0

@333tricampeones333 taa, z punktu widzenia kibica Valencia na pewno

0

@avanes dokładnie, kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje

0

Trincao wchodzi i osłabia drużynę, koleś taktycznie to jest zero koma zero, chłop nie ma pojęcia gdzie biegać, wszystko źle.
Jesteśmy dziadami

0

Mingueza dzisiaj pod formą

0

@Roobo oprócz obcinki z Nacho Monrealem całkiem ok

0

PSG ch.ja grają, opjerdolimy ich :-P

0

@7black4 ale była, jest i będzie

1

@Wossi61FCB generalnie to szkoda strzępić ryja ;-)

4

@7black4 tutaj, od jakiegoś czasu 02°10′E 41°24′N

0

@Avatarr ale który, Ronald, czy Erwin?

30

@NeroTFP oj tam , poturlał się jak Neymar za dobrych czasów

0

@Wossi61FCB no tak, w LM Rolando kładzie się po kontakcie z naszym i jest karny, a dzisiaj za ewidentne przytrzymywanie Messiego nie ma nawet sprawdzania to szkoda gadać.

0

@ShawnC dokładnie, stare niedobre czasy

1

@barcelonaLM bo z karnych też trzeba umić, wali z nich jak tralala

1

@Zip chyba masochiści

3

@_Specjalista tak jest, teraz już z górki, w środę pyknie dublecik i lecimy po majstra

9

No i lux, rozjebaliśmy Levante 1:0, 3 punkty są, jutro wszyscy zesrani przed losowaniem w LM.

0

@Wossi61FCB przytrzymanie Messiego ewentualnie

0

@Maximus2 to nie strzał, to szczoł

1

@Encore Aleksander

4

@MESSIah16 może dlatego, że jak zdobywała tego Nobla to Polski nie było na mapie świata?
A zaraz po uzyskaniu niepodległości kobiety w Polsce mogły głosować, w odróżnieniu od Francji, dzię prawo wyborcze kobiety uzyskały w 1944.

0

@snake99 noooo, zwłaszcza że wszedł w 46 mincie

2

@mikokarla City i PSG czekają

1

Czyli kupę z ligi przenosimy na Ligę Mistrzów

0

@czesctuam na pewno Desta?

0

@kiper09 niektórzy wolą siedzieć, inni kucać.

0

@AlexDark00 nie, nie chciałbym.

0

@Vebrol miejce odpowiednie, tylko jak to mawiał mój proboszcz odsyłając po jednym roku lubianego wikarego na inną parafię, "dwa słońca na jednym niebo nie mogą świecić"

0

@Pilka_jest_okragla tak jest tak to na to wygląda nie bez powodu mu tak nie wyszło temu trenerowi słabemu bo on słaby musi jest

0

@Kacper004 noooo, Neuer w meczu z Lipskiem pokazał klasę lux.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?