1

@tusieQ kartę członkowska ordo iuris

0

@Mroziu Neto i Cilessen to jeden poziom

0

@doc Neto Cilessen

0

@Recha_0684 puść totolotka

0

@Encore piękne Słońca, oby po mistrza

4

Ależ będziemy kąsać Atleti za tydzień

1

@marcin62 szwarno dziołcha

0

Werbalne, znaczy ustne?

0

@sergio5 bo to ciągle wielki klub

1

@kubix05 tempo co poniedziałek, to było coś, internet tamtych czasów

1

@VamosRakieta ruskie a rosyjskie to spora różnica, ruskie z Rusi, rosyjskie z Rosji.

1

@msmsms Wimbledon, potem RG, USO i AO

0

@Bunk420 a na co komu majtki

0

U mnie flauta .

2

@adi7adi8 @norbi77 znaczy się idziemy za ciosem

0

@pempo13 ja mam umowę do listopada, ale ta oferta wydaje mi się że jest ok

0

@JonSnow w tym szaleństwie jest metoda, jeszcze będziesz się z tego śmiał XD

0

@pempo13 gdzie taka oferta?

2

@MESSIah16 może dlatego że jest Ruskiem

1

@norbi77 pytanie po co go odkrywali? mógł zostać zakryty i nikt by o nim niw mówił

1

@Danny Gaucho "Afryka dzika cudem odkryta..."

0

Jakieś tam starocie polecacie, Kolumbia Peru na tvp sport

0

@Mixtape jutro BarcaB z RealemB

1

@kubix05 miało się kolekcję

1

@Kgorecki2500 dawać 4F

0

@Naturopata równie dobrze nie musi mieć telefonu wcale

1

@kubix05 Alan Alda w M.A.S.H.u to mistrzostwo świata.

4

@ToWinaSedziego może się do 1100 nie załapał

2

@Rust_Cohle a ujami wodę też piją?

7

@Pawel13sz czyli elegancko się do Barcy nadaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?