0

@Kamiloza91 tak jest!

1

@Solmyr Neymar, Massi i Luuk na szpicy, ale by to chodziło.

0

@P33ck i po co idzie tam Strączek

0

@tristan87 powiedział Thiago Silva

0



Święcicki top

0

@Sau_Ron no ba .

0

@tristan87 mistalowalowa

0

@Sau_Ron nie straciłem, w mìędzyczasie robię kupę

1

@kubix05 dawaj, dawaj

1

@bartas97 mniej też nie pij

1

@Progressive el clasiko jest też na C+

1

@Pawel13sz pegaz?

0

@Kondziubarca ja nie czekam, nie znam człowieka

1

@Comentateiro musi Barcelona wygrać, przy jakimkolwiek remisie dogrywka, potem ewentualnie karne.

0

@lukaszbarca15 nie oglądałem vabanku dzisiaj

1

Niezła kobita w jeden z dziesięciu

1

@Ronnie1992 za drugą żółą ;-P

0

@Ronmes strava albo runkeeper

0

@daniel32778 umniejszają mu Polacy

2

@barcelonaLM formalnie Japonia cały czas jest w stanie wojny z ruskimi

0

@Cobra303 zawsze możesz przełączyć na Betis Atletico

0

@VamosRakieta mi się wydaje że jednak mu zeszła, dobrze że wpadło.

0

@Fido66 bo remontują bernabeu i jeszcze nie są gotowe dolne sektory

0

@Rust_Cohle służbowy

0

@fcbfan1993 nie dostawają

0

@RobiS bentonit

0

@bartekvisca @Kinginiesta samsungu qe 55q80a polsat box go można zainstalować, polsat go też jest.

1

@PatrychoO pięknie bo bez reklamy, a koszulka z tego sezonu jest do dupy.

0

@PatrychoO pięknie wygląda, jak za starych dobrych czasów

0

@MrPGG jaka klauzula?
Dobra niżej doczytałem, 100 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?