aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VirtuoZ bo dostali niezły wycisk na zgrupowaniu w Austrii
0
@Dankhog Tak było do czasu przyjścia do Realu Murinho, od jego kadencji znaczenie Pucharu Króla zdecydowanie wzrosło i stał się on prestiżowym trofeum w Hiszpanii.
0
@Ronmes u mnie są trzy części płatne oczywiście
0
@Ronmes nc+ go.
1
@BartaxXx z anakondami zwłaszcza :-)
2
@LeoMessiah Forza Nelly Furtado
0
@zeko0 na dzień bez majtek
0
@AmigoBlancos Valverde jest wolny
12
Koszykówka 3x3, nawet nie wiedziałem że jest taka dyscyplina, a tu jeszcze sport olimpijski. I jedziemy na Igrzyska :-)
0
@zadafcb na TVP Sport właśnie leci
0
@pt9 Ligi Mistrzów nie, Puchar Europy dwóch Argentyńczyków, Helenio Herrera z Interem w roku 1964 i 1965, oraz Luis Carniglia z Realem w roku 1958 i 1959.
0
@CzarnyKapelusz najważniejsze że chce Ci się wyjść z domu, ja też zaczynałem od 3 km.
1
@Encore podobna sytuacja jak z Owenem kilkanaście lat temu
0
@kubix05
0
@ShinobiQWE tak, poza tym utrzymali 5 zmian do końca 2022 roku
0
@FanBarcy22 piszę o dzisiejszym meczu
0
@FanBarcy22 dlatego oglądam na Polsacie Sport Premium, tam komentują mecz i to dzieje się na boisku
1
@CzarnyKapelusz przy weekendzie zwykle minimum dwie dyszki :-)
0
@socha Szpaku,"szansa! O Jezus Maria!" I Andżej Żuskowiak
2
@MesQueUnClub96 Szkoda że Barcelona nie gra
1
Dobra, półmaraton w ramach treningu zrobiony, jeszcze szybki prysznic, browar się chłodzi i można spokojnie zasiadać do meczu.
8
@Mr8lack że nie pitolił się z Raiolą i Donnarummą tylko kupił Maignana z Lille
1
@kubix05 popylało się kaszlakiem przez kilka lat :-)
0
@Colin94 nie zdziwiłbym się jakby było odwrotnie
0
@FC1899Barca ciekawe kiedy Bari się ogarnie
1
@Catalanian1991 niedobrze, niedobrze
1
@kubix05 piękny to był Condor ;-)
0
@Yosemite ile musiało się zmienić żeby zostało po staremu
1
@jedrek7000 jak to gdzie? W Gdańsku, a sędziuje Clément Turpin
2
@kubix05 no tak, takie samochody już nie jeżdżą ;-P