2

@avexavi u mnie czarno, wieje, grzmi i się błyska.

1

Kurdystan, chyba w końcu i do mnie dociera ochłodzenie. Cały dzień 35°C, a teraz wiaterek i słychać grzmoty w oddali. W końcu można normalnie oddychać.

11

@IronSanHybrid jak kibicujesz Barcelonie, to Beko ;-)

2

@Cvzx nie oglądam, ale wnioskuję że to Szkolnikowski Marek, szef sportu w TVP, alfa i omega, najlepszy znawca, sam siebie nominował na eksperta, chłop o stu rozumach, mistrz Twittera, znawca polskiej piłki, as nad asy.

1

@abram3k nie za 12 godzin, za 17, urodził się w Rosario, a tam jest 5 godzin wcześniej ;-), aktualnie 07:08

0

@kamiVeB u mnie dżdżu jeszcze nie było.

0

23:30, a za oknem 21°C, ciepło

0

Modrić upalił golasa

1

@fart to wpisz jakiekolwiek dane nadawcy, przecież nikt tego nie weryfikuje.

1

@fart przecież możesz tam wpisać cokolwiek, zresztą potwierdzenie zostaje dla Ciebie.
Chyba że chcesz zwrotne potwierdzenie odbioru.

1

Jak dobrze posłuchać Rafała Wolskiego

2

@cchesterr43 Chorwacja-Szkocja

0

@Yosemite own goal ma chyba sześć

8

Górnik Łęczna, Górnik Łęczna, Lubelszczyzna jest Ci wdzięczna!

1

@Janas11224 zawsze zostaje ŁKS- Łęczna, albo Girona-Rayo

0

@Colon pasztet podlaski

0

@JohnnyBarca tak jest!

25

Messi asystuje przy golu dla Urugwaju?

0

Póki co to najlepszy w tym meczu to jest komentarz Jacka Laskowskiego.

0

To co, teraz Koeman out?

0

@Uukasz_93 spojrzeli pod nogi i zobaczyli że m się trzęsą, dlatego nie jest dobrze.

1

@MiloszFCB1899 o tak, zwłaszcza dzisiaj podczas 22 kilometrowej przebieżki

0

@Ronmes Modrić Luka

6

Euro Eurem, ale lejemy Niemców w siatę w Lidze Narodów 3:0, do 22, do 19, do 20.

0

@doc moja pierwsza fura to Zastawa 1100p :-)

0

@SinMistico 2007-2009

0

@VamosRakieta Węgrzyna to się piło za gówniarza

3

Wy tu o Euro a tymczasem karne o awans do finału barażu o ekstraklasę, Łęczna wygrywa z Tychami.

0

@IronSanHybrid nie poprawiło mi to humoru.

0

@Uukasz_93 irytujący typ imo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?