aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tusieQ kartę członkowska ordo iuris
0
@Mroziu Neto i Cilessen to jeden poziom
0
@doc Neto Cilessen
0
@Recha_0684 puść totolotka
0
@Encore piękne Słońca, oby po mistrza
4
Ależ będziemy kąsać Atleti za tydzień
1
@marcin62 szwarno dziołcha
0
Werbalne, znaczy ustne?
0
@sergio5 bo to ciągle wielki klub
1
@kubix05 tempo co poniedziałek, to było coś, internet tamtych czasów
1
@VamosRakieta ruskie a rosyjskie to spora różnica, ruskie z Rusi, rosyjskie z Rosji.
1
@msmsms Wimbledon, potem RG, USO i AO
0
@Bunk420 a na co komu majtki
0
U mnie flauta .
2
@adi7adi8 @norbi77 znaczy się idziemy za ciosem
0
@pempo13 ja mam umowę do listopada, ale ta oferta wydaje mi się że jest ok
0
@JonSnow w tym szaleństwie jest metoda, jeszcze będziesz się z tego śmiał XD
0
@pempo13 gdzie taka oferta?
2
@MESSIah16 może dlatego że jest Ruskiem
1
@norbi77 pytanie po co go odkrywali? mógł zostać zakryty i nikt by o nim niw mówił
1
@Danny Gaucho "Afryka dzika cudem odkryta..."
0
Jakieś tam starocie polecacie, Kolumbia Peru na tvp sport
0
@Mixtape jutro BarcaB z RealemB
1
@kubix05 miało się kolekcję
1
@Kgorecki2500 dawać 4F
0
@Naturopata równie dobrze nie musi mieć telefonu wcale
1
@kubix05 Alan Alda w M.A.S.H.u to mistrzostwo świata.
4
@ToWinaSedziego może się do 1100 nie załapał
2
@Rust_Cohle a ujami wodę też piją?
7
@Pawel13sz czyli elegancko się do Barcy nadaje