0

@Elosek może nam pekaes pucharu nie przejedzie

0

@LuisSalvano desperadosem? Ło Panie

3

Puchar jest nasz, puchar do nas należy!!!

1

@Nazio87 wódżitsu

1

Dobra, jedziemy po 31.

0

@Pawel13sz eee, za długo by to trwało

0

@barcelonaLM wtedy będzie wizjonerem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mextexperu ja tym nie żyję, mam to w rzyci

0

@taris mecz o 21:30

0

@DonMatteo901 najlepszą obroną jest atak

0

@VeB 1899 kolega Milika

0

@jeyx77x pas biodrowy jest dla mnie jest idealny.

1

Cóż za akcja Evertonu

0

@Zoker zawsze można przekroczyć linię zmiany daty ;-)

1

@Bykunn no właśnie, powinni dać 2 piłki, jedną za ten, drugą za poprzedni rok i wyszliby z tej sytuacji z twarzą.

1

@Sysia11 tak jest, tak jak Nobel dla Tokarczuk

4

@Vebrol Najpierw to City musi przejść Dortmund

1

Jadą świry!!!!!!!!!

4

@Gregsky10 Nie przy jedzeniu

1

@GeneralXavi Strava albo runkeeper

1

@JimMorrisonFCB strava albo runkeeper

0

@Bernard777 też, a gdzie niby

0

@Pawlak1992 między młotem a kowadłem to można się znaleźć, a nie wybierać.
Już bardziej wybór między dżumą a cholerą.


0

@Quavosk Phoenix Suns, od czasów Charlesa Barkleya, wszyscy jarali się Chicago a ja dla przekory wolałem Phoenix i tak już zostało.

0

@eosz tvp jeden

0

@l0Messini ale komentuje też w C+ i Eurosporcie

0

@Lordzi dlatego słucham Bożegodara

0

@Werka7 z główki z 4 metrów nie trafił na początku meczu

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?