aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lub567 nie, to alkohol ma problem ze mną
0
@Dembouz1899 myślę że Chiny, zaraz potem Indie :-)
1
@dmcteam stalowy chłopak
0
@Timishiru1337 strava albo runkeeper od asicsa
0
@Mns21 nie miałem i facebooka też nie mam
0
@FC1899Barca a mi Miś:-)
0
@PatrykBarca w kosza mecz o wszystko z Belgią chyba
0
@LeoMessiah Młode nie chcą dawać, stare nie chcą zdychać.
13
@MNSbEstEver kim został?
1
@LeoMessiah z jego perspektywy wyglądało ok :-)
1
@patry295 o to to, to samo miałem pisać.
2
@yoli może sprzeciw samego zawodnika, że nie pójdzie do np. Borussi bo nie chce?
0
@norbi77 ok. dziękuję.
0
Czy na C+ są gdzieś dostępne te nowe Eurosporty?
0
@mkord to i tak o 20 za dużo
0
@Stagiryta A nie zamykają czasem odcinków orlej perci z powodu remontu?
0
@sergio5 no i wuj no i cześć
1
@MesQueUnClub96 wygra piłka :-D
0
@Amok97 31 sierpnia
0
@eckov jak jedziesz do Soliny to jedź przez Uherce Mineralne, jest jedno wahadło, a przez Haczów bodajże siedem albo osiem, droga od Leska to jakaś masakra, remontują mostki na każdej rzeczce. Jadąc przez Uherce możesz ominąć to wahadło kierując się na Jankowce bodajże. Wczoraj stałem tam 3 zmiany świateł.
0
@Criss18Barca w Europie
0
@tristan87 i tak pewnie odklepie
0
@arczi1899 Huawei am51
2
@Odcinkowy u Rydzyka
0
@kubix05 a moje skojarzenie to nasze porażka w finale olimpijskim 3:2 z Hiszpanią
1
@Phoenixx zderzenie głowami było i długa pomoc lekarska
3
@AntekGriezmann albo SuperPolsat jak masz nc+, kanał 43
0
@macio_944 uj tam, ziema i księżyc, a co
0
@kuz pozdro o!
0
@kuz kto komentuje mecz Śląska w Polsacie Sport, czy też SuperPolsacie, w duecie z Iwanowem?