0

@Kvothe07 dla mnie lepiej jakby nigdzie się nie ruszał, Leeds to mój drugi ulubiony klub po Barcelonie. Długo się naczekałem na ponowny ich pobyt w Premier league, także tym fajniej że jest w nim nasz rodak. :-)

0

@ShawnC dokładnie, zobaczymy co będzie, zwłaszcza że cały czas jest o co grać.

0

@ShawnC wszystko fajnie, tylko kogo on sprowadził? Desta? Reszta była zakontraktowana wcześniej.

0

@BigVu Polak rodak, i teraz pytanie, za kim jest czy za po, czy za pis, albo odwrotnie, czy za pis, czy za po i kiedy będzie polakiem narodowym, czy polakiem europejczykiem w tym smutnym jak piz.. kraju :-P

0

@ShawnC rudy ile miał transferów?

0

@Dani13 no to za 4 lata u nas Ancelotti

0

@Avatarr eleganckie są te wrzutki Jasiów z tłitera, fajne takie, bo po angielsku, znaczy ważniejsze, dostojniejsze, takie światowe.

0

@Kvothe07 może być ciężko, chłop swoje lata ma i gdzie mu będzie lepiej niż u Bielsy.

1

@Krychaaa10 po trzech treningach chłopy by mieli dość, u Bielsy to się zapjerda...

0

@Maker0 tikitaka w genach, dobre, od kiedy te geny? Od Rijkarda, Antica, van Gala, czy wcześniej?

0

@Yosemite inaczej, to reszta w zacnym towarzystwie Klicha :-P

0

@Dani13 nie lękaj się, bądź dobrej myśli ;-)

0

@Dani13 no ok, dla mnie jednak trwa i jest trochę do ugrania

0

@Uukasz_93 to dzisiaj skończył się sezon?

0

@marekBarca Kędziora nie wiem, wiem jak Kądzior, poprawnie.

0

@VanBest nie do końca, u nas grają młodsi

0

@arraco ok, podziwiam szybkość analizy.

0

@arraco wnikam że przeanalizowałeś wszystkie transfery ze 120 letniej historii?

1

@graco14 jak Pedri od biedy to inny mecz oglądaliśmy, chłop najlepszy na placu

0

Dla krytyków Koemana
Tak krawiec kraje, jak mu materiału staje.

1

@Mroziu dokładnie, dobrze że nie pamiętają "starych dobrych czasów", dobrze że kiedyś nie było internetu to człowiek nie wiedział ilu debili jest na świecie.

0

@amek555 taaa to chyba za rok najwcześniej

0

@Dany_boy nie nominowali?

0

@dorkizos który Warzycha?

0

@Joaquin88 Messi dziękuję za gratulacje i pozdrawia, stałem obok i słyszałem

0

@Zip ocena w jakiej skali?

0

@333tricampeones333 taa, z punktu widzenia kibica Valencia na pewno

0

@avanes dokładnie, kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje

0

Trincao wchodzi i osłabia drużynę, koleś taktycznie to jest zero koma zero, chłop nie ma pojęcia gdzie biegać, wszystko źle.
Jesteśmy dziadami

0

Mingueza dzisiaj pod formą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?