1

@SkyWalkerr lepszy Japończyk niż Niemcy, czy Norwegowie.

9

@SkyWalkerr da radę

1

@Ojciec5tkidzieci a najbliższe IO to Paryż, Los Angeles i Brisbane

1

@FCB24 większość myśli że Toronto

1

@Ojciec5tkidzieci chyba nie do końca, Rio de Janeiro to stolica?

0

@GeneralXavi Francja - wolność, równiść, braterstwo

1

@Cwaniak4 niedobrze piszemy razem

0

@zodiak_10 i "dobrze że mnie tam nie było"

1

@fart derby Londynu

2

Dobra panowie, pośmialiśmy się, pożartowaliśmy trochę, a teraz do roboty.

1

@zemol96 to Ci niespodzianka

0

No to teraz 4 brameczki i trafiam w typerze.

0

Mam nadzieję że Barca się nie wygłupi i skończy mecz po 90ciu zwycięskich minutach i da obejrzeć derby Londynu.

1

@Hubsao w Płocku rośnie nowa arena, całkiem sprawnie

1

1

@Ojciec5tkidzieci Lewy dobry na wszystko

0

@PartidarioCatalan no, 7 sztuk naliczyłem

1

@Janiama 1:4 dla Barcelony

3

@Azacca mieliście w szatni łóżka do masażu?

0

Po awans !!!!!!

0

@JonSnow Nalgesin Forte polecam, mnie postawił na nogi po 9 dniach gorączki której też nie mogłem zbić.

2

@clyde 1.Kult 2.Republika 3.Myslovitz

2

@Jakchcesz a dlaczego 155? A nie 95, albo 165?

0

@ElKamil a jakie są kandydatury?

0

@joloskyy Chabiniak i Adrian Gątarek

1

@KrwawiaceoczyVEB Adrian Gątarek

0

@Mario96w jako ciekawostkę napiszę że z piątki też nie ma

0

@Batys no i ręcznik w końcu też

0

Sędzia czas!!!!

0

Lukita, hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?