aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@ZiX fotowoltaikę wciska
0
@AmigoBlancos a kto? Byle nie Feddek z Niedzielanem
0
@MesQueUnClub96 podaj Villarrealu dla równowagi
0
@tribo na naziemnej też jest
0
@Kapitan hawk irytuje mnie tak samo jak i on
0
@Kluivert_P Powinien z żoną komentować zamiast Niedzielana
1
Wujowszy od meczu City Atletico był tylko komentarz Feddka i Niedzielana, na pierwsze nie szło patrzeć, drugiego nie szło słuchać.
0
@Rust_Cohle jakoś nie żal mi szejków
1
@Rust_Cohle i jeszcze w FA Cup
1
@Kamilos84 jak nie muzka to gotowanie na ekranie
0
@-barca4ever- Wiśniowski i Ćwiąkała
1
@Krystian1588 Balotelli
3
@Czajka90 rok temu w kwietniu był śnieg i to w połowie miesiąca i nie mieszkam w górach
0
@Tollusiek z boru, lasu
0
@Toretto nie lubię pić wcale jak mam rano wstać i jechać autem
0
@P33ck najpiękniejsza w "Pierścień i róża"
0
@kazbychu piękna przeróbka wiersza Kornela Makuszyńskiego
1
@Toretto trochę dupa, bo napiłby się człowiek piwka do meczu, a tu w poniedziałek rano do pracy.
2
@Kgorecki2500 a caryca Katarzyna urodziła się w Szczecinie
1
@krzaken liga narodów raczej, więc nie takie kontrolne
3
@Kgorecki2500 jest
1
@MarFan negocjacją? rozmową?
0
@Emhyr nie no, chyba Czesiek wpuści go w pierwszym.
0
@Janas11224 1 lipca
0
@ObiwanKenobi Załenski też zdaje się jest prawnikiem
1
@VegetaPolska a może to ta gwiazda zrobiła sobie fotę z Krzysiem.
0
@Przemek2323 nieprawda, air force one wystartował kilka minut wcześniej
0
Polska Cześka to jak Barca Kumana.
2
@Kapitan hawk tak, właśnie mu się skończył
1
@prokofiew Ronaldo