Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barwindg A jeszcze lepsze jest to, że przedwczoraj był taki miniweekend.
5
@Katalonbar No jak znowu głosy widzów (Polaków) zadecydują o wygranej to będzie trzeci z rzędu triumf.
3
@MaTt_BarcaFan No na moje Trincao ma jednak dużo większy potencjał niż Carles Perez, co nie zmienia faktu, że przepłaciliśmy.
5
@Kusco15 Moja babcia z dziadkiem nie mają razem nawet połowy tego co dostaje bolek, a jakoś sobie radzą. Gorzej jak jedno z nich odejdzie, bo wtedy może być ciężko przeżyć biorąc pod uwagę fakt, że drogie są lekarstwa. Na co on jeszcze narzeka? Niech żonę sprowadzi na ziemię, a nie żali się w mediach.
0
Ku Jezioru
Kto z Was obejrzał pierwszy sezon? Jakie opinie?
Dla mnie pierwsze dwa odcinki rewelacyjne i byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej produkcji, ale potem im dalej w las, tym gorzej. Absurd goni absurd, a bohaterzy podejmują niezrozumiałe i irytujące decyzje. Obejrzałem do końca, ale mocno się zawiodłem biorąc pod uwagę świetny początek.
3
@Alex66 System kosztuj 20 zł na allegro :) Jednorazowy kod
2
@Litman No na pewno Barcelona ogłosi upadłość. Banki przedłużą terminy spłaty kredytów i tyle z tego będzie.
Na miejscu piłkarzy też bym nie zgodził się na obniżkę pensji o 30%. Pewnie mają swoje wydatki, które pochłaniają sporo pieniędzy. Nie wiem czy tak jest, ale zapewne też zatrudniają kilku/kilkunastu ludzi, np. kucharzy, pomoc domową, nauczycieli od języków, trenerów osobistych czy innych pracowników, więc mają na utrzymaniu nie tylko swoją rodzinę.
0
@LukaszJ XTB, ale nie polecam
1
@lufator O nie, zwróciłem uwagę kobiecie, jak mogłem to zrobić. Faszystowska świnia ze mnie
5
Dzięki, że podałaś datę, bo miałbym problem żeby sobie policzyć :)
0
@RomanHoffer Mam dokładnie tak samo
6
Komentarz usunięty
0
@Ansufati123 Bez przesady. Big Sam naprawdę grał dobrze, ale zdarzały mu się też błędy. Do TOP 10 bym go dał, ale top 3 nie ma szans
5
@budel17 Lockdown już jest. Żeby była narodowa kwarantanna to dzisiaj i jutro musiałoby być przynajmniej 30 tys. przypadków
0
@Barca1992 Tak, dlatego jestem ciekaw Waszej opinii, bo jednak tryb przyspieszony z 10 lat do 1 roku i tak wydaje się podejrzany.
0
@CuttingHead
"Proces opracowania nowej szczepionki zależy od wielu czynników, ale trwa średnio ok. 10 a nawet więcej lat".
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/ile-czasu-potrzebujemy-na-opracowane-nowej-szczepionki-przeciw-covid-19/
1
@bartekmess Sprawdź w swoim banku, o której są sesje przychodzące.
0
@NismoFCB Nie ruszać się za bardzo
0
Kto z Was będzie chciał się zaczepić biorąc pod uwagę, że szczepionka powstała w ciągu roku, a normalny czas jej tworzenia z badaniami i testowaniem to około 10 lat?
0
@Gwyn Dlatego ogląda się Blitz Chess. Dużo dynamiczniejsze i ta mimika zawodników, np. Carlsena.
0
@Yanek Niby duża pensja, ale we Francji jest porypany system podatkowy, a podobno to był jeden z powodów odejścia Cristiano z Hiszpanii. We Włoszech podatki są dużo mniejsze.
14
@Fawrf I taki Hołownia, który może przyznawać ordery "Mam talent" jest lepszym politykiem niż te wypierdki z pisu i po. Smutne to.
0
@YoNoEntiendoNada A gdzie ja napisałem, że liczy się wiek? Jednego nazwałem dziadziusiem, a drugiego nie. Nigdzie nie wyraziłem swojej opinii, że wiek się liczy, także zacznij czytać ze zrozumieniem.
0
@Feliciana Proponuję podchodzić czasami z dystansem do tego co inni piszą. Czy moje "XD" na końcu zdania nie zasugerowało Ci, że wyolbrzymiam to co mówię?
0
@Witam Te wyniki eurowizji junior to bardziej sfałszowane niż te w Polsce i USA XD Głosami jurorów i uczestników innych krajów wygrywa rzeczywiście najlepszy wykonawca, a potem nagle głosowanie smsowe publiczności i Polska wysuwa się na prowadzenie.
2
@tobiasson92 Wiem, że jest tylko 3 lata młodszy od Bidena, ale trzyma się jak na swój wiek i dziadkiem jakoś bym go nie nazwał.
1
Do zwolenników Bidena.
Czemu cieszycie się, że dziadziuś wyprzedza Trumpa w wyborach?
0
@Survier No płakali, bo przegrali. Gdyby PiS przegrał wybory to pewnie też mieliby pretensje i oskarżaliby o fałszerstwo.
1
@MesQueUnClub_87 Dobra aktorka, ale ten oscar to nie wiem szczerze czy się jej należał. Z tej puli filmów najbardziej podobał mi się "Kocha lubi szanuje" dzięki dobrej roli Steve'a Carell'a.
1
@MESSIah16 Co to za rodzaj sera? Wolę Goudę