0

@AmigoBlancos miałeś już iść

0

@Ghazul3293 kilku zawodników Mou na pewno odpali

2

To w Superpucharze Europy derby Manchesteru?

0

@KamilZ w sumie to nie musisz oglądać, możesz np. pójść na spacer

0

@LeoMessiah Cezary Kowalski i Andrzej Niedzielan

0

@LS Jerozolimska z Roleskiego

0

@Joe_Pesci i ile krzeseł

0

@VamosRakieta ale to już z czasów Barcelony, czy Ajaxu, czy jeszcze wcześniej?

0

@VamosRakieta od zawsze, to od kiedy?

1

@GeneralXavi jak drużyna będzie grać jak z nut, to Mats będzie niepotrzebny ;-)

1

@don'T.R.I.P.e więcej wiary, pewniak.

0

@itmustbejoke jakby strzelał z Polską to bym się nie pogniewał że nie trafi.

1

@don'T.R.I.P.e z Atleti będzie pewne 3 pkt.

0

Wygrali to wygrali, na uj drążyć temat. Za dwa miesiące i tak większość nie będzie pamiętała tego meczu. ;-P

0

@busquets5 dzisiaj spokojnie bo po lesie, jeszcze miejscami błoto i kałuże. A wyszło 13,26 km w 1:06:16.

0

Dobra, 13 km zaliczone, teraz można spokojnie mecz obejrzeć, po trzy punkty, po lidera!

0

@Katalonbar i na Polsacie też o Legii

0

@against_modern_football ja też głównie teren, zresztą u mnie dookoła las więc ścieżek nie brakuje.

0

@parpe jak chomiki, też tego nie rozumiem.

1

@VamosRakieta w pytę by było jakby moja Aklasowa ekipa wygrała, ale i tak jest zajebiście.

0

@daniel32778 i na Ojro 2020 będzie sędziował

0

@IronSanHybrid była stolica w końcu

1

@domin682 w serieA sześć

0

@aldewir Panie Doniec, nie ma za co

1

@FC1899Barca tam z tyłu to nasz ryży wiceprezes UEFA?

1

@pomi11 "Czerwona kartka: Wydaje mi się, że Manu trafił najpierw w piłkę"
Jemu się wydaje

1

@seba1324 nie rozumiem pytania

1

@fart raczej Pep to młodsza wersja Marcela

1

"FC Barcelona pokonała po ciężkim boju Villarreal 2:1 po dwóch golach Griezmanna. Bramkę dla gości zdobył Chukwueze"

Mecz był na Camp Nou?

0

@Bobo25 tak, i dwa w lidze konfederacji(kwalifikacje).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?