Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonMatteo901 Chealsea nie wygrała w tym sezonie z żadnym zespołem z TOP10
1
@LuisSalvano Dobrze, pozdrów go.
15
"Dlaczego warto jeździć 20-letnim gruchotem? Bo czasami staje i trzeba go przepchnąć. Tak jak przed chwilą. No i akurat było trochę pod górkę. No i nie dałem rady. Ulica zablokowana. Polacy omijają, ale żaden się nie zatrzyma. I wtedy zjawia się on. -Can i help you? Słyszę zza opuszczonej szyby wypasionego suva. No i po chwili pcha mojego gruchota. Najlepszy napardzior poznańskiego Lecha - Mikael Ishak. Kolejorzu, dzięki Ci za ten transfer!"
Źródło: Fejs
1
@YoNoEntiendoNada Są kluby, które są nastawione na wygrywanie trofeów (Barca, Real, ManU, City, Bayern i wiele, wiele innych), ale są też kluby, które są przede wszystkim nastawione na robienie kasy (Ajax, Benfica, BvB). Kupowanie tanio, sprzedawanie drogo, a trofea są tylko dodatkiem.
0
@semafor No raczej nie XD PSG wygra to Ney się będzie cieszył, a jak przegra to będzie płakał, ale ze smutku
0
@kuz I normalnie odpalasz sobie tego "kompa" kiedy chcesz? Nie ma żadnych ograniczeń? Musisz zainstalować tam steama czy jest już zainstalowany i się logujesz? Jak to wygląda?
0
@Unikatowy Moi kumple z pracy czytali ostatnio "Małe życie" i przyznali się, że się popłakali taka wzruszająca. Może spróbuj taki tytuł?
4
@draxidox No rzeczywiście 25 zł za miesiąc to dużo jak wartość komputera, na który pójdzie Ci Cyberpunk na ultra to jakieś 5000 zł
0
@kuz serio takie coś istnieje? :D Pierwsze słyszę, pomysł genialny
1
@Guffi Za jakieś 2 lata :D
3
@patry295 A cóż to za pytanie? Kto ocenia filmy na filmwebie nie oglądając ich? Ja zrobiłem tak tylko raz w przypadku gdy sztucznie była podnoszona ocena filmu 365 dni. Dałem jedyneczkę.
0
@Chaoss Spadki spowodowane przez covid to były w marcu/kwietniu i miesiąc temu. Spadek CD Projekt spowodowany jest premierą gry.
0
@Bobo25 Codziennie niskie ceny
3
@kerouac śliczny avatar
0
@Quarhodron paleta cieni, klasycznie
0
@lucca87 wyszło mi w tym roku około 30%, ale zostały mi jeszcze ze dwie osoby, więc myślę, że dobiję do 40%. W sumie to jest kwestia indywidualna i po prostu kup/zrób coś żeby sprawić komuś przyjemność, ponieważ liczy się gest, a nie to ile wydałeś na prezenty.
5
Jak wejdziecie sobie w najlepsze komentarze to ciekawe TOP3 jest. @VamosRakieta lecisz po ZP byku.
1
@Gwyn Jasne, komuś innemu wkręcaj takie bajki!
11
@Gwyn Pomógłbym Ci kolego, ale za avatar niestety odpuszczam temat :(
0
@Survier Będzie grał normalnie. Hattriczek w pierwszym meczu i dublecik w drugim EZ
2
@Klaudix Jakiś nóż do działań w lesie :) Leśni ludzie lubią noże
1
@mkord Normalnie? Zorientowałem się w temacie i był to aktor, który występował głównie w latach 80 i 90-tych, wiec filmy z lat, które mało oglądałem. Ignorantem jesteś Ty, bo jak widać nie potrafisz zrozumieć (zbyt głupi?), że nie każdy musi posiadać wiedzę z takiego samego zakresu jak Ty.
4
@kazbychu Nikogo nie znałem
3
@pt9 Ty już płaczesz
4
Będziemy grać z wielkim PSG, które rok w rok dociera do finału LM i niszczą każdego po kolei.
Oni mają 3 miejsce w lidze, tylko punkt i dwa punkty przewagi nad czwartym i piątym miejscem. W grupie (silna grupa, jasne) przegrali jeden mecz z Lipskiem i jeden z Manchasterem. Rok temu w LM w półfinale wygrali z Atalantą dzięki golom w 90 i 93 minucie. Czy na ten moment są silniejsi od Barcelony? No są. Czy są faworytem? No są. Czy Barcelona gra kompletną kupę? No gra. ALE do meczu z PSG zostało jeszcze sporo czasu, więc wszystko się może zmienić. Barcelona mogła trafić dużo gorzej - Liverpool, City czy Bayern, więc nie wiem na co wy narzekacie. Na ten moment nie bylibyśmy faworytem nawet przeciwko BvB. Pozostaje liczyć, że przez te 3 miesiące coś się zmieni i machina Koemana w końcu ruszy.
3
Skoro ludzie na LR mówią, że koniec naszej przygody z LM to co by było gdyby Barca trafiła na City, Liverpool czy Bayern. Według mnie losowanie dobre, mogło być lepiej, ale i tak mamy szanse na awans.
0
@TheNekro94 no beka xDD tutaj same pewniaki, nie to co piłka nożna gdzie wszystko się może zdarzyć .. ohhh wait
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy tylko dla mnie PSG nie jest aż takim mocnym faworytem? Gra robiona przez duo Mbappe - Neymar, którzy jeśli będą mieli dzień to zrobią wiatrak z Lengleta, ale do lutego jeszcze mnóstwo czasu.
0
P$G