Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yosemite Zdobyła więcej, bo miała więcej przedstawicieli
0
@Yosemite Barcelona wygra LM to hiszpańska się utrzyma
0
@LuisSalvano Jak coś odbiega od normy to nie jest normalne, a to, że niektóre normy są bezsensowne to już druga sprawa.
1
@Kusco15 Potwierdzam
0
@msmsms PAN Elliot nic sobie nie zmienił. Wygląda jak kobieta, ma ciało kobiety, wszystkie części intymne kobiety, ale chce żeby traktowano go jak mężczyznę.
Ciekawe czy ktoś mu zaoferuje jakieś męskie role, bo pewnie kobiecych już nie przyjmie. Wypadałoby też wycofać się z nominacji oraz zwrócić nagrody, który wygrał za damskie role, bo przecież od dawna coś czuł, że jest mężczyzną w ciele kobiety.
2
@Messibestplayerintheworld Adam Małysz 43 urodziny
0
@xSZYMONOx Tak naprawdę to Barcelona interesuje się każdym młodym, perspektywicznym piłkarzem. Wszystko zależy od Haalanda, wizji trenera oraz nowego zarządu.
0
Nie mogłem wczoraj oglądać meczu. Jak spisali się Dembele i Dest?
0
@baczmus Odnosiłem się do PANA Eliota, który jednak niczego sobie "nie przerobił". Urodził się kobietą, całe życie był kobietą i nagle jest mężczyzną. Czy powiesz, że telewizor, który od samego początku był telewizorem, staje się nagle akwarium? No chyba nie. Może kupując ten telewizor podejrzewałeś, że jest to akwarium, ale nie można sobie od tak powiedzieć, że to akwarium.
A jeśli chodzi o książki to ja tego przykładu nie użyłem jako pierwszy tylko odniosłem się do porównania @normasubiektywna. Książka, która ma zdecydowania zdecydowanie przeważające cechy dla gatunku detektywistycznego, ale tylko domieszkę fantasy może być książką detektywistyczno-fantasy.
0
@normasubiektywna Do natury
0
@normasubiektywna Dobrze, więc proszę Cię wytłumacz mi o co dokładnie chodziło Ci w tym zdaniu "nikt nie bije się o to, że ktoś (zastosuję Twoją próbę argumentacji) lubi czytać książki fantasy, a ktoś inny książki detektywistyczne ;) ", bo naprawdę się staram zrozumieć, ale nie potrafię. Proszę też o odpowiedź na moją powyższą wiadomość :) Ciekawa dyskusja swoją drogą
0
@normasubiektywna To, że każdy jest na swój sposób inny to wiem. Nie rozumiem jednak czemu piszesz tutaj o "biciu się", nie wiem, może użyłeś zbyt złożonego zdania, nie to chciałeś przekazać albo po prostu nie rozumiem Twojego toku myślenia. Odniosę się jednak do Eliota i Twojego przykładu z książkami.
To, że autor, który napisał książkę detektywistyczną i powie ludziom, że to nie jest książka detektywistyczna, ale fantasy będzie oznaczało, że to rzeczywiście jest gatunek fantasy skoro posiada zdecydowanie przeważające cechy książki detektywistycznej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mow_mi_Douglas No oczywiście, że przegięli. Jasne, że możesz się źle czuć w swoim ciele, ale można spróbować coś z tym zrobić, np. poprzez zmianę swojego rozumowania/myślenia. Jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może być homoseksualny to ingerencję w budowę naszego ciała poprzez operacje plastyczne (zmiana płci, powiększanie piersi, implanty) są dla mnie abstrakcją.
@normasubiektywna A co w przypadku gdy jakaś osoba powie, że jej górna połowa ciała jest kobieca, ale dolna połowa ciała utożsamia się z mężczyzną? Czy taka osoba zostanie wzięta na poważnie czy jednak to już będzie przegięcie i uznane za wybryk?
5
@macio_944 "zupełnie normalnym", czyli w jakimś stopniu uważasz, że jest normalne czy tylko tak Ci się powiedziało? Ja nigdy nie zrozumiem jak można urodzić się kobietą, żyć tak przez kilkadziesiąt lat, a potem nagle ni stąd, ni zowąd mówisz całemu światu, że od dzisiaj jesteś mężczyzną.
Nigdy nie oglądałem "The Umbrella Academy" i nie wiem czy postać grana przez PANA Page'a była heteroseksualna i miała jakiegoś partnera, ale jestem ciekaw czy gdyby rzeczywiście tak było i w następnym sezonie pojawiłyby się sceny, np. pocałunku, to czy aktor za odmowę wzięcia udziału w takiej scenie, bo przecież nie chce całować się z facetem, zostałby zwolniony za brak tolerancji i dyskryminację (przecież wcześniej ta osoba była kobietą, z którą mógł się całować, bo dla niego było to normalne).
6
@DaPi Pieniądze kiedyś zniszczą ten piękny sport jakim jest piłka nożna. W sumie już teraz mam wrażenie, że to bardziej biznes niż sport.
1
@dawidor9 Robi się miło na serduszku < 3
11
Mądrego to aż miło posłuchać
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/12/ExgyrV99ovdqkVHrSBNivRpaEtlfm31.mp4
1
@Chakalaka Wina Tuska i PO
10
@masq Nie rozumiem jej decyzji, nie szanuję tej decyzji, ale jako tako akceptuję. Jeśli nie robi krzywdy drugiemu człowiekowi to droga wolna. Mam tylko nadzieję, że nie będzie korzystał z przywilejów kobiet skoro czuje się mężczyzną.
8
@Mow_mi_Douglas Klasyk pasta
32
Został porzucony przez ojca w wieku 3 lat i dorastał z trzema różnymi ojczymami. Jest dyslektykiem. Jego marzenie o zostaniu hokeistą zostało zrujnowane przez poważny wypadek. Jego córka zmarła w 16 tygodniu ciąży. Jego dziewczyna (niektórzy sądzą, że żona) zginęła w wypadku samochodowym. Jego najlepszy przyjaciel River Phoenix, brat Joaquina Pheonixa - Jokera, zmarł z przedawkowania. Jego siostra walczyła z białaczką, walkę niestety przegrała, a Keanu opuścił plan "Matrixa" żeby być z siostrą do jej ostatnich chwil.
A pomimo tego wszystkiego, Keanu Reeves nigdy nie przegapi okazji, aby pomóc ludziom w potrzebie. Kiedy kręcił film "The Lake House", podsłuchał rozmowę dwóch asystentów kostiumowych; Jeden płakał, ponieważ straciłby dom, gdyby nie zapłacił 20.000 dolarów i tego samego dnia Keanu przelał niezbędną kwotę na konto bankowe kobiety. Przekazał także duże sumy szpitalom.
W 2010 roku, w dniu swoich urodzin, Keanu wszedł do cukierni i kupił ciastko z jedną świeczką. Po zjedzeniu swojego urodzinowego ciastka zaoferował kawę pozostałym klientom oraz pracownikom.
Pewnego ranka 1997 roku w Los Angeles niektórzy paparazzi zauważyli go na spacerze w towarzystwie bezdomnego człowieka. Mężczyźni rozmawiali ze sobą kilka godzin i wymieniali się doświadczeniami życiowymi.
Ciekawe, że Ci którzy najbardziej oberwali od życia, są najbardziej skłonni do pomocy innym.
Ten człowiek może kupić wszystko, a zamiast tego codziennie wstaje i wybiera jedną rzecz, której nie można kupić: bycie dobrym człowiekiem.
Kilka ciekawostek o Keanu:
- urodził się w Libanie,
- porzucił szkołę w wieku 17 lat,
- zagrał w filmie "Obserwator" wbrew własnej woli, twierdzi, że ktoś podrobił jego podpis na umowie,
- często obniżał swoją gażę, aby producenci mogli zatrudnić inną wielką gwiazdę albo specjalistów, np. od efektów specjalnych (w Matrixie oddał dużą część swojego wynagrodzenia właśnie specjalistom od efektów specjalnych, a kaskaderom kupił po motocyklu Harley Davidson),
- nie korzysta z kaskadera, wszystko wykonuje sam,
- do "Sezonu rezerwowych" (swoją drogą świetny film, naprawdę polecam każdemu) przytył 10,5 kg.
Pomimo tego, że jest średnim aktorem to chętnie oglądam filmy z jego udziałem, a on jest jednym z moich ulubionych aktorów.
7
@fifek Jaki płacz? Brejtłajt strzela jak na zawołanie to po co nam Suarez? A tak serio to trzeba się pogodzić z odejściem Luisito, za dużo zarabiał żeby go na ławce trzymać. Zmiana pokoleniowa powinna nastąpić i pomimo mojej dużej sympatii do niego to cieszę się, że odszedł.
8
@lucca87 nieważne jak Tobie idzie to porażka somsiada zawsze cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@13th Idioci pod jakim względem? Taki idiota, który ma swoje zdanie jest dużo pożyteczniejszy niż normalni ludzie, którzy są populistami.
0
@tobiasson92 Czy górale w większości głosowali na pis?
0
@budel17 Raz na jakiś czas za większa kwotę jak najbardziej, ale bez przesady - tak żeby Cię nie zabolało.
0
@budel17 Muszą i chcą, ale może być gorzej z wykonaniem. Powodzenia, bo ciekawy kuponik puszczasz, oby Ci baśka dała.
1
@Gomess Ale skąd wy macie pewność, że Barcelona tej kasy nie ma, a co lepsze nie będzie miała? Z tego co zrozumiałem to Depay nie mógł do nas dołączyć, ponieważ przekroczylibyśmy limit budżetu płac, który komisja LL nam wyznaczyła. Barcelona ma pobrane kredyty, które wydaje mi się będą odłożone w czasie, bo jest bardzo mocny argument pod postacią koronki. Poza tym przyjdzie nowy zarząd i nie wiadomo jaki będą mieli pomysł na klub. Niewiadoma jest także przyszłość Messiego, który w dużym stopniu obciąża budżet klubu. Haaland pomimo młodego wieku już sobie wyrobił renomę i może być bardzo dobrym materiałem marketingowym, który zapewni klubowi dodatkowe źródła dochodu.
Według mnie mamy takie same szanse na pozyskanie Erlinga jak Bayern czy City. Wszystko zależy od samego piłkarza.
0
@culesjasiules Tylko czy Umtiti wróci do formy? Po jego występach po kontuzji mam bardzo duże wątpliwości w tej kwestii. Dać mu szansę do końca tego sezonu i jeśli będzie grał poniżej oczekiwań, a co gorsza będzie najsłabszy z naszych stoperów to oddać go nawet za darmo byleby pensji nie opłacać.