1

@VamosRakieta wolałbym żeby darli japę, ale żeby przegrali.

0

@4drian0 @mrboom a najlepsze jest to że wszyscy się cieszyli z tych transferów, a najbardziej chyba City

4

Nie służą nam odpady Pepa z City

1

@Ricc rojadirecta.me

1

@Janiama 0:2 typuję

1

Widzę w Legii chvjowo, ale stabilnie.

6

@Kamilos84 mecz o 6 punktów

14

@Wychowanek to świadczy o całej obronie

1

2:0 to niebezpieczny wynik

0

@Pawel13sz obronił

1

Suarez wywalczył karnego, Suarez nie strzelił karnego.

1

@Colon kibice Palmeiras żyją

0

@Colon wyrównany nie najgorzej się ogląda. Aczkolwiek teraz drugim okiem patrzę na Napoli - Inter.
A jakbyś chciał popatrzeć na Chelsea to leci na żywo na youtube na kanale FIFA.

0

@Colon oglądam ja

0

@BorzyKrzys sędzia Cię wysłuchał

1

@fart nie wzięli :-)

0

@kamyk_23 oby obeszło się bez kontuzji :-)

1

@kamyk_23 i tak ma być i o to chodzi

1

@fart oby nie :)

1

@fart Liczę na Słońca

3

@cracker czeka aż się wykończysz żeby opędzlować Ci uszy XD

0

@Nazio87 a jak to się ma do sfinksów?

0

@DonVincenzo bo to uszy sierściucha, nie oczy, przybliż zdjęcie

1

@kielon93 C+ family

0

@kuz w Londynie też nie jest źle

1

@Woland10 dwie asysty

0

Meczycho w Birmingham.

0

Felipe się odpalił

2

Ależ ciasteczko Felipe

2

@Sau_Ron VvDijk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?