0

@Yosemite i znając życie wydupcą się na ostatniej prostej, wcale bym się nie zdziwił

2

@VamosRakieta a nawet prezesa

0

@sevs byli otumanieni przez tryplet

1

@Comentateiro byle nie na mieliznę

0

@BarcaInfo żeby tak w środę...

0

Ale energia i entuzjazm od was bije, jedliście coś dzisiaj?

0

Pasuje. .

1

Piękny finał na 800 m mężczyzn, brawo panowie.

2

@Pilka_jest_okragla trzeba zapisać to zestawienie i zobaczyć jak będzie wyglądała Barcelona za 10 lat.

0

A Lewy upalił hattricka

0

@Pawel13sz zdałoby się

0

@tristan87 szkoda

0

@tristan87 czyli za 8 minut skończy się pindolenie o wyborach na rambli?

1

Czy w wyborach na prezesa obowiązuje cisza wyborcza?

1

@Pawel13sz @LuisSalvano i zajebał nam eleganckiego golasa w ostatniej kolejce w fazie grupowej LM

1

@tristan87 ani to ekstra, ani to klasa

4

Polska ekstraklasa to jednak stan umysłu

1

@MesQueUnClub22 już jakiś czas temu zacząłem to wypełniać, ale na jakimś pytaniu się zacięło i dałem sobie spokój

1

@PatrychoO sprawdź obie i wybierz co Ci pasuje

1

@PatrychoO a jak chcesz używać tylko do jazdy na rowerze to śmiało, jest masa sportów do wyboru.

1

@PatrychoO ja sprawdzam czy ktoś biegał, jeździł itp. zwłaszcza jak mi się nie chce wyjść z domu ;-) tak żeby się zmotywować.
Do tego masz tak jak w endo, masę aktywności, masę statystyk, jakieś czelendże, do wygrania jakieś nagrody jak osiągniesz cele. Tak jak w Endomondo. Tyle że strava jest po angielsku.

1

@PatrychoO strava po angielsku, runkeeper po polsku, ściągnij obie i wybierz. Jak dla mnie runkeeper jest bardziej przejrzysty, podobny do Endomondo, strava bardziej skomplikowana, ale po namowach znajomych mam stravę. Aczkolwiek traktuję ja bardziej jako taki sportowy facebook.

1

@PatrychoO Mają, a strava jest rozbudowana bardzo, osobiście biegam z polarem i mam apkę polarflow, ale połączona jest ze stravą. Masa statystyk, ludzie z całego świata, większość przesiadła się z endo na stravę. Na początku jest trochę ciężko się przestawić, ale po jakimś czasie daje radę.

0

@panczo kopny śnieg to świeżo napadany, nie ubity

0

@BarcaInfo Rivaldo, wyrocznia normalnie, chłop chyba nic nie robi tylko opinie o Barcelonie wygaduje, syna niech ogarnie

1

@PatrychoO strava, najwięcej ludzi albo runkeeper od asicsa

1

@karlu105 największą społeczność jest na stravie, popatrz na runkeepera od asicsa

0

@LuisSalvano będzie wesoło jak Bilbao przedupcy dwa finały

1

@mr_robot na Athletic mówi Atletico

0

@tristan87 byłem dzisiaj w Sandomierzu, o dziwo jeszcze nie wszyscy umarli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?