- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
4
Nawet Janusz Kowalski (poseł PiS-u) strofuje Terleckiego ws.Białorusi
@barcelonaLM
3
@tomek8756 Prawdę powiedział. Polsce powinnon zależeć na niepodległej Białorusi gdyż oddziela nas ( podobnie jak Ukraina) od Rosji. Niestety dla Terleckiego ważniejsze jest to że Chichanouska pokazuje się z politykami "antydemokratycznej"opozycji. Szkoda bo to naprawdę poważny problem gdyż Rosja ewidentnie idzie w kierunku aneksji Białorusi co powinno nas niepokoić.
2
@tomek8756 Kowalski z RiGCzem. Tak jak wspomniałem niżej, w PiS zaczynają coraz bardziej tracić rozum, zachowują się nerwowo itp. Teoretycznie mają pieniądze z UE, Nowy Ład ogłoszony, porozumienie z Kukizem, a mimo wszystko coś się dzieje.
3
@Kgorecki2500 Masz rację, Terlecki powinien skupić na problemie niepodległości Białorusi zamiast walczyć z opozycja,to jest w tym przypadku najważniejsze.
W zeszłym roku poznałem małżeństwo z Białorusi ,to bardzo mili ludzie i opowiadali jak to wygląda ta sprawa w ich kraju.Oby ich kraj był kiedyś wolny od tego Łukaszenki
@barcelonaLM Też to zauważyłem, panuje jakiś tam chaos.Być może będą wcześniejsze wybory,bo ta koalicja może nie dotrwać do końca kadencji
1
@Kgorecki2500 panie, ale My graniczymy z Rosją
0
@aldewir Spoko, jakiś mały fragment w Kaliningradzie. To teraz dodaj sobie do tego potencjalną granicę z Rosją na Białorusi. Jest jednak różnica ;)
0
@Kgorecki2500 akurat pamiętam czasy jak graniczyliśmy z trzema krajami, ruski ma wywalone na Litwę, Białoruś, czy Ukrainę.