aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta wolałbym żeby darli japę, ale żeby przegrali.
0
@4drian0 @mrboom a najlepsze jest to że wszyscy się cieszyli z tych transferów, a najbardziej chyba City
4
Nie służą nam odpady Pepa z City
1
@Ricc rojadirecta.me
1
@Janiama 0:2 typuję
1
Widzę w Legii chvjowo, ale stabilnie.
6
@Kamilos84 mecz o 6 punktów
14
@Wychowanek to świadczy o całej obronie
1
2:0 to niebezpieczny wynik
0
@Pawel13sz obronił
1
Suarez wywalczył karnego, Suarez nie strzelił karnego.
1
@Colon kibice Palmeiras żyją
0
@Colon wyrównany nie najgorzej się ogląda. Aczkolwiek teraz drugim okiem patrzę na Napoli - Inter.
A jakbyś chciał popatrzeć na Chelsea to leci na żywo na youtube na kanale FIFA.
0
@Colon oglądam ja
0
@BorzyKrzys sędzia Cię wysłuchał
1
@fart nie wzięli :-)
0
@kamyk_23 oby obeszło się bez kontuzji :-)
1
@kamyk_23 i tak ma być i o to chodzi
1
@fart oby nie :)
1
@fart Liczę na Słońca
3
@cracker czeka aż się wykończysz żeby opędzlować Ci uszy XD
0
@Nazio87 a jak to się ma do sfinksów?
0
@DonVincenzo bo to uszy sierściucha, nie oczy, przybliż zdjęcie
1
@kielon93 C+ family
0
@kuz w Londynie też nie jest źle
1
@Woland10 dwie asysty
0
Meczycho w Birmingham.
0
Felipe się odpalił
2
Ależ ciasteczko Felipe
2
@Sau_Ron VvDijk