aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SkyWalkerr lepszy Japończyk niż Niemcy, czy Norwegowie.
9
@SkyWalkerr da radę
1
@Ojciec5tkidzieci a najbliższe IO to Paryż, Los Angeles i Brisbane
1
@FCB24 większość myśli że Toronto
1
@Ojciec5tkidzieci chyba nie do końca, Rio de Janeiro to stolica?
0
@GeneralXavi Francja - wolność, równiść, braterstwo
1
@Cwaniak4 niedobrze piszemy razem
0
@zodiak_10 i "dobrze że mnie tam nie było"
1
@fart derby Londynu
2
Dobra panowie, pośmialiśmy się, pożartowaliśmy trochę, a teraz do roboty.
1
@zemol96 to Ci niespodzianka
0
No to teraz 4 brameczki i trafiam w typerze.
0
Mam nadzieję że Barca się nie wygłupi i skończy mecz po 90ciu zwycięskich minutach i da obejrzeć derby Londynu.
1
@Hubsao w Płocku rośnie nowa arena, całkiem sprawnie
1
@derlysy1979 nie ma @BARCA1899Messi
1
@Ojciec5tkidzieci Lewy dobry na wszystko
0
@PartidarioCatalan no, 7 sztuk naliczyłem
1
@Janiama 1:4 dla Barcelony
3
@Azacca mieliście w szatni łóżka do masażu?
0
Po awans !!!!!!
0
@JonSnow Nalgesin Forte polecam, mnie postawił na nogi po 9 dniach gorączki której też nie mogłem zbić.
2
@clyde 1.Kult 2.Republika 3.Myslovitz
2
@Jakchcesz a dlaczego 155? A nie 95, albo 165?
0
@ElKamil a jakie są kandydatury?
0
@joloskyy Chabiniak i Adrian Gątarek
1
@KrwawiaceoczyVEB Adrian Gątarek
0
@Mario96w jako ciekawostkę napiszę że z piątki też nie ma
0
@Batys no i ręcznik w końcu też
0
Sędzia czas!!!!
0
Lukita, hahahaha