aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kvothe07 dla mnie lepiej jakby nigdzie się nie ruszał, Leeds to mój drugi ulubiony klub po Barcelonie. Długo się naczekałem na ponowny ich pobyt w Premier league, także tym fajniej że jest w nim nasz rodak. :-)
0
@ShawnC dokładnie, zobaczymy co będzie, zwłaszcza że cały czas jest o co grać.
0
@ShawnC wszystko fajnie, tylko kogo on sprowadził? Desta? Reszta była zakontraktowana wcześniej.
0
@BigVu Polak rodak, i teraz pytanie, za kim jest czy za po, czy za pis, albo odwrotnie, czy za pis, czy za po i kiedy będzie polakiem narodowym, czy polakiem europejczykiem w tym smutnym jak piz.. kraju :-P
0
@ShawnC rudy ile miał transferów?
0
@Dani13 no to za 4 lata u nas Ancelotti
0
@Avatarr eleganckie są te wrzutki Jasiów z tłitera, fajne takie, bo po angielsku, znaczy ważniejsze, dostojniejsze, takie światowe.
0
@Kvothe07 może być ciężko, chłop swoje lata ma i gdzie mu będzie lepiej niż u Bielsy.
1
@Krychaaa10 po trzech treningach chłopy by mieli dość, u Bielsy to się zapjerda...
0
@Maker0 tikitaka w genach, dobre, od kiedy te geny? Od Rijkarda, Antica, van Gala, czy wcześniej?
0
@Yosemite inaczej, to reszta w zacnym towarzystwie Klicha :-P
0
@Dani13 nie lękaj się, bądź dobrej myśli ;-)
0
@Dani13 no ok, dla mnie jednak trwa i jest trochę do ugrania
0
@Uukasz_93 to dzisiaj skończył się sezon?
0
@marekBarca Kędziora nie wiem, wiem jak Kądzior, poprawnie.
0
@VanBest nie do końca, u nas grają młodsi
0
@arraco ok, podziwiam szybkość analizy.
0
@arraco wnikam że przeanalizowałeś wszystkie transfery ze 120 letniej historii?
1
@graco14 jak Pedri od biedy to inny mecz oglądaliśmy, chłop najlepszy na placu
0
Dla krytyków Koemana
Tak krawiec kraje, jak mu materiału staje.
1
@Mroziu dokładnie, dobrze że nie pamiętają "starych dobrych czasów", dobrze że kiedyś nie było internetu to człowiek nie wiedział ilu debili jest na świecie.
0
@amek555 taaa to chyba za rok najwcześniej
0
@Dany_boy nie nominowali?
0
@dorkizos który Warzycha?
0
@Joaquin88 Messi dziękuję za gratulacje i pozdrawia, stałem obok i słyszałem
0
@Zip ocena w jakiej skali?
0
@333tricampeones333 taa, z punktu widzenia kibica Valencia na pewno
0
@avanes dokładnie, kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje
0
Trincao wchodzi i osłabia drużynę, koleś taktycznie to jest zero koma zero, chłop nie ma pojęcia gdzie biegać, wszystko źle.
Jesteśmy dziadami
0
Mingueza dzisiaj pod formą