aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke Nikomu
0
@Barca_Big_Moment Pique, ten co ma w dupie fanów tenisa i przeprowadza rewolucję w Pucharze Davisa
0
@FCB_dimiC bo tak to zostało przedstawione, żeby myśleli że coś od nich zależy
1
@banann16 tak, dlatego w 1992 olały federację i założyły Premierleague żeby nie dzielić się kasą
0
@andres_xavi Canal + Sport 2
11
@Bruttal Francuzi zesrali się jeszcze przed startem.
0
@Lama20 raczej dwa, co za różnica który raz oddajesz
0
@koszol z tym znudzeniem to tak nie do końca, ligę gra się co roku i jakoś mecze się nie nudzą.
0
@zenoowity miały być, ale nie ma bo nie zgłosił się żaden kontrkandydat i Perez dalej prezesem do 2025 roku.
4
@szymon351 ale Leeds to Ty mi szanuj
0
@Mixtape przecież Perez ma przedłużoną kadencję bo nikt się nie zgłosił do wyborów oprócz niego
1
@ElTomas na dwóch rudych trzech jest fałszywych
4
Każdy broni swojego koryta
0
@RobiS i tak może być
0
Wszystko wszystkim, ale Twitter to teraz pewnie zarabia ;-)
1
Superliga superligą, ale nowy format ligi mistrzów to jest kur.. jakieś nieporozumienie.
0
@mat32 tylko demon!
2
@Nazio87 wolę żeby dokończyli normalnie
9
@tomek8756 ja nie
0
@Zoker Żaden, nie widziałem ani jednego, tylko Ambroży Kleks
2
@FC1899Barca trochę nie bardzo, nowy ład był w stanach w latach 1933-39, wprowadzony za Rosvelta
1
Mam mieszane uczucia
0
@polcza podłączam się pod pytanie
1
@VamosRakieta wujowo że się kończy
1
Inter lux brameczka
0
Depay gol.. ..
0
@sergio5 ci co bundesligę i ligę europy
0
@ArterkHD i 2:1
0
@MarioVeB! I 2:1
0
@Norkusik nikt, wchodzi 4 z Anglii