8

Ziomek z roboty przetłumaczył węże pneumatyczne (takie do kompresora) jako pneumatic snakes. Magister inżynier XD

3

@Spider_Man Ja mam bilet i popcorn za darmo, bo mój kolega pracuje w Cinema City. Wcześniej rozwoził jedzenie i obstawiał mecze, ale już za stary na to jest.

0

@joloskyy Ale ja właśnie mówię o normalnych klientach. Już mu chyba to wszystko na banię weszło, bo on jest opryskliwy i chamski w stosunku do normalnych ludzi też.

0

@AmigoBlancos Czasem mi się pokazują te jego filmiki na shortsach i co za patologia się wozi tymi uberami i boltami to głowa mała. A temu ziomkowi chyba też to na głowę siadło, bo on często jest chamski w stosunku do normalnym klientów.

11

@Safrani Po karierze tak, ale przecież on cały czas zarabia i to nie mało.
Wychodzi na to, że więcej wydaje niż zarabia, a to już grubo w przypadku topowego piłkarza.

12

@T^L Musiał chyba rozdawać kasę kuzynom kuzyna jego kuzyna, bo aż dziwne, że można tyle kasy przewalić będąc aktywnym zawodowo piłkarzem grającym w Barcelonie.

49

@doc Finansowymi?

0

@Koni8M No już pisałem w oryginalnym poście, że cena 150 milionów odpychająca. Myślę, że 120 milionów to maks, który powinna Barcelona zaoferować.

A statystyki z Atletico trochę mało mnie interesują, bo jednak ten klub preferuje styl gry, który zabija ofensywnych zawodników. W Barcelonie statystyki miałby o wiele lepsze.

1

@etobzyk Alvarez placek? Ty chyba znaczenia słowa placek nie znasz.

0

@marcin62 No w sumie tak, Lewy coś tam wymuszał i wyszło nam na dobre.

5

Byłem zwolennikiem tego Alvareza, ale kwota 150 milionów bardzo odpycha. Dodatkowo, czy kiedykolwiek wyszło nam na plus zakontraktowanie zawodnika, który musiał wymuszać swój transfer? Bo chyba sobie nie przypominam.

10

@sebasarna Nudzi Ci się? To zdejmij ciuchy i popilnuj.

0

@draxidox Ja mam 22 stopnie bez klimy :D

0

Frenkie de Jong krytycznie o laramblowiczach:

- Mam wrażenie, że mnóstwo ludzi nie rozumie nic z piłki nożnej. Oglądają mecze, ale... że tak powiem, ich nie rozumieją. To nie jest nic złego, bo dzięki temu każdy może pogadać na ten temat, ale taka jest prawda...

2

3

W taką pogodę arbuz wchodzi lepiej niż lody.

1

@escarabajo Przepraszam :(

2

@escarabajo Znajdź se kobitę :D

6

@heniusss Już zacząłem Ci pisać, że nie masz racji, ale wszystko usunąłem, bo to bez sensu.

0

@turhiay "Normalnie" zachowanie.
Jak nie chcą w to wtajemniczać media, a są to sprawy prywatne, żart czy cokolwiek innego, niegroźnego, to mogą sobie to powiedzieć w tunelu.

4

@MICHU2 Dokładnie. Moim zdaniem powinni napominać, a nie wykluczać zawodników.

W sumie po co Ci piłkarze zasłaniają usta? No oczywistym jest, że chcą obrazić. Przynajmniej teraz nie będzie jakichś dochodzeń co powiedział, do kogo powiedział, czy było to rasistowskie, czy też nie. Prosta piłka.

0

@MessiForeverTheBest No podejrzewam, że Almiron był jednak doskonałym przykładem i teraz piłkarze będą się lepiej pilnować.

0

@AmigoBlancos Czemu?

7

@Kgorecki2500 Moderator na fcbarca.com to nie praca.

1

@LukaszFan Ja mam 22 i dla mnie to za ciepło

4

Ale lampa dzisiaj

17

Arda Guler w tunelu przed meczem z Australią:
"Jesteśmy dużo lepsi od nich. Pokażmy im to od pierwszej minuty. Dawać!"

Pięknie się zestarzało.

5

USA vs Australia i od razu mi się ten klasyk przypomina

1

@Bolton Jaki fetysz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?