3

Teraz widać kto jest kibicem na dobre i na złe. Wiele "znanych" osobistości usunęło swoje konta i zapewne zarejestrowało się na portalach związanych z innymi klubami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kuczek Śmieszny? XD Co Ty koleś tutaj się spinasz. Wyjmij kija z dupki i żyj dalej

6

Fantastyczna wiadomość. W Barcelonie już sobie nieźle zarobił leżakowaniem, więc może zgodzi się na obniżkę pensji w innym klubie i ktoś go w końcu kupi.

4

@DaPi Ej tedzik pedzik coś tu kra śmierdzi to ty i twój rap robiony dla dzieci, jak ja jestem pierwszym psem to ty jesteś ską

3

@Chakalaka Widzę, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a dodatkowo wyciągasz na siłę wnioski pod własną, chorą tezę. Jan Paweł II nie był ideałem człowieka, na którego jest kreowany przez dużą część społeczności, ale na pewno nie groził tym kobietom tylko apelował o wsparcie dla nich. Był głową kościoła i założę się, że każdy papież by się pod tym listem podpisał.

0

@LionelM95 Ale za to wyostrzy Ci się wzrok

1

@Jarema2000 Zamknięte

1

@Jakchcesz Nie wiem czy te krzyki i postękiwanie można nazwać rapem.

9

@Xavyol Bedoes jest tragicznym, nawet nie wiem jak go nazwać, bo na pewno nie raperem

0

Teraz można wyhaczyć fajne oferty za PS4 w sumie.

2

@VamosRakieta Nieeee ... czytałem tylko napisz na koszulce VANCOUVER

Robiłem dla was karmik w więzieniu, a Ty puszczasz się z Randym? Co za p***ana akcja

4

@VamosRakieta wal się na cyce parobasie, sklejasz akcję?

0

@Kuczek PS4 - 1800 pln
PS5 - 2300 pln

0

@clyde A opłaca się kupować PS5? Wysoka cena jak na konsolę, a gry też nie są tanie.

38

No i elegancko. Byłby to zły ruch zarówno dla Barcelony jak i dla samego Traore. To jest zawodnik skrojony pod PL.

6

@Michal_2003 Amigosi z Messim na czele. A tak na serio to Carlos Tusquets przejął rolę tymczasowego prezesa Barcelony.

0

@Rust_Cohle Ja to nawet nie muszę pracować

1

@Rust_Cohle Co tam byczku? Firma upada i na bezpłatny urlop wysyłają?

0

Hiszpania pokazała fajną, szybką i ofensywną piłkę. Myślicie, że gdyby Pusi nie miał kontuzji i zagrał od pierwszej minuty to wynik byłby podobny?

4

Nie oglądam FAME MMA, ale w wersji lambrowskiej jak najbardziej bym sobie obejrzał.
BI vs Jason Statham
Szakalakalaka vs Były piłkarz
JBZD vs NeymarLuisWróć

19

@Ojciec5tkidzieci Sto lat, sto lat,
Niech żyje, żyje nam.

3

@FCBeSeM Fejkowa wypowiedź Kondogbii też usunięta i nie patrz w edycję

18

@kerouac Haaland 194 cm
Lewandowski 184 cm

2

@MESSIah16 A taki dobry chłopak się wydawał, zawsze na klatce "dzień dobry" mówił

0

@Firestone Nie wiem. Pomimo tego, że interesuję się Barceloną to nie mam pojęcia czego spodziewać się po kandydatach. Obietnice wyborcze to sobie może każdy dawać, a gorzej z wykonaniem.

2

@Barwindg A jeszcze lepsze jest to, że przedwczoraj był taki miniweekend.

5

@Katalonbar No jak znowu głosy widzów (Polaków) zadecydują o wygranej to będzie trzeci z rzędu triumf.

3

@MaTt_BarcaFan No na moje Trincao ma jednak dużo większy potencjał niż Carles Perez, co nie zmienia faktu, że przepłaciliśmy.

5

@Kusco15 Moja babcia z dziadkiem nie mają razem nawet połowy tego co dostaje bolek, a jakoś sobie radzą. Gorzej jak jedno z nich odejdzie, bo wtedy może być ciężko przeżyć biorąc pod uwagę fakt, że drogie są lekarstwa. Na co on jeszcze narzeka? Niech żonę sprowadzi na ziemię, a nie żali się w mediach.

0

Ku Jezioru

Kto z Was obejrzał pierwszy sezon? Jakie opinie?
Dla mnie pierwsze dwa odcinki rewelacyjne i byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej produkcji, ale potem im dalej w las, tym gorzej. Absurd goni absurd, a bohaterzy podejmują niezrozumiałe i irytujące decyzje. Obejrzałem do końca, ale mocno się zawiodłem biorąc pod uwagę świetny początek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?