La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

5

Byłem zwolennikiem tego Alvareza, ale kwota 150 milionów bardzo odpycha. Dodatkowo, czy kiedykolwiek wyszło nam na plus zakontraktowanie zawodnika, który musiał wymuszać swój transfer? Bo chyba sobie nie przypominam.

0

@Zoker Dembele :D

4

@Zoker Lewy trochę tam kąsał przedstawicieli Bayernu publicznie :D

0

@marcin62 No w sumie tak, Lewy coś tam wymuszał i wyszło nam na dobre.

0

@Zoker nie no za dużo za takiego placka jak on miesiącami nie potrafił gola strzelić w lidze

0

@Zoker Lewy też wymusił :)

1

@etobzyk Alvarez placek? Ty chyba znaczenia słowa placek nie znasz.

0

@Zoker Wiadomo, że to nie placek placek, ale placek jeśli chodzi o zawodników 100mln +

1

@Zoker placek, nie placek... ale zgodzimy się, że kwota 150 baniek to mocno przestrzelona za niego?

0

@Koni8M No już pisałem w oryginalnym poście, że cena 150 milionów odpychająca. Myślę, że 120 milionów to maks, który powinna Barcelona zaoferować.

A statystyki z Atletico trochę mało mnie interesują, bo jednak ten klub preferuje styl gry, który zabija ofensywnych zawodników. W Barcelonie statystyki miałby o wiele lepsze.

0

@Zoker a jakby Atletico od początku chciało 100mln to byśmy pisali, że to za dużo i max. 80 mln :)

1

@Zoker Lewandowski

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?