aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@avexavi u mnie czarno, wieje, grzmi i się błyska.
1
Kurdystan, chyba w końcu i do mnie dociera ochłodzenie. Cały dzień 35°C, a teraz wiaterek i słychać grzmoty w oddali. W końcu można normalnie oddychać.
11
@IronSanHybrid jak kibicujesz Barcelonie, to Beko ;-)
2
@Cvzx nie oglądam, ale wnioskuję że to Szkolnikowski Marek, szef sportu w TVP, alfa i omega, najlepszy znawca, sam siebie nominował na eksperta, chłop o stu rozumach, mistrz Twittera, znawca polskiej piłki, as nad asy.
1
@abram3k nie za 12 godzin, za 17, urodził się w Rosario, a tam jest 5 godzin wcześniej ;-), aktualnie 07:08
0
@kamiVeB u mnie dżdżu jeszcze nie było.
0
23:30, a za oknem 21°C, ciepło
0
Modrić upalił golasa
1
@fart to wpisz jakiekolwiek dane nadawcy, przecież nikt tego nie weryfikuje.
1
@fart przecież możesz tam wpisać cokolwiek, zresztą potwierdzenie zostaje dla Ciebie.
Chyba że chcesz zwrotne potwierdzenie odbioru.
1
Jak dobrze posłuchać Rafała Wolskiego
2
@cchesterr43 Chorwacja-Szkocja
0
@Yosemite own goal ma chyba sześć
8
Górnik Łęczna, Górnik Łęczna, Lubelszczyzna jest Ci wdzięczna!
1
@Janas11224 zawsze zostaje ŁKS- Łęczna, albo Girona-Rayo
0
@Colon pasztet podlaski
0
@JohnnyBarca tak jest!
25
Messi asystuje przy golu dla Urugwaju?
0
Póki co to najlepszy w tym meczu to jest komentarz Jacka Laskowskiego.
0
To co, teraz Koeman out?
0
@Uukasz_93 spojrzeli pod nogi i zobaczyli że m się trzęsą, dlatego nie jest dobrze.
1
@MiloszFCB1899 o tak, zwłaszcza dzisiaj podczas 22 kilometrowej przebieżki
0
@Ronmes Modrić Luka
6
Euro Eurem, ale lejemy Niemców w siatę w Lidze Narodów 3:0, do 22, do 19, do 20.
0
@doc moja pierwsza fura to Zastawa 1100p :-)
0
@SinMistico 2007-2009
0
@VamosRakieta Węgrzyna to się piło za gówniarza
3
Wy tu o Euro a tymczasem karne o awans do finału barażu o ekstraklasę, Łęczna wygrywa z Tychami.
0
@IronSanHybrid nie poprawiło mi to humoru.
0
@Uukasz_93 irytujący typ imo