0

@itmustbejoke Nikomu

0

@Barca_Big_Moment Pique, ten co ma w dupie fanów tenisa i przeprowadza rewolucję w Pucharze Davisa

0

@FCB_dimiC bo tak to zostało przedstawione, żeby myśleli że coś od nich zależy

1

@banann16 tak, dlatego w 1992 olały federację i założyły Premierleague żeby nie dzielić się kasą

0

@andres_xavi Canal + Sport 2

11

@Bruttal Francuzi zesrali się jeszcze przed startem.

0

@Lama20 raczej dwa, co za różnica który raz oddajesz

0

@koszol z tym znudzeniem to tak nie do końca, ligę gra się co roku i jakoś mecze się nie nudzą.

0

@zenoowity miały być, ale nie ma bo nie zgłosił się żaden kontrkandydat i Perez dalej prezesem do 2025 roku.

4

@szymon351 ale Leeds to Ty mi szanuj

0

@Mixtape przecież Perez ma przedłużoną kadencję bo nikt się nie zgłosił do wyborów oprócz niego

1

@ElTomas na dwóch rudych trzech jest fałszywych

4

Każdy broni swojego koryta

0

@RobiS i tak może być

0

Wszystko wszystkim, ale Twitter to teraz pewnie zarabia ;-)

1

Superliga superligą, ale nowy format ligi mistrzów to jest kur.. jakieś nieporozumienie.

0

@mat32 tylko demon!

2

@Nazio87 wolę żeby dokończyli normalnie

9

@tomek8756 ja nie

0

@Zoker Żaden, nie widziałem ani jednego, tylko Ambroży Kleks

2

@FC1899Barca trochę nie bardzo, nowy ład był w stanach w latach 1933-39, wprowadzony za Rosvelta

1

Mam mieszane uczucia

0

@polcza podłączam się pod pytanie

1

@VamosRakieta wujowo że się kończy

1

Inter lux brameczka

0

Depay gol.. ..

0

@sergio5 ci co bundesligę i ligę europy

0

@ArterkHD i 2:1

0

@MarioVeB! I 2:1

0

@Norkusik nikt, wchodzi 4 z Anglii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?