7

@ZiX fotowoltaikę wciska

0

@AmigoBlancos a kto? Byle nie Feddek z Niedzielanem

0

@MesQueUnClub96 podaj Villarrealu dla równowagi

0

@tribo na naziemnej też jest

0

@Kapitan hawk irytuje mnie tak samo jak i on

0

@Kluivert_P Powinien z żoną komentować zamiast Niedzielana

1

Wujowszy od meczu City Atletico był tylko komentarz Feddka i Niedzielana, na pierwsze nie szło patrzeć, drugiego nie szło słuchać.

0

@Rust_Cohle jakoś nie żal mi szejków

1

@Rust_Cohle i jeszcze w FA Cup

1

@Kamilos84 jak nie muzka to gotowanie na ekranie

0

@-barca4ever- Wiśniowski i Ćwiąkała

1

@Krystian1588 Balotelli

3

@Czajka90 rok temu w kwietniu był śnieg i to w połowie miesiąca i nie mieszkam w górach

0

@Tollusiek z boru, lasu

0

@Toretto nie lubię pić wcale jak mam rano wstać i jechać autem

0

@P33ck najpiękniejsza w "Pierścień i róża"

0

@kazbychu piękna przeróbka wiersza Kornela Makuszyńskiego

1

@Toretto trochę dupa, bo napiłby się człowiek piwka do meczu, a tu w poniedziałek rano do pracy.

2

@Kgorecki2500 a caryca Katarzyna urodziła się w Szczecinie

1

@krzaken liga narodów raczej, więc nie takie kontrolne

3

1

@MarFan negocjacją? rozmową?

0

@Emhyr nie no, chyba Czesiek wpuści go w pierwszym.

0

@Janas11224 1 lipca

0

@ObiwanKenobi Załenski też zdaje się jest prawnikiem

1

@VegetaPolska a może to ta gwiazda zrobiła sobie fotę z Krzysiem.

0

@Przemek2323 nieprawda, air force one wystartował kilka minut wcześniej

0

Polska Cześka to jak Barca Kumana.

2

@Kapitan hawk tak, właśnie mu się skończył

1

@prokofiew Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?