aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Huck viaplay na legalu
0
@Peszko07 skąd info?
2
@zadafcb i za rok spadek :-P
1
@damiano996 a nawet kwartet
1
@tribo pierdzielą, kumplowi kończy się też umowa w czerwcu i powiedział że nie przedłuża bo stracili ligę angielską, a on to głównie ogląda to mu zaproponowali obniżenie ceny o wartość viaplay, żeby tylko został
11
@AmigoBlancos weź już idź ze swoimi mądrościami
1
@Janiama 4:1 tak
1
@kubix05 patrz, i mi zmieniło ;)
1
@kubix05 Andrzej Kuczyński? Chyba słownik Ci źle poprawił, Andrzej Kurzyński.
0
@tbas Austriak raczej
3
@SithRM w pierwszym meczu było 1:3
0
@FCBeSeM miałem nieprzyjemność oglądać to widowisko
1
@Witekk10 dobry z niego musi być minetozaur
0
@Mordzia97 murują jak Atletico
0
@DonMatteo901 a Neymar ile potrzebował?
0
Chłopy chyba jeszcze z szatni nie wyszli
6
@PatrykBarca ja wiem, bo strzelił i stracił tyle samo goli co City i sędzia nie pokazał czerwonej kartki nikomu z Liverpoolu.
0
@MaziFCB nie ma, 2 mecze lecą na żywo. Pewnie wszystkie siły rzucili na hit tej kolejki
0
@Emhyr tylko świeże powietrze
0
@xVENUMx mam alcofind pro x5+, polecam, jedyna denerwująca rzecz to że piszczy przy każdej okazji, ale na serwisie wyłączyli mi dźwięki i jest ok.
0
@FCB_dimiC no tak to już jest z tym Getafe
0
Żywiec z alkoholem? Czy bez?
1
@kubix05 Józef Nowak Hydrozagadka i kapitan As :-)
0
@Emhyr nie 400 mln, tylko minus 400 mln
0
@Chaoss 10ty kwiecień się zbliża to i wraca
1
@Szalik a gdzie niby? Powiem Ci w tajemnicy że Cypr np. też należy do Azjii
0
@PodkarpackiKibic ale które Azjatki? Z dalekiego, czy bliskiego wschodu?, z Izraela, czy Indii? np.
1
@tribo tak jak po tamtym sezonie, z ligi awansowały Atletico, Real, Barcelona I Sevilla, a z LE Villarreal, mimo ze w lidze był na 7 miejscu.
1
@tribo z automatu 4 pierwsze i ewentualnie Barcelona po wygraniu LE, jak zajmie miejsce niższe niż 4te, jeżeli Barca wygra LE i będzie w pierwszej czwórce w lidze to do LM awansują 4 drużyny z Hiszpanii
0
@tribo jeżeli Barca zajmie miejsce niższe niż 4te