Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@natanvip Do lutego Barca będzie liderem LL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@YeastMoss A ja jestem dumny z cech, które podzielam z milionami ludzi, a także jestem dumny z moich INDYWIDUALNYCH cech oraz dokonań. Czemu musimy wszystko rozdzielać?
@Hasszz tak samo jak możesz być dumny z bycia Polakiem lub jesteś dumny, że należysz do swojej rodziny :)
4
@Bykunn Bende go zjad
55
Ahh kiedyś pięknie Dani Alves wyjaśnił debili, którzy rzucili w niego bananem. Mógł zejść z boiska, a jednak pokazał idiotom kto jest "małpą" i zjadł sobie ze smakiem owocka.
45
@Foton Nie ma co się kłócić z utopijną wizją lewackiego świata.
18
@Bykunn Tak, jestem dumny z tego, że mam dwie ręce. Coś jeszcze?
27
@Bykunn No niektórzy jak widać nie są dumni, bo ktoś im powie jaki mają kolor skóry to się obrażają, Ty też :)
85
@Bykunn Ja bym się nie obraził, bo jestem dumny ze swojego koloru skóry. Ogólnie jestem dumny, że jestem BIAŁYM HETEROSEKSUALNYM MĘŻCZYZNĄ, co niedługo będzie stawiało mnie w gorszym świetle w porównaniu z mniejszościami i kobietami.
2
@horang Według Transfermarkt Barcelona zapłaciła Tuluzie 1 mln za Todibo, a dostała od Schalke 1,5 mln i 2 mln od Benfici za wypożyczenie, więc nie jest źle. Zależy jeszcze jak z pensją sprawa wygląda.
1
@KrystianR Zrozumiałbym zawodników gdyby sędzia powiedział coś w stylu "To był ten pie*****ny czarnuch!", a on tylko użył słowa "czarny". Nic tutaj obraźliwego nie ma, po prostu niektórzy czują się pokrzywdzeni tym, że ich przodkowie kilkaset lat temu byli niewolnikami i robią z siebie ofiary.
4
@Rudi35 Wystarczyło nie zamykać gospodarki, a mówić prawdę ludziom i ich nie oszukiwać :)
0
Powiem Wam, że pomimo mojej bardzo dużej sympatii do Barcelony to jestem w pewien sposób usatysfakcjonowany wczorajszą porażką. Awans z grupy mamy pewny, a po przegranej z Juve jest minimalna szansa, że chłopy w końcu wezmą się w garść i zaczną grać w piłkę. Dodatkowo drugie miejsce zapewnia nam lepszego rywala w 1/8 LM, więc nie będzie już ślizgania się na Lyonach czy Napoli, a od razu dostaniemy mocnego rywala. Przegramy no to trudno, bywa. Chciałbym tylko żeby zagrali jak równy z równym z mocnym przeciwnikiem. Jak się chce wygrać LM to trzeba wygrać w każdym pojedynku fazy pucharowej, a nie liczyć na łaskawe losowanie. Po odpadnięciu z europejskich pucharów będzie można skupić się na lidze. Wygrana w rewanżu z Atletico i Realem, a dodatkowo regularne zdobywanie 3 punktów może zapewnić mistrza.
W Barcelonie nie jest problemem motywacja czy brak chemii pomiędzy zawodnikami, a po prostu mamy źle ułożoną kadrę. Coutinho, który miał zastąpić Iniestę/Neymara nawet w 1/4 nie zastąpił żadnego z nich. Byłem wielkim zwolennikiem tego transferu po tym co wyprawiał w Liverpoolu, ale potem obniżył swoje loty i to diametralnie. W Bayernie też nie grał najlepszej piłki. Griezmann przyszedł żeby zastąpić Suareza, ale okazało się, że może on grać tylko za napastnikiem, bo na każdej innej pozycji się gubi. Nie idzie naszym chłopakom to Koeman mógłby dać szansę Puiqowi od samego początku. On musiał chyba zabawić się z córką trenera, bo naprawdę nie widzę żadnego logicznego wytłumaczenia czemu Riqui dostaje tak mało szans nawet gdy inni grają totalną kupę.
0
@Fawrf Czyli jak proponujesz obstawić?
2
@Janiama Podejrzewam, że zagrają z pełnymi gaciami, bo to jest mecz o pierwsze miejsce w grupie, więc boją się trafić na kogoś silnego w 1/8. Wyczuwam dzisiaj sporo chaotycznej gry, podawania na siłę do Messiego i wylewu w obronie. Obym się mylił.
0
@Fawrf Jaki kurs mordeczko?
0
Na stronie https://www.kalendarzswiat.pl/dzisiaj widnieje informacja, że dzisiejszy dzień jest dłuższy od najkrótszego o 9 min, wczorajszy natomiast był dłuższy od najkrótszego o 8 minut. Ktoś wie z czego to wynika? Byłem przekonany, że najkrótszy dzień w roku to 22 grudzień i codziennie do tej daty dzień jest krótszy o 4 minuty (2 minuty później wschód i 2 minuty później zachód).
1
@kamilop To czemu nie na Coutinho albo Griezmannie skoro na nich też wydała +100 mln? A jak wartość Ansu Fatiego też przekroczy 100 mln to świadczy o tym, że Barca buduje na nim skład?
2
@VamosRakieta Kiedyś (śmiesznie to brzmi, bo jeszcze w tamtym sezonie tak było) Messi podchodził do wolnego to wyglądało to jak karny, bo walił gola za golem. Teraz to te wolne są irytujące, a Leoś widzi, że mu nie wychodzi to powinien dać spróbować Coutinho albo Pjanicowi, bo też potrafią pierdyknąć.
0
@kamilop To radzę zapoznać się ze statystykami. Nawet gdyby Dembele był w czołówce spędzonych minut na boisku to nie jest to jednoznaczne z budowaniem składu pod niego.
12
@kamilop Kto buduje skład pod Dembele? XD
1
@zadafcb Smutne, ale wiesz czemu rzeczniczka PiS informuje o śmierci aktorki?
0
@donleo12 Jest początek grudnia, więc jaki sezon stracony? W 2014 roku też graliśmy kupę, a potem po porażce na Anoeta coś się odmieniło i LM wpadła.
3
@chavez też nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Bartunek to trzeba na spokojnie, zrób ankietę i zobaczymy co inni użytkownicy o tym myślą XD
10
A ja wam mówię, że Barcelona jeszcze wykręci majstra. Jak nie to obiecuję wam w obecności świadków, możecie robić screeny, że nie usunę swojego konta ani nie zrobię żadnej ankiety.
6
@Adamski69 Trzeba przyznać, że Jose ładnie potrafi pojechać jak wygrywa, ale co innego jak stoi po drugiej stronie i wtedy winę zrzuca na wszystkich dookoła.
0
@kamil9040 Potwierdzam. Dzisiaj dostałem informację, że transport pociągiem opóźni się o tydzień ze względu na brak wagonów oraz kontenerów.
Kumulacja zakupów świątecznych oraz skutki covida. Dużo firm z Wielkiej Brytanii się zabezpiecza i kupują na zaś, bo nie wiedzą jak będzie wyglądała sytuacja po wyjściu z UE, które następuje z początkiem 2021 roku.
1
@koziar No ja jednak wolę i bardziej cenię Andresa. Co prawda widziałem tylko kompilacje najlepszych zagrań tych Panów i może kilka całych meczów, co nie zmienia faktu, że żaden z nich nie zaimponował mi tak jak Iniesta.
1
@Rewolucja123 Jednak Iniesta > Xavi. Według mnie Iniesta jest drugim w historii najlepszym zawodnikiem europejskim, zaraz za Cristiano.
4
@grejtxkrzychu Zdecydowanie Lenglet, za to największe rozczarowanie dla mnie to de Jong
6
@MesQueUnClub_87 Spokojnie byczku, jeszcze będziemy mieli jako kibice Barcelony swoje 5 minut. Nie wiem czy w tym sezonie, ale na pewno nadejdą ;)