aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla a ponoć nie chcieli żeby więcej goli strzelał
0
@Zbyszko z Bogdańca serio takie obrazki?
1
@AmigoBlancos coś tam wczoraj pisałeś hipotetycznie kto będzie największym przegrywem sezonu, Atletico, czy Barca. A co kto jest największym przegrywem dzisiaj?
0
@AlwaysBlaugrana już Ci koledzy wyjaśnili, poza tym gra idzie o 6,5 mln euro, z tego co piszą internetu.
0
@Katalonbar tak, tak, bo przed Messim Barcelony też nie było
0
@AlwaysBlaugrana a o co gra Barcelona?
0
@KacperVEB weź maila napisz, może Cię posłucha
0
@abram3k pamiętam czasy zanim Messi pojawił się w Barcelonie także jestem spokojny
0
@Ronmes kontuzja przecież
1
@kubix05 czytałem tempo, bliżej mi było do Krakowa niż Warszawy ;-)
1
@kubix05 masz błąd w tekście, grał w Realu do 2015 roku
2
@Keson nie tylko Ty ;-)
1
@MaTt_BarcaFan @Mixtape @Getek i przede wszystkim świetna muzyka Michała Lorenca
2
@Khajio jeśli zwycięzca LM czy LE jest w pierwszej czwórce w swojej lidze to nie zwiększa to puli
2
https://weszlo.com/2021/05/19/koniec-ery-kradzionych-streamow-parlament-europejski-zatwierdzil-nowa-ustawe/
Nie wiem czy było
4
@Kamiloza91 jakby było poza czwórką w swojej lidze to tak, to samo tyczy się zwycięzcy LM.
0
@Messibestplayerintheworld a do Isaka to nie ma czasem praw Borussia Dortmund?
0
@myscooter poza tym Pep zaczął układać klocki po swojemu
0
@itmustbejoke Tak było, pamiętam
0
@LeoMessiah z Sherlocka Holmesa Guya Ritchiego i z Symetrii z muzyką Michała Lorenca
0
@Encore w telewizji ;-)
1
@barcelonaLM pamiętam jak dzisiaj, a najbardziej jak z kumplem poszliśmy do buka postawić. Ten się zapytał jaki jest najwyższy kurs, a babka mu mówi że bo przerwy wygrana Arsenalu, cały mecz wygrywa Barcelona. I ten skubanie tak zagrał i wygrał, a wuja się znał na piłce. :-D
1
@kaamil1910 a nie 20sta?
1
@budel17 w Anglii też walka o LM do końca
2
Ale Milan prosi się o kłopoty
1
Babeczki się bawią
1
@Bobo25 bezpośrednio
0
@lisu01 piłka leciała do bramki, obrońca jechał na dupie i odbił piłkę ręką a ta wyszła na rożnego. Jak dla mnie karny, ale żółta.
0
pSG piękne tęczowe numery na plecach
0
pSG karny i grają z przewagą zawodnika