aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Mbappe, zostań we Francji, potrzebujemy twojej kasy z podatków
1
Uczcijmy to minutą ciszy
0
@kuz piękny inaczej
0
@FDJ i nawet de Lima
2
@adaskooow tak jak i o żonie Żyły, czy tym podobne
0
@kubix05 Dzisiaj urodziny obchodzi aldewir, dziękuję.
Poza tym m.in. Paris Hilton, Denise Richards, Cezary Kucharski, Jarosław Jach, Es Sheeran, Antoni Królikowski, Janusz Chabior
1
@TeKa mi drink wchodzi jak słowo boże
0
@jacob345 Bożydar Iwanow chyba
1
@BarcaOgien https://liveonsat.com/club-uefa-champions-league.php
0
@Quavosk miałeś iść spać
1
@Criss18Barca wychodzi na to że Niemcy podebrali nam nie tego trenera co trzeba
1
@kubix05 oj czekało się czekało, do tego telegazeta i nie trzeba było internetu :-)
1
@Maniek9444 rojst
0
@escarabajo oby po przerwie było odwrotnie
0
@mateuszekw1999 byłem na kwarantannie i w izolacji, nie ściągałem nic i nie robiłem zdjęć. Przecież nie musisz mieć smartfona, ja to olałem.
2
@Kgorecki2500 M.A.S.H., Allo Allo, Alf, Alternatywy 4, Zmiennicy
0
@kryhaa nie od półfinału tylko w półfinale;)
8
Powinni jeszcze zamknąć twitery, facebooka i instagrama, wtedy może by ludzi ruszyło
0
@barcelonaLM bardziej to wygląda na nieporozumienie
3
@ranger3120 jak nie widziałeś to skąd wiedziałeś co to trawa, niebo, słońce, drzewa?
0
@Rewolucja123 tak, tylko że to będzie Klopp
0
@izabella grają z Levante 17 i 20 lutego
0
Franciszku, zawsze w Ciebie wierzyłem :-)
0
@FC1899Barca i jeszcze nr 9 dobry as
1
Strata bramki zaczęła się od tego że nasza 9tka, czekała na to aż go wydoją, zero ruchu, cienki jak sik pająka, jego obecność w klubie to jedno wielkie nieporozumienie. Drugi as Pjanić, chłop z dynamiką 75 letniego grzybiarza, chociaż mogę się mylić bo jak takimzobaczy prawdziwka to goni jak dzik :). Puig jak gra w podstawie, to odnoszę wrażenie że połowy chłopa nie ma niż jak wchodzi z ławki, Griezmann niewidoczny, Dembele po dynamicznym początku zaginął w akcji, pewnie zdziwiony że tyle meczy gra pod rząd. Jasie z Betisu jedną akcję zrobili i golas, tyle miejsca a kopiemy się po czołach.
0
@eckov tak jest, i jeszcze się klina przed meczem walnęło
0
@Cyzix pora zmienić pracę
2
@Bykunn znaczy się że już nie będziemy kochać ameryki?, co nam zostaje oprócz węgier?
0
@LuismessiJr nie do końca, Leeds mi przegrało
1
@JimMorrisonFCB i godzina w kiblu zaplanowana ;-P