0

@Nazio87 Polsat Sport Premium 1

0

Kurde, i podium dla nas zagrożone

2

Sevilla 3:0 w trąbę to podium mamy

2

@VamosRakieta na majówkę

1

@Janas11224 Milanowi dzisiaj wystarczy wygrać i ma LM

0

@arad Polsat Sport Premium 1

1

@brzucho ło Panie, lepiej kupić 10 browarów

4

@MesQueUnClub96 nie tylko Ty

0

@AllBundy z ciekawości, ile trzeba było zabulić żeby to oglądać?

0

Kiedy kończy się to całe MMA?

0

@ObiektywnyKibic121 mam tak samo jak Ty

0

@Herato a ilu meczów potrzebowali na zdobycie tylu goli?

0

A Klich Mateusz

1

@barcelonaLM żadną

2

@Muszynianka mogę wyjaśnić.
Wszystko zależy od ilości zachorowań w automicznych regionach Hiszpanii. Tak zdecydował ichniejszy rząd. Ale Sevilli chyba tam nie było, aczkolwiek mogę się mylić.

0

@Manypijany taka że Suarez out, a Kun in, czego nie rozumiesz.

0

@kuz a on nie jest czasem zawodnikiem Borussi Dortmund? Wydaje mi się że czytałem że ma być ewentualnym następcą Hallanda.

0

@Piorun to tak jak pisałem, do tego jeszcze oświadczenie odnośnie Covidu, że nie będziesz rościł praw w przypadku zarażenia.
Jak chcesz to spróbuj, zupełnie inna gra niż kopanie na orliku.

0

@Piorun jak zagrasz to na lewo, na czyjś dowód. Ewentualnie jak nigdy nie byłeś zarejestrowany jako zawodnik w PZPN to mogą zgłosić Cię do rozgrywek w każdym momencie. Podpisujesz oświadczenie o zdrowiu, deklarację gry amatora i grasz. Chyba że masz poniżej, bodajże 23 lat to musisz mieć badania lekarskie.

0

@KacperVEB jak za każdą jak płaci się za trzecią, szóstą itd. pauza jest po czwartej, ósmej itd. potem się to zmniejsza.
Poza tym kara jest jak jest 5 żółtek w meczu dla jednej drużyny.
Za czerwone jest pauza zwykle od jednego do 3-4 meczów, zależy za co była czerwona, ale o tym decyduje komisja dyscypliny.

0

@Deeespacito brakuje Edka Durdy

0

@AmigoBlancos jak nie dostanie dzisiaj to na bank złapie z Bilbao, żeby zakończyć sezon, zwłaszcza jak nie będą mieli szans na mistrza

2

@Danchos Borussia-Lipsk

0

@barcelonaLM to ci niespodzianka

1

@Gwyn w Anglii liczy się stosunek bramek.

7

@MesQueUnClub22 Buk nie narzeka ;)

0

@Encore albo ta liga za słaba dla niego ;)

0

@Encore Juventus

0

@cubesnoop czy ja wiem, różne są stypy

0

Ciekawe czy Messi znowu zorganizuje integracyjnego grilla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?