aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos miałeś już iść
0
@Ghazul3293 kilku zawodników Mou na pewno odpali
2
To w Superpucharze Europy derby Manchesteru?
0
@KamilZ w sumie to nie musisz oglądać, możesz np. pójść na spacer
0
@LeoMessiah Cezary Kowalski i Andrzej Niedzielan
0
@LS Jerozolimska z Roleskiego
0
@Joe_Pesci i ile krzeseł
0
@VamosRakieta ale to już z czasów Barcelony, czy Ajaxu, czy jeszcze wcześniej?
0
@VamosRakieta od zawsze, to od kiedy?
1
@GeneralXavi jak drużyna będzie grać jak z nut, to Mats będzie niepotrzebny ;-)
1
@don'T.R.I.P.e więcej wiary, pewniak.
0
@itmustbejoke jakby strzelał z Polską to bym się nie pogniewał że nie trafi.
1
@don'T.R.I.P.e z Atleti będzie pewne 3 pkt.
0
Wygrali to wygrali, na uj drążyć temat. Za dwa miesiące i tak większość nie będzie pamiętała tego meczu. ;-P
0
@busquets5 dzisiaj spokojnie bo po lesie, jeszcze miejscami błoto i kałuże. A wyszło 13,26 km w 1:06:16.
0
Dobra, 13 km zaliczone, teraz można spokojnie mecz obejrzeć, po trzy punkty, po lidera!
0
@Katalonbar i na Polsacie też o Legii
0
@against_modern_football ja też głównie teren, zresztą u mnie dookoła las więc ścieżek nie brakuje.
0
@parpe jak chomiki, też tego nie rozumiem.
1
@VamosRakieta w pytę by było jakby moja Aklasowa ekipa wygrała, ale i tak jest zajebiście.
0
@daniel32778 i na Ojro 2020 będzie sędziował
0
@IronSanHybrid była stolica w końcu
1
@domin682 w serieA sześć
0
@aldewir Panie Doniec, nie ma za co
1
@FC1899Barca tam z tyłu to nasz ryży wiceprezes UEFA?
1
@pomi11 "Czerwona kartka: Wydaje mi się, że Manu trafił najpierw w piłkę"
Jemu się wydaje
1
@seba1324 nie rozumiem pytania
1
@fart raczej Pep to młodsza wersja Marcela
1
"FC Barcelona pokonała po ciężkim boju Villarreal 2:1 po dwóch golach Griezmanna. Bramkę dla gości zdobył Chukwueze"
Mecz był na Camp Nou?
0
@Bobo25 tak, i dwa w lidze konfederacji(kwalifikacje).