aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 a moje skojarzenie to nasze porażka w finale olimpijskim 3:2 z Hiszpanią
1
@Phoenixx zderzenie głowami było i długa pomoc lekarska
3
@AntekGriezmann albo SuperPolsat jak masz nc+, kanał 43
0
@macio_944 uj tam, ziema i księżyc, a co
0
@kuz pozdro o!
0
@kuz kto komentuje mecz Śląska w Polsacie Sport, czy też SuperPolsacie, w duecie z Iwanowem?
1
@tristan87 i na super Polsacie, kanał 43 jak masz nc+
0
Kto komentuje mecz Śląska z Iwanowem?, bo nie poznaję po głosie.
0
@kubix05 dzisiaj rocznica bitwy pod Grunwaldem
1
@kryhaa mnie osobiście to razi, tyle mamy pięknych polskich słów, ot tyle.
0
@Mns21 bo wygrali ze Słońcami
0
@FC1899Barca nie można napisać np. niesamowite, cudowne, wspaniałe, tylko awesome?
0
@domisiek114 z profilu wynika że Jasło, to na południu jest, nawet na wschodnim
1
@SaulGoodman eeee, ani piwka, ani drineczka, sztuczne to jakieś ;-)
1
@fart będzie MMA, Messi, Memphis, Aguero, nikt nam nie podskoczy.
13
@Deeespacito Włosi późno dorastają, chłop ma 30 lat XD
1
@MichalZZZ Pamiętam Kaskadę
1
@kubix05 Oj stało się w kolejce do skupu makulatury żeby wymienić na srajtaśmę.
2
@IronSanHybrid ale syf w szatni ;-)
4
@AmigoBlancos Casemiro jak zwykle zdziwiony
0
@dmcteam hę? .
0
Z ciekawości, czy są tu jacyś ludzie, oprócz mnie, co mają totalnie wyje.ane na to kto wygra CA?
0
@Kondziubarca są tacy?
0
@VamosRakieta dla nas, czyli dla kogo?
0
@JohnnyBarca mnie tylko ciekawi kto tam będzie komentował
1
@VamosRakieta to i tak niedługo
0
@Janiama lepiej żeby razem nie komentowali, już razem drą modę w reklamie, którą słyszę w radiu codziennie po kilkanaście razy.
0
@D44H Jak żeś chudy to może 5-10-15, albo smyk? :-P
2
@Cadafaz typowy makaroniarz
2
@Mns21 i elegancko