aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elosek może nam pekaes pucharu nie przejedzie
0
@LuisSalvano desperadosem? Ło Panie
3
Puchar jest nasz, puchar do nas należy!!!
1
@Nazio87 wódżitsu
1
Dobra, jedziemy po 31.
0
@Pawel13sz eee, za długo by to trwało
0
@barcelonaLM wtedy będzie wizjonerem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mextexperu ja tym nie żyję, mam to w rzyci
0
@taris mecz o 21:30
0
@DonMatteo901 najlepszą obroną jest atak
0
@VeB 1899 kolega Milika
0
@jeyx77x pas biodrowy jest dla mnie jest idealny.
1
Cóż za akcja Evertonu
0
@Zoker zawsze można przekroczyć linię zmiany daty ;-)
1
@Bykunn no właśnie, powinni dać 2 piłki, jedną za ten, drugą za poprzedni rok i wyszliby z tej sytuacji z twarzą.
1
@Sysia11 tak jest, tak jak Nobel dla Tokarczuk
4
@Vebrol Najpierw to City musi przejść Dortmund
1
Jadą świry!!!!!!!!!
4
@Gregsky10 Nie przy jedzeniu
1
@GeneralXavi Strava albo runkeeper
1
@JimMorrisonFCB strava albo runkeeper
0
@Bernard777 też, a gdzie niby
0
@Pawlak1992 między młotem a kowadłem to można się znaleźć, a nie wybierać.
Już bardziej wybór między dżumą a cholerą.
0
@Quavosk Phoenix Suns, od czasów Charlesa Barkleya, wszyscy jarali się Chicago a ja dla przekory wolałem Phoenix i tak już zostało.
0
@eosz tvp jeden
0
@l0Messini ale komentuje też w C+ i Eurosporcie
0
@Lordzi dlatego słucham Bożegodara
0
@Werka7 z główki z 4 metrów nie trafił na początku meczu
1
@puyol_presidend5 dobry