0

@BarcaInfo Mbappe, zostań we Francji, potrzebujemy twojej kasy z podatków

1

Uczcijmy to minutą ciszy

0

@kuz piękny inaczej

0

@FDJ i nawet de Lima

2

@adaskooow tak jak i o żonie Żyły, czy tym podobne

0

@kubix05 Dzisiaj urodziny obchodzi aldewir, dziękuję.
Poza tym m.in. Paris Hilton, Denise Richards, Cezary Kucharski, Jarosław Jach, Es Sheeran, Antoni Królikowski, Janusz Chabior

1

@TeKa mi drink wchodzi jak słowo boże

0

@jacob345 Bożydar Iwanow chyba

0

@Quavosk miałeś iść spać

1

@Criss18Barca wychodzi na to że Niemcy podebrali nam nie tego trenera co trzeba

1

@kubix05 oj czekało się czekało, do tego telegazeta i nie trzeba było internetu :-)

1

@Maniek9444 rojst

0

@escarabajo oby po przerwie było odwrotnie

0

@mateuszekw1999 byłem na kwarantannie i w izolacji, nie ściągałem nic i nie robiłem zdjęć. Przecież nie musisz mieć smartfona, ja to olałem.

2

@Kgorecki2500 M.A.S.H., Allo Allo, Alf, Alternatywy 4, Zmiennicy

0

@kryhaa nie od półfinału tylko w półfinale;)

8

Powinni jeszcze zamknąć twitery, facebooka i instagrama, wtedy może by ludzi ruszyło

0

@barcelonaLM bardziej to wygląda na nieporozumienie

3

@ranger3120 jak nie widziałeś to skąd wiedziałeś co to trawa, niebo, słońce, drzewa?

0

@Rewolucja123 tak, tylko że to będzie Klopp

0

@izabella grają z Levante 17 i 20 lutego

0

Franciszku, zawsze w Ciebie wierzyłem :-)

0

@FC1899Barca i jeszcze nr 9 dobry as

1

Strata bramki zaczęła się od tego że nasza 9tka, czekała na to aż go wydoją, zero ruchu, cienki jak sik pająka, jego obecność w klubie to jedno wielkie nieporozumienie. Drugi as Pjanić, chłop z dynamiką 75 letniego grzybiarza, chociaż mogę się mylić bo jak takimzobaczy prawdziwka to goni jak dzik :). Puig jak gra w podstawie, to odnoszę wrażenie że połowy chłopa nie ma niż jak wchodzi z ławki, Griezmann niewidoczny, Dembele po dynamicznym początku zaginął w akcji, pewnie zdziwiony że tyle meczy gra pod rząd. Jasie z Betisu jedną akcję zrobili i golas, tyle miejsca a kopiemy się po czołach.

0

@eckov tak jest, i jeszcze się klina przed meczem walnęło

0

@Cyzix pora zmienić pracę

2

@Bykunn znaczy się że już nie będziemy kochać ameryki?, co nam zostaje oprócz węgier?

0

@LuismessiJr nie do końca, Leeds mi przegrało

1

@JimMorrisonFCB i godzina w kiblu zaplanowana ;-P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?