aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 nikt nie dopłaca, rozwiązali z nim kontrakt za porozumieniem stron i podpisaliśmy wolnego zawodnika
2
@Luciano99 kur..., teraz to nie zasnę, boję się koszmarów
1
@VamosRakieta matka Hiszpanka chyba to szprecha. Zresztą Auba ma obywatelstwo hiszpańskie, francuskie no i gabońskie.
1
@Kapitan hawk Andrzej P.
Piątek
0
@Sulimo rozwiń myśl że zawsze bez klasy
0
Brawo Resovia!!
0
@Encore obyś miał rację
3
@doc ...te uje zrobiły tego uja na drucie zbrojeniowym i on mi przycina uja...
1
@arasz1819 ja tam słuchałem i oglądałem u Mazurka, u Stanowskiego sobie odpuściłem, właśnie dlatego żeby nie oglądać włażenia w dupę
1
@arasz1819 pierwsza wizyta była w RMFie u Mazurka wczoraj rano
0
@MESSIah16 nooo, a jak już wszedł to Marsylia straciła drugiego gola
1
@Gall może Jadczak? albo Szczepłek?
0
@Kgorecki2500 a ziemia nie jest w kosmosie?
2
@Krystian_mix też
0
@RobsonPL z tyłu to ten dziadek co kibicuje Realowi?
0
@Huck na C+ Sport
0
@masa11 w pucharze Francji mają być numery od 1 do 11
0
@masa11 5 miesięcy
0
Alemany czy Monczi?
2
@Katalonbar Aguero nie jest już na kontrakcie
0
@SinMistico jest, fajnie gadają, polecam
3
Noc transferów na Canal + Sport
5
I pomyśleć że Alemanego Laporcie polecił Tebas
0
@Naturopata albo chłopaków
0
@koksik2700 do Espaniolu niech idzie i po kłopocie
0
@kubinho1032 Canal+Sport od 22:00
1
@Khajio no w sumie powinien już wiedzieć co to za nimfa
10
"na poprawę infrastruktury (75% przyznanej kwoty), zmniejszenie długu (15%) i na transfery (15%)"
Czyli 105%, dobra umowa
1
@TheNekro94 to powtórka była
0
Może chłop miał przesiadkę w Barcelonie, a tu afera