0

@kubix05 a moje skojarzenie to nasze porażka w finale olimpijskim 3:2 z Hiszpanią

1

@Phoenixx zderzenie głowami było i długa pomoc lekarska

3

@AntekGriezmann albo SuperPolsat jak masz nc+, kanał 43

0

@macio_944 uj tam, ziema i księżyc, a co

0

@kuz pozdro o!

0

@kuz kto komentuje mecz Śląska w Polsacie Sport, czy też SuperPolsacie, w duecie z Iwanowem?

1

@tristan87 i na super Polsacie, kanał 43 jak masz nc+

0

Kto komentuje mecz Śląska z Iwanowem?, bo nie poznaję po głosie.

0

@kubix05 dzisiaj rocznica bitwy pod Grunwaldem

1

@kryhaa mnie osobiście to razi, tyle mamy pięknych polskich słów, ot tyle.

0

@Mns21 bo wygrali ze Słońcami

0

@FC1899Barca nie można napisać np. niesamowite, cudowne, wspaniałe, tylko awesome?

0

@domisiek114 z profilu wynika że Jasło, to na południu jest, nawet na wschodnim

1

@SaulGoodman eeee, ani piwka, ani drineczka, sztuczne to jakieś ;-)

1

@fart będzie MMA, Messi, Memphis, Aguero, nikt nam nie podskoczy.

13

@Deeespacito Włosi późno dorastają, chłop ma 30 lat XD

1

@MichalZZZ Pamiętam Kaskadę

1

@kubix05 Oj stało się w kolejce do skupu makulatury żeby wymienić na srajtaśmę.

2

@IronSanHybrid ale syf w szatni ;-)

4

@AmigoBlancos Casemiro jak zwykle zdziwiony

0

@dmcteam hę? .

0

Z ciekawości, czy są tu jacyś ludzie, oprócz mnie, co mają totalnie wyje.ane na to kto wygra CA?

0

@Kondziubarca są tacy?

0

@VamosRakieta dla nas, czyli dla kogo?

0

@JohnnyBarca mnie tylko ciekawi kto tam będzie komentował

1

@VamosRakieta to i tak niedługo

0

@Janiama lepiej żeby razem nie komentowali, już razem drą modę w reklamie, którą słyszę w radiu codziennie po kilkanaście razy.

0

@D44H Jak żeś chudy to może 5-10-15, albo smyk? :-P

2

@Cadafaz typowy makaroniarz

2

@Mns21 i elegancko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?