1

@Gwyn w Anglii liczy się stosunek bramek.

7

@MesQueUnClub22 Buk nie narzeka ;)

0

@Encore albo ta liga za słaba dla niego ;)

0

@Encore Juventus

0

@cubesnoop czy ja wiem, różne są stypy

0

Ciekawe czy Messi znowu zorganizuje integracyjnego grilla

3

To wszystko to wina Atletico, niepotrzebnie narobili nadziei drugą częścią sezonu.

0

Jak ni ma szczynścia to ni ma

0

Roberto ewidentnie pod formą

0

@Pilka_jest_okragla czyli przez niecałe dwa tygodnie

7

@ptrx i trzeba będzie robić skriny, bo to pewnie ostatni raz w tym sezonie, aczkolwiek chciałbym się mylić.

0

@Koors gablota pusta, ale nowy stadion to wyjaśnienie długi Kogutów

0

@Koors na nowy stadion?

0

@kubix05 a zdobywca Pucharu Polski nie gra czasem w eliminacjach do ligi Europy?

0

@Madridistaaa niech się turla, niech mu murawa miękką będzie.

1

@Emhyr niech tam zgnije

1

@TylkoBarca7273 oddaj chociaż mocz za to żeby w tym czasie Barca wygrała

2

@Comentateiro jak wulkan gorąca

29

@VamosRakieta wielu tu takich na tej stronie, kibiców sukcesu

1

@VamosRakieta pisałem już wcześniej, cynik i dwulicowiec, niech zgnije w tym paryżu

0

@koksik2700 eee, jak chce niech idzie, trudno, a co do Nejmara to typowy cynik i dwulicowiec

0

@koksik2700 pójdzie to pójdzie, jaki wpływ mamy na to?

0

@Kubix93 potwierdzam ;-P

0

@Gaucho ale w którą sobotę?

0

@Majkel34 Za Wołyniaka duży plus

0

@clyde a mnie wtedy strasznie ząb napierdzielał, na chwilę zapomniałem o bólu

0

@AmigoBlancos miałeś już iść

0

@Ghazul3293 kilku zawodników Mou na pewno odpali

2

To w Superpucharze Europy derby Manchesteru?

0

@KamilZ w sumie to nie musisz oglądać, możesz np. pójść na spacer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?