aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 tak jest!
1
@Solmyr Neymar, Massi i Luuk na szpicy, ale by to chodziło.
0
@P33ck i po co idzie tam Strączek
0
@tristan87 powiedział Thiago Silva
0
Święcicki top
0
@Sau_Ron no ba .
0
@tristan87 mistalowalowa
0
@Sau_Ron nie straciłem, w mìędzyczasie robię kupę
1
@kubix05 dawaj, dawaj
1
@bartas97 mniej też nie pij
1
@Progressive el clasiko jest też na C+
1
@Pawel13sz pegaz?
0
@Kondziubarca ja nie czekam, nie znam człowieka
1
@Comentateiro musi Barcelona wygrać, przy jakimkolwiek remisie dogrywka, potem ewentualnie karne.
0
@lukaszbarca15 nie oglądałem vabanku dzisiaj
1
Niezła kobita w jeden z dziesięciu
1
@Ronnie1992 za drugą żółą ;-P
0
@Ronmes strava albo runkeeper
0
@daniel32778 umniejszają mu Polacy
2
@barcelonaLM formalnie Japonia cały czas jest w stanie wojny z ruskimi
0
@Cobra303 zawsze możesz przełączyć na Betis Atletico
0
@VamosRakieta mi się wydaje że jednak mu zeszła, dobrze że wpadło.
0
@Fido66 bo remontują bernabeu i jeszcze nie są gotowe dolne sektory
0
@Rust_Cohle służbowy
0
@fcbfan1993 nie dostawają
0
@RobiS bentonit
0
@bartekvisca @Kinginiesta samsungu qe 55q80a polsat box go można zainstalować, polsat go też jest.
1
@PatrychoO pięknie bo bez reklamy, a koszulka z tego sezonu jest do dupy.
0
@PatrychoO pięknie wygląda, jak za starych dobrych czasów
0
@MrPGG jaka klauzula?
Dobra niżej doczytałem, 100 mln