Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tunczas4 Nie
1
@IronSanHybrid Mój ulubiony serial komediowy.
3
@seba1324 Jego bracki czy tam kuzyn zamoczył
2
@LucaBrasi Dzisiaj zmarło już 97 tys osób. Po każdym mamy płakać?
11
@amek555 Można
0
@juliacicha Newonce? Ten popierdółkowy portal, który na fejsie reklamuje się click baitami? Nie, dziękuję
5
@GIGAKOKS to się zwolnij
1
@Cwaniak4 Oczywiście, że ma szanse osiągnąć poziom Ronaldo jeśli włoży w to co robi bardzo dużo pracy. Do Messiego będzie mu chyba jeszcze trochę brakować.
0
@Piorun Jak dla mnie to wejdzie Ci tylko Real i Olympiakos.
1
@Janiama Możliwe, że za miesiąc się wszystko wypłaszczy i zostaniemy z 15 tys przypadków dziennie. Strefa żółta w całym kraju, a czerwona w dużych miastach. Prawdziwa wojna z tymi wirusem nigdy się nie zacznie. Taki pojedynek ludzi z głodem i wzrastającym bezrobociem.
3
@LucaBrasi Bo teraz ludzie w sklepach, galeriach, knajpach, restauracjach czy środkach komunikacji miejskiej nie ocierają się o dupę? Dodatkowo są to przestrzenie zamknięte, więc chyba łatwiej o rozprzestrzenianie się wirusa. Święto Zmarłych jest według mnie mocno komercyjnym świętem, więc i tak ludzie pójdą czy się to rządowi podoba czy też nie. Jak nie 1 listopada to pójdą kilka dni wcześniej, a jest to ostatnio popularny pomysł, bo z kim bym nie gadał to prawie każdy planuje pójść wcześniej na cmentarz.
10
@Fawrf Zaraz skończysz jak Stonoga albo Giertych XD
0
@BlaseR9 959IV3BUQA09
6
@Don-Corleone Pięknie napisane < 3 Na pytanie kto jest lepszy Leo czy CR na MŚ mogłeś odpowiedzieć, że Messi i podać te statystyki, którymi nas uraczyłeś, a jednak piękna historia o sąsiadce i inne niezrozumiałe teksty ujęły moje serduszko. Miłego dnia
3
@cybo A średnia wieku wyjściowego składu to 26,09 lat
10
@D10SLEO Jedyne co mi się podoba w Roberto to jego wyprowadzanie piłki gdzie mija kilku rywali, a i tak robi to rzadko i zazwyczaj pod koniec meczu gdy przeciwnicy mają mniej sił. Jego zagrania w ofensywie to cofnięcie do Messiego po linii lub czasami zagranie do środka do najbliższego. Nie kojarzę jego dośrodkowań czy jakich innych dobrych ofensywnych zagrań. Pozwolę sobie nawet stwierdzić, że gdyby nie był wychowankiem to już dawno klub by się z nim pożegnał.
2
Powielam temat:
Dołączajcie do naszej ligi fantasy UCL, kod: 959IV3BUQA09
3
Ale ciężko ułożyć skład do fantasy UCL. Za każdym razem jak jestem zadowolony ze składu to jestem na minusie.
0
@LioMessi10 https://www.fcbarca.com/96961-barcelona-ferencvarosi-przewidywane-sklady.html
10
@Janiama Może się czepiam, ale możesz do niego napisać na privie ;)
6
@BulaKG W sumie mi się tylko Django kojarzy, ale to pewnie oglądałeś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@adam1337__ To wszystko wina Cory'ego i Trevor'a
4
@Foton Sezon grypowy się zaczął
0
@PatrykBarcelona Olej myszkę i klawiaturę i pada sobie skombinuj :D
2
@Homeopata8989 Nie odpowiem Ci konkretnie na te pytanie. Po prostu trzeba dać mu się ograć, złapać formę i zobaczyć czy potrafi coś konkretnego na boisku zrobić.
8
@Homeopata8989 No racja. Koleś po kontuzji powinien wejść, trzy razy objechać całe boisko i za każdym razem zdobyć gola.
Na początku meczu grał może nieco zbyt egoistycznie, ale tego według mnie się powinno wymagać od skrzydłowych, trochę ryzyka jeszcze nikomu nie zaszkodziło. We wcześniejszych latach nasi "skrzydłowi" oddawali każdą piłkę do Messiego i nic z tego nie wychodziło.
Wiem, że jest to oklepany tekst w przypadku Dembele, ale "dajcie mu trochę czasu".
0
@DonMatteo901 No mnie zdenerwowałeś od rana jak przypomniałem sobie tego pajaca.
5
@Danchos Ja znam, a raczej znałem chłopaka, który umarł z powodu problemów z sercem w wieku 15 lat. Nie było wtedy covidka, a jednak młody i "zdrowy" człowiek odszedł. Na świecie jest zapewne kilkanaście (może nawet kilkadziesiąt) razy więcej zarażonych niż podają oficjalne statystyki, a umieralność jest podobna (przynajmniej w lipcu była) do tej z roku 2019. To, że ktoś ma wynik pozytywny i umiera to automatycznie mamy go dopisywać jako ofiarę korony? Tak jak napisał @Foton, koleś najprawdopodobniej zażywał sterydy, które osłabiły jego serce.
11
@Danchos Czy nie dziwi Cię to, że nasz rząd zamyka siłownie i baseny, branża fitness ogłasza strajki i nagle polskie media znajdują mięśniaka, który nie wierzył w koronkę i umiera w męczarniach?
Z tego co się orientuję to ten koleś miał problemy z sercem i to poważne problemy. Niestety teraz jest tak, że ktoś umiera na zawał, ale miał wynik pozytywny to dopisują kolejną ofiarę w rubryce covid.
P.S. Piękny selfiak