aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 Polsat Sport Premium 1
0
Kurde, i podium dla nas zagrożone
2
Sevilla 3:0 w trąbę to podium mamy
2
@VamosRakieta na majówkę
1
@Janas11224 Milanowi dzisiaj wystarczy wygrać i ma LM
0
@arad Polsat Sport Premium 1
1
@brzucho ło Panie, lepiej kupić 10 browarów
4
@MesQueUnClub96 nie tylko Ty
0
@AllBundy z ciekawości, ile trzeba było zabulić żeby to oglądać?
0
Kiedy kończy się to całe MMA?
0
@ObiektywnyKibic121 mam tak samo jak Ty
0
@Herato a ilu meczów potrzebowali na zdobycie tylu goli?
0
A Klich Mateusz
1
@barcelonaLM żadną
2
@Muszynianka mogę wyjaśnić.
Wszystko zależy od ilości zachorowań w automicznych regionach Hiszpanii. Tak zdecydował ichniejszy rząd. Ale Sevilli chyba tam nie było, aczkolwiek mogę się mylić.
0
@Manypijany taka że Suarez out, a Kun in, czego nie rozumiesz.
0
@kuz a on nie jest czasem zawodnikiem Borussi Dortmund? Wydaje mi się że czytałem że ma być ewentualnym następcą Hallanda.
0
@Piorun to tak jak pisałem, do tego jeszcze oświadczenie odnośnie Covidu, że nie będziesz rościł praw w przypadku zarażenia.
Jak chcesz to spróbuj, zupełnie inna gra niż kopanie na orliku.
0
@Piorun jak zagrasz to na lewo, na czyjś dowód. Ewentualnie jak nigdy nie byłeś zarejestrowany jako zawodnik w PZPN to mogą zgłosić Cię do rozgrywek w każdym momencie. Podpisujesz oświadczenie o zdrowiu, deklarację gry amatora i grasz. Chyba że masz poniżej, bodajże 23 lat to musisz mieć badania lekarskie.
0
@KacperVEB jak za każdą jak płaci się za trzecią, szóstą itd. pauza jest po czwartej, ósmej itd. potem się to zmniejsza.
Poza tym kara jest jak jest 5 żółtek w meczu dla jednej drużyny.
Za czerwone jest pauza zwykle od jednego do 3-4 meczów, zależy za co była czerwona, ale o tym decyduje komisja dyscypliny.
0
@Deeespacito brakuje Edka Durdy
0
@AmigoBlancos jak nie dostanie dzisiaj to na bank złapie z Bilbao, żeby zakończyć sezon, zwłaszcza jak nie będą mieli szans na mistrza
2
@Danchos Borussia-Lipsk
0
@barcelonaLM to ci niespodzianka
1
@Gwyn w Anglii liczy się stosunek bramek.
7
@MesQueUnClub22 Buk nie narzeka ;)
0
@Encore albo ta liga za słaba dla niego ;)
0
@Encore Juventus
0
@cubesnoop czy ja wiem, różne są stypy
0
Ciekawe czy Messi znowu zorganizuje integracyjnego grilla