aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@333tricampeones333 taa, z punktu widzenia kibica Valencia na pewno
0
@avanes dokładnie, kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje
0
Trincao wchodzi i osłabia drużynę, koleś taktycznie to jest zero koma zero, chłop nie ma pojęcia gdzie biegać, wszystko źle.
Jesteśmy dziadami
0
Mingueza dzisiaj pod formą
0
@Roobo oprócz obcinki z Nacho Monrealem całkiem ok
0
PSG ch.ja grają, opjerdolimy ich :-P
0
@7black4 ale była, jest i będzie
1
@Wossi61FCB generalnie to szkoda strzępić ryja ;-)
4
@7black4 tutaj, od jakiegoś czasu 02°10′E 41°24′N
0
@Avatarr ale który, Ronald, czy Erwin?
30
@NeroTFP oj tam , poturlał się jak Neymar za dobrych czasów
0
@Wossi61FCB no tak, w LM Rolando kładzie się po kontakcie z naszym i jest karny, a dzisiaj za ewidentne przytrzymywanie Messiego nie ma nawet sprawdzania to szkoda gadać.
0
@ShawnC dokładnie, stare niedobre czasy
1
@barcelonaLM bo z karnych też trzeba umić, wali z nich jak tralala
1
@Zip chyba masochiści
3
@_Specjalista tak jest, teraz już z górki, w środę pyknie dublecik i lecimy po majstra
9
No i lux, rozjebaliśmy Levante 1:0, 3 punkty są, jutro wszyscy zesrani przed losowaniem w LM.
0
@Wossi61FCB przytrzymanie Messiego ewentualnie
0
@Maximus2 to nie strzał, to szczoł
1
@Encore Aleksander
4
@MESSIah16 może dlatego, że jak zdobywała tego Nobla to Polski nie było na mapie świata?
A zaraz po uzyskaniu niepodległości kobiety w Polsce mogły głosować, w odróżnieniu od Francji, dzię prawo wyborcze kobiety uzyskały w 1944.
0
@snake99 noooo, zwłaszcza że wszedł w 46 mincie
2
@mikokarla City i PSG czekają
1
Czyli kupę z ligi przenosimy na Ligę Mistrzów
0
@czesctuam na pewno Desta?
0
@kiper09 niektórzy wolą siedzieć, inni kucać.
0
@AlexDark00 nie, nie chciałbym.
0
@Vebrol miejce odpowiednie, tylko jak to mawiał mój proboszcz odsyłając po jednym roku lubianego wikarego na inną parafię, "dwa słońca na jednym niebo nie mogą świecić"
0
@Pilka_jest_okragla tak jest tak to na to wygląda nie bez powodu mu tak nie wyszło temu trenerowi słabemu bo on słaby musi jest
0
@Kacper004 noooo, Neuer w meczu z Lipskiem pokazał klasę lux.