aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom pewnie 4x4
2
@filip73 we wtorek
1
@sebasek99 Malwiny chyba
0
@PatrykBarca zawsze trzeba skupiać się na sobie i dać szansę na "wykazanie" się rywalom
Odnośnie kadry, nie można zapominać że czasy są takie iż w każdej chwili może przyplątać się covid i dupa blada
0
@PatrykBarca my i real wygrywamy z atleti, dodatkowo my z realem i już jest dobrze
0
@Michael24 większość nawet nie wie co to imbecyl
0
@Katalończyk 99 zacznie, spokojnie
0
@VamosRakieta tak blisko, tak blisko...
0
@kamiVeB nie, nie zagrali mu po dzisiejszych zawodach to wstawił
1
@Janiama z panem Górskim mam zdjęcie, jest pamiątka
0
@MateuszQ dał radę, zasługuje na więcej, musi przymasować bo wygląda jakby miał 20 kg niedowagi, ogólnie ok.
0
@cool1899 dobra, a kto to jest w ogóle?
0
@pawelke3n nie, taki ma głos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Taka nie za mocna ta ławka rezerwowych
0
@malicinho jak dla mnie z tych trzech, czyli strava, runkeeper, czy mapmyrun najbardziej odpowiada mi runkeeper, wspierany albo jest własnością asicsa. Jednakże odinstalowałem wszystkie, używam aplikacji dedykowanej do mojego zegarka, czyli polar flow. Endomondo traktowałem jako taki sportowy Facebook. Póki co szukam dalej, muszę popytać gdzie pouciekali moi znajomi ;-)
Ponadto mapmyrun i runkeeper nie ma połączenia z polarflow, nie wiem jak strava. Jakbym miał używać do aktywności tylko telefonu to pewnie używałbym runkeepera. Stavy nie czaję za bardzo ;-)
0
@malicinho może runkeeper ?
0
@arkasath dokładnie, czas najważniejszy, a Poczetino dzisiaj remis w debiucie
5
I lux, 0:4 na mientko
0
@barcadreed ja przegapiłem i z jednej wypłaty mi uwalili ;-)
0
@dv7wisnia mam tak samo po doświadczeniach z ofe
6
@dv7wisnia tak jak i ja, z ciekawości pytam bo ponoć 77% ludzi się wypisało i nasi jasnorządzący kombinują żeby wpisać do konstytucji obowiązek "oszczędzania" w ppk.
A z drugiej strony to niezły numer, zostajesz zapisany bez swojej wiedzy i musisz się wypisać żeby państwo nie zajumało Ci procentu z wypłaty.
2
PPK - kto się wypisał, a kto wierzy w kokosy od państwa?
0
@bixmix nie instalowałem, ani na kwarantannie, ani w izolacji. Ty też nie musisz, kto Ci udowodni jaki masz telefon.
0
@Witam można nagrać, ewentualnie laptop plus tablet, oczywiście Barcelona w tv
0
@ViScAAA e tam, stylówkę ma dobrą, koszule wyprasowane, portki też, co się czepiasz. A tak z ciekawości, czym różni się 0:1 w słabym stylu, od 0:1 w dobrym stylu? Oprócz stylu oczywiście.
3
@diablozgr nie, nie irytowało
Zadaj sobie pytanie, ile lat masz i gdzie jesteś w tym momencie życia, a gdzie jest Pedri
0
@barteq podejrzewam że tak jak i ja Ty też nie masz prawa głosu w tych wyborach, możemy sobie pogadać na forum. Jednak dla mnie lepszym wyborem jest Laporta, pamiętam jak poukładał bajzel po Gasparcie. Font mnie nie przekonuje, przynajmniej na dzień dzisiejszy. Zdrowia w Nowym Roku.
16
Skoro mu zaproponowano to na policję, a nie do mediów.
0
@barteq to po co wygaduje że Xavi zostanie trenerem niezależnie od tego jakie wyniki osiągnie Koeman, a później wycofuje się ze swoich słów, bo widzi że palnął głupotę. Teraz Koeman może być trenerem, a jednocześnie Xavi managerem? Bez sensu, zwykły populizm i gadanie tego co chcieliby usłyszeć socios, byle zebrać głosy. Chłop nie ma żadnego planu, oprócz obietnic bez pokrycia, nawet Xavi odcina się od jego wypowiedzi.