aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gwyn w Anglii liczy się stosunek bramek.
7
@MesQueUnClub22 Buk nie narzeka ;)
0
@Encore albo ta liga za słaba dla niego ;)
0
@Encore Juventus
0
@cubesnoop czy ja wiem, różne są stypy
0
Ciekawe czy Messi znowu zorganizuje integracyjnego grilla
3
To wszystko to wina Atletico, niepotrzebnie narobili nadziei drugą częścią sezonu.
0
Jak ni ma szczynścia to ni ma
0
Roberto ewidentnie pod formą
0
@Pilka_jest_okragla czyli przez niecałe dwa tygodnie
7
@ptrx i trzeba będzie robić skriny, bo to pewnie ostatni raz w tym sezonie, aczkolwiek chciałbym się mylić.
0
@Koors gablota pusta, ale nowy stadion to wyjaśnienie długi Kogutów
0
@Koors na nowy stadion?
0
@kubix05 a zdobywca Pucharu Polski nie gra czasem w eliminacjach do ligi Europy?
0
@Madridistaaa niech się turla, niech mu murawa miękką będzie.
1
@Emhyr niech tam zgnije
1
@TylkoBarca7273 oddaj chociaż mocz za to żeby w tym czasie Barca wygrała
2
@Comentateiro jak wulkan gorąca
29
@VamosRakieta wielu tu takich na tej stronie, kibiców sukcesu
1
@VamosRakieta pisałem już wcześniej, cynik i dwulicowiec, niech zgnije w tym paryżu
0
@koksik2700 eee, jak chce niech idzie, trudno, a co do Nejmara to typowy cynik i dwulicowiec
0
@koksik2700 pójdzie to pójdzie, jaki wpływ mamy na to?
0
@Kubix93 potwierdzam ;-P
0
@Gaucho ale w którą sobotę?
0
@Majkel34 Za Wołyniaka duży plus
0
@clyde a mnie wtedy strasznie ząb napierdzielał, na chwilę zapomniałem o bólu
0
@AmigoBlancos miałeś już iść
0
@Ghazul3293 kilku zawodników Mou na pewno odpali
2
To w Superpucharze Europy derby Manchesteru?
0
@KamilZ w sumie to nie musisz oglądać, możesz np. pójść na spacer