2

@DonMatteo901 Chealsea nie wygrała w tym sezonie z żadnym zespołem z TOP10

1

@LuisSalvano Dobrze, pozdrów go.

15

"Dlaczego warto jeździć 20-letnim gruchotem? Bo czasami staje i trzeba go przepchnąć. Tak jak przed chwilą. No i akurat było trochę pod górkę. No i nie dałem rady. Ulica zablokowana. Polacy omijają, ale żaden się nie zatrzyma. I wtedy zjawia się on. -Can i help you? Słyszę zza opuszczonej szyby wypasionego suva. No i po chwili pcha mojego gruchota. Najlepszy napardzior poznańskiego Lecha - Mikael Ishak. Kolejorzu, dzięki Ci za ten transfer!"

Źródło: Fejs

1

@YoNoEntiendoNada Są kluby, które są nastawione na wygrywanie trofeów (Barca, Real, ManU, City, Bayern i wiele, wiele innych), ale są też kluby, które są przede wszystkim nastawione na robienie kasy (Ajax, Benfica, BvB). Kupowanie tanio, sprzedawanie drogo, a trofea są tylko dodatkiem.

0

@semafor No raczej nie XD PSG wygra to Ney się będzie cieszył, a jak przegra to będzie płakał, ale ze smutku

0

@kuz I normalnie odpalasz sobie tego "kompa" kiedy chcesz? Nie ma żadnych ograniczeń? Musisz zainstalować tam steama czy jest już zainstalowany i się logujesz? Jak to wygląda?

0

@Unikatowy Moi kumple z pracy czytali ostatnio "Małe życie" i przyznali się, że się popłakali taka wzruszająca. Może spróbuj taki tytuł?

4

@draxidox No rzeczywiście 25 zł za miesiąc to dużo jak wartość komputera, na który pójdzie Ci Cyberpunk na ultra to jakieś 5000 zł

0

@kuz serio takie coś istnieje? :D Pierwsze słyszę, pomysł genialny

1

@Guffi Za jakieś 2 lata :D

3

@patry295 A cóż to za pytanie? Kto ocenia filmy na filmwebie nie oglądając ich? Ja zrobiłem tak tylko raz w przypadku gdy sztucznie była podnoszona ocena filmu 365 dni. Dałem jedyneczkę.

0

@Chaoss Spadki spowodowane przez covid to były w marcu/kwietniu i miesiąc temu. Spadek CD Projekt spowodowany jest premierą gry.

0

@Bobo25 Codziennie niskie ceny

3

@kerouac śliczny avatar

0

@Quarhodron paleta cieni, klasycznie

0

@lucca87 wyszło mi w tym roku około 30%, ale zostały mi jeszcze ze dwie osoby, więc myślę, że dobiję do 40%. W sumie to jest kwestia indywidualna i po prostu kup/zrób coś żeby sprawić komuś przyjemność, ponieważ liczy się gest, a nie to ile wydałeś na prezenty.

5

Jak wejdziecie sobie w najlepsze komentarze to ciekawe TOP3 jest. @VamosRakieta lecisz po ZP byku.

1

@Gwyn Jasne, komuś innemu wkręcaj takie bajki!

11

@Gwyn Pomógłbym Ci kolego, ale za avatar niestety odpuszczam temat :(

0

@Survier Będzie grał normalnie. Hattriczek w pierwszym meczu i dublecik w drugim EZ

2

@Klaudix Jakiś nóż do działań w lesie :) Leśni ludzie lubią noże

1

@mkord Normalnie? Zorientowałem się w temacie i był to aktor, który występował głównie w latach 80 i 90-tych, wiec filmy z lat, które mało oglądałem. Ignorantem jesteś Ty, bo jak widać nie potrafisz zrozumieć (zbyt głupi?), że nie każdy musi posiadać wiedzę z takiego samego zakresu jak Ty.

4

@kazbychu Nikogo nie znałem

3

@pt9 Ty już płaczesz

4

Będziemy grać z wielkim PSG, które rok w rok dociera do finału LM i niszczą każdego po kolei.
Oni mają 3 miejsce w lidze, tylko punkt i dwa punkty przewagi nad czwartym i piątym miejscem. W grupie (silna grupa, jasne) przegrali jeden mecz z Lipskiem i jeden z Manchasterem. Rok temu w LM w półfinale wygrali z Atalantą dzięki golom w 90 i 93 minucie. Czy na ten moment są silniejsi od Barcelony? No są. Czy są faworytem? No są. Czy Barcelona gra kompletną kupę? No gra. ALE do meczu z PSG zostało jeszcze sporo czasu, więc wszystko się może zmienić. Barcelona mogła trafić dużo gorzej - Liverpool, City czy Bayern, więc nie wiem na co wy narzekacie. Na ten moment nie bylibyśmy faworytem nawet przeciwko BvB. Pozostaje liczyć, że przez te 3 miesiące coś się zmieni i machina Koemana w końcu ruszy.

3

Skoro ludzie na LR mówią, że koniec naszej przygody z LM to co by było gdyby Barca trafiła na City, Liverpool czy Bayern. Według mnie losowanie dobre, mogło być lepiej, ale i tak mamy szanse na awans.

0

@TheNekro94 no beka xDD tutaj same pewniaki, nie to co piłka nożna gdzie wszystko się może zdarzyć .. ohhh wait

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy tylko dla mnie PSG nie jest aż takim mocnym faworytem? Gra robiona przez duo Mbappe - Neymar, którzy jeśli będą mieli dzień to zrobią wiatrak z Lengleta, ale do lutego jeszcze mnóstwo czasu.

0

P$G

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?