uczciwa, za darmo to za drogo jak się nie odbyła
0
Publiczność ewidentnie za Amerykanką
2
@bartekvisca włosy przeszczepił
1
@Wittgenstein nic, skończył mu się kontrakt z Chelsea, pewnie premię za podpis
2
@Bobo25 kiedyś było 0,75
A na 0,7 mówi się siódemka
0
Dembele, taktyczne zero koma zero
2
Przemysław Pełka, Paweł Grabowski i Michał Gutka żegnają się z Canal +. Pełka ma przejść do Viaplay. Ciekawe kto następny.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/przemyslaw-pelka-pawel-grabowski-michal-gutka-viaplay-liga-angielska-koniec-canal
0
@ShawnC jak trafimy z nimi do jednej grupy to jest szansa
1
@Bykunn dokładnie
0
@Magicc89PL a jeszcze się nie otworzyło
1
@daniel32778 tyle że za wimbledon mają nie dawać punktów do rankingu
1
@Adamski69 maksymalnie mógł mieć 17 porażek przez te wszystkie lata
0
@Sau_Ron pewnie nie, jeszcze 2 i pół roku temu to 95% użytkowników tej strony nie wiedziało że jest taki Brajtłajt.
0
@TheMugShot kurde nie patrzę, koszę trawę, do neczu Nadala powinienem zdążyć.
0
@Antimadridista_WR bo Barcelona to dobre miasto do życia
0
@pax tak, tyle że Busi zjeżdża już do bazy Frankie daje kilka lat spokoju
0
@Kondziubarca a do przerwy?
3
Dziadeczek piękna sprawa, weryfikuje technikę jak nic innego
0
@AlexDark00 odsunąc Busiego, na jego pozycję Frankie i będzie ok. Nie zawsze trafisz z transferem za 5 baniek, poza tym Pedri kosztował już chyba ze 20, biorąc po uwagę zmienne.
0
@Fantastyczny Chłopiec kanalią ?
1
@DonAndrzejos i bardzo dobrze
0
@Mroziu bo zostało porawione
5
@DaPidejpi piękne to były czasy dla Byków